Чи допомагають маски від коронавируса?

Сьогодні темою номер один – є тема вірусу. Про це пишуть на форумах, обговорюють батьки, кожен день виявляються нові факти і говорять про статистику. Як і звідки взявся вірус читаємо тут. Про симптоми і лікування читаємо на сторінці тут.

Маски від коронавируса – сьогоднішня тема статті ..

Маска тільки для хворого.
Повернемося трохи назад. Наприклад рік тому в Росії, Україні, Білорусі ніхто так серйозно ставився до свого здоров’я. Якщо люди хворіли ГРЗ, ГРВІ вони йшли на роботу, тому що в більшості фірм лікарняний не оплачується, а значить люди втрачають в грошових виплатах.
Людина переносить хворобу на ногах, не думає про здоров’я оточуючих його колег. При цьому, в Росії найчастіше немає окремих кабінетів для кожного співробітника, а всі сидять в одному. Виходить, що мікроорганізми літають в повітрі і передаються повітряно-крапельним шляхом. Люди їздили в громадському транспорті, бралися за поручні і ручки. Після багато людей з низьким імунітетом відчували себе мляво, захворювали, а працівники з них погані. Ефективність праці знижується.
Не завжди дотримуються люди і правила етикету, наприклад багато хто не вміють правильно чхати в громадському транспорті. Виходить 1 людина могла поширити інфекцію, і заразити велику кількість людей навколо.
Люди дуже халатно ставилися до аптечним маскам багато років. Вважали, що вона не допомагає в боротьбі з вірусом.

Повертаємося в наш 2020 рік. Більшість людей носить маски, та тільки ось зараз їх немає в продажу. Раніше можна було купити в аптеках. Потім люди стали скуповувати в магазинах, де продають все для манікюру і педикюру. Але зараз їх немає і там. Куди зникли медичні маски з продажу? Одні кажуть, що на експорт. Інші, що у нас немає спеціального матеріалу для їх виготовлення (він є тільки в Китаї) чи ні обладнання, щоб виробляти на своїх фабриках. Був ще один джерело, який стверджував, що знав про ажіотаж масок заздалегідь, т.к завжди продавав їх, а в цей раз «все партії проплачені заздалегідь» і «найближчим часом їх не буде».
Не варто забувати, що маски необхідні перш за все лікарям, майстрам нігтьового сервісу, косметологів і ветеринарам. Є волонтери, які виїжджають в лікарні, хоспіси та допомагають людям одягом і продуктами. Вони теж захищають себе масками. Виходить, що попит на маски був завжди.

Чи захищає маска від коронавируса?
Виходить, що звичайні люди піддавшись паніці скуповували все маски в аптеці. Припустимо. А далі вони без рукавичок виходять на вулицю, їздять у громадському транспорті, спілкуються. Іноді труть очі, стосуються руками обличчя і волосся, а адже маска не щільно прилягає до обличчя. Якщо вірити, що Covid-19 передається повітряно-крапельним шляхом, то шановні громадяни, треба ходити по вулиці в скафандрі!
Частина недовірливих громадян ходить в масках по вулиці і знаходиться в офісі, кого-то зобов’язує це робити фірма. Наприклад, менеджери Газпромбанку все в аптечних масках, і рукавичках консультують клієнтів. Роботодавцю невигідно, якщо всі співробітники підуть на лікарняний. Хто ж тоді працюватиме?

Маска або респіратор?
Масок в продажу немає, але респіратор купити можливо. Багато людей вважають, що він краще прилягає до обличчя, а значить надійніше захист від вірусу. Існує думка, що вистачає його на довгий час використання (звичайні маски потрібно частіше міняти).
У респіратора теж є недоліки. По-перше, не всім людям взагалі зручно коли щось на обличчі, а по-друге свіже повітря завжди необхідний людині. Навіть у воєнний час поранених людей вивозили на свіже повітря. І потрібно розуміти, що вірус настільки малий, що пролізе в будь-які щілини.

Згадайте час, коли в Москві були пожежі, було туманно і неможливо дихати. Багато людей тоді ходили в масках? Ні! Але ж якщо задуматися, то тоді теж були не солодкі часи для населення, адже весь вміст в повітрі потрапляло в легені людини. І тоді ніхто з екранів не заявляв про тривогу, що не відправляли людей на лікарняний і не було такої загальної паніки. Хоча пожежі були в різних районах і це відбивалося на здоров’я багатьох людей.
Маски не врятують від коронавірса і не варто за ними полювати. Маски дають помилкове відчуття безпеки.

Коронавірус маски прикольні.
Тема з хештегом «коронавірус» в мережі набирає обертів, з’явилися навіть кумедні картинки і фотографії. Наприклад, китайський народ відчуває дефіцит в масках і одягає на голову пластикові пляшки. Деякі іноземці одягають на себе поліетилен. Творчі люди роблять маски з чашечки від бюстгальтера, в бюстгальтерах push-up дійсно шарів більше ніж в звичайних міських! Господарі тварин одягають маски на кішок і собак, роблячи отвори для очей.
У мережі інстаграм майстрині стали викладати гарні і забавні маски з тканини. У світі моди з’явилися модні маски. Навіть дизайнери стали малювати ескізи моделей в масках.
Нещодавно я їхала в метро і побачила жінку в масці з страз. Російські дівчата хочуть навіть в пік епідемії виглядати гламурно.

Чи допомагає ультрафіолетова лампа в боротьбі з коронавірусів?За логікою пік продажів повинен був бути на лампи. Батьки школярів стали обговорювати це в чатах, але не багато підтримали цю ідею, а є ті хто висловився проти. Лампи дезінфікують приміщення, але масштабного попиту на них немає. Дивно чому? Адже до сих пір в поліклініках, пологових будинках, операційних використовують кварцові лампи для дезінфекції повітря.
Тривала дія променів руйнує клітинну структуру бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів, розриваючи зв’язку в ДНК, що призводить до їх загибелі.
Згадайте спеціальний пристрій «сонечко». Його досі застосовують в медичних установах для прогрівання носа хворим (при закладеності). Ефективність його доведена і перевірена роками. Ще наші бабусі і дідусі знали про такий спосіб лікування нежиті.
Так чому ж все говорять про масках, респіраторах, вірус, але ніхто не робить спроб встановити бактерицидні лампи в аеропорту, на вокзалах, в школах, а головне в московському метро?

 


Сонце проти коронавируса.
На каналі ютуб доктор Комаровський висловився, що якщо людина думає, що на його одязі знаходиться коронавірус, то одяг слід повісити на балкон. Під променями сонця вірус гине. Отже, виїхати на дачу – це добре для людини і згубно для вірусу. Скоро будуть теплі травневі дні, а значить піде і вірус.

Піднімайте імунітет.
Люди з медичною освітою підказують, що в першу чергу потрібно думати не про те, як і де купити маску від коронавируса, а про те щоб зміцнити імунітет. На сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua є рубрика «приготування їжі».
Пийте більше рідини (свіжовичавлений сік, компот з фруктів), фільтруйте воду, робіть корисні для здоров’я салати. Їжте квашену капусту, в ній багато вітамінів. Тримайте тіло і ноги в теплі, одягайтеся по погоді. Якщо ви проживаєте в маленькому місті і виїжджаєте в місто, то краще за все придбати рюкзак. Складіть туди запасні шкарпетки, шапку, рукавички і шарф. Речі легкі, а в разі негоди дуже вам знадобляться.

До кінця квітня тема коронавірус втратить свою актуальність, тому що в небі з’явиться сонце. Люди стануть виїжджати на дачні ділянки, якщо у вас його немає, то як вибрати ділянку для дачі читаємо тут. Як правильно засмагати читаємо тут. Все стане на свої місця. Головне не загубитися в світі інформації та робити з ряду статей в ЗМІ правильні висновки.
Приходячи додому мийте руки з милом, до речі у нас цікавий майстер-клас, як зробити мило лимонні дольки.

Дивіться також...