Чи потрібно запасатися продуктами через коронавируса?

2020 рік – вік світової чуми. У всьому світі відбувається апокаліпсис. Кінотеатри закриті, людей з роботи звільняють, заняття в школах і інститутах скасовують. Люди стали масово скуповувати продукти в магазинах, боячись, що на самоізоляції потрібно буде сидіти довго. Бояться підвищення цін на продукти, а також що буде дефіцит товару в магазинах. Можливо, хтось нафантазував собі, що скоро товар буде видаватися за талонами в одні руки. Старше покоління ще пам’ятає цей страшний час. Давайте розбиратися, чи варто рухати попит на продукти через коронавируса? Чи варто купувати продукти через коронавируса?

Розбирається редактор сайту jak-zrobiti-samomu.com.ua.

«У нас з чоловіком в квартирі є комора. Коли йдуть акції і знижки, ми купуємо те, що часто їмо і чим часто користуємося: макарони, рис, гречка, соняшникова олія, цукор, шоколад, мило, шампунь і інші товари. У великі магазини ми виїжджаємо рідко, тому що там зазвичай залишаєш грошей більше, ніж в звичайному мережевому поруч з будинком. Тут вирішили з’їздити.
В одному великому магазині немає круп, на полицях відсутня тушонка і цукор. Зайшли в звичайні мережеві магазини і половина полиць порожні ».
Відразу після цього ми не стали шукати товар в інтернеті, щоб оформити замовлення. Не стали піддаватися загальній паніці і ось вам наші поради.

Як не піддаватися паніці в коронавірус.

1. У квартирі або заміському будинку обов’язково зробіть комору. Найкраще розташувати горизонтальні полки різної висоти.
2. Заздалегідь купуйте продукти по знижкам і акцій. Цукор краще брати Мєшкової, так вигідніше ніж маленькими коробками або пакетами.
3. Навчіться робити консервацію, і в вашому домі завжди будуть полки з їжею.
4. Навчається жити економно і витрачати гроші з розумом. Заощаджувати на покупці продуктів. І тоді у вас будуть гроші про запас.
5. Якщо ви переживаєте, що не вистачить хліба. Купіть хлібопічку, щоб випікати хліб в домашніх умовах.
6. Молоко в продажу є і в сухому вигляді, тому не обов’язково скуповувати упаковки молока.
7. Встановити біде в туалетній кімнаті. Тоді у вашій родині не буде ажіотажу на туалетний папір.
8. Писати відгуки. Авторам часто висилають безкоштовно товари на тестування (в основному косметику, їжу). Це робиться для підвищення попиту на товар, щоб заявити про новинку, щоб прийняти недоліки, і вдосконалити товар. Блогери при цьому економлять на купівлі даного товару.
9. Міні-город в квартирі. Вирощувати будинку можна що завгодно. У продажу є помідори, огірки з написом «балконні». Дешевше вийде купити насіння, ніж розсаду.
10. Наводимо красу самі в домашніх умовах. На сайті є інструкції, як зробити шугарінг, воскову епіляцію, мелірування волосся, вищипнути брови. Заощаджуємо сімейний бюджет.

Як захиститися від коронавируса при поході в магазин?
Навіть якщо у вас в квартирі є комора, є в заміському будинку льох, то ходити в магазини потрібно. Все одно настане час, що буде потрібно вийти за продуктами.
Вибирайте ранкові години.
Частина населення залишилася без роботи, хтось продовжує працювати в звичайному режимі. Покупки краще здійснювати в ранкові години, коли народу в магазині мало.
Оплата карткою.
Гроші проходять через багато рук, тому краще оплачуйте покупки на касі за допомогою пластикової карти. Як вставити картку в банкомат, читаємо тут.
Антисептик.
Користуйтеся вологими серветками або антисептиком. Найчастіше протирайте руки.
Доставка товару додому.
Якщо ви вірите в існування даного вірусу, то радимо вам утриматися від походу в магазини. Здійснюйте доставку продуктів додому через інтернет-магазини.
Промити упаковку.
Продукти лежали на полицях, на них напевно пил, бруд і мікроби. Радимо промити товар підлогу водою або протерти вологою ганчіркою.

Люди скуповують продукти через коронавируса.
Скоро почнеться пост тому люди почали скуповувати крупи. Погода стає тепліше, тому люди їдуть на дачні ділянки. Є ті, хто взагалі живе в заміському будинку великою родиною. У них немає поруч великих магазинів, і люди завжди грунтовно закуповуються. У зв’язку з цим, люди приїжджають в магазини, і купують товар у великій кількості. Але панікери побачили, що люди купують товар пачками і подумали, що теж треба брати. У ЗМІ стали показувати фото порожніх прилавків, писати, що «треба» закуповуватися продуктами, а то на всіх може не вистачити.
У магазинах товар ніколи не лежить на одних і тих самих полицях. Можливо ви прийшли саме в той момент, коли стали переміщати товар, щоб викласти новий ?! Даний товар з візком стояв в іншому кутку магазину. Або співробітники мили полки в магазині, в зв’язку з вірусом. Люди побачили порожні полиці. Адже все фото розміщені в мережі – тільки фото порожніх полиць, а поруч що лежить ніхто не фотографував. Навчіться міркувати і поміркувати над деякими питаннями!
Ще одна версія, що це все самі створюють співробітники магазину, щоб збільшити грошовий оборот в магазині. Редакція нашого журналу настійно рекомендує не піддаватися паніці, тверезо дивитися на світ і не закуповувати продукти на випадок коронавируса.

Продукти під прицілом камер.
У зв’язку з порожніми полицями керівництво мережевих магазинів приймає рішення про встановлення камер. Начальство буде відслідковувати наявність товару в магазинах і не допускати порожніх полиць.
Як ми бачимо вже зараз, в магазинах є крупи, цукор і все це у великій кількості.

Побачивши натовп в аптеці, людей з продуктами в величезних візках люди відчувають занепокоєння, скуповують продукти через коронавируса. Вони починають підпадати під вплив і піддаватися паніці. Хоча тривожитися нема про що, дефіцит продуктів через коронавируса не наступить. У постачальників є складські запаси. Бізнесмени впливають на свідомість людей. Якщо ви читаєте книги, журнали, корисні сайти, утворені, то загальна паніка обійде вас стороною.
Будемо сподіватися, що в зв’язку з даною ситуацією в Росії, Україні, Білорусі відкриються нові заводи, отже відкриються нові робочі місця, а також стануть затребувані поля.
Вирощують зелень на підвіконні, дачній ділянці, робіть консервацію, займайтеся улюбленою справою і несприятливий потік інформації обійде вас стороною.

Дивіться також...