Дзеркальний елемент з підігрівом Volkswagen

У даній статті, я покажу Вам як замінити дзеркальний елемент з підігрівом на автомобілях Volkswagen (Passat, Jetta, Golf і інших моделях). Влаштовуйтеся зручніше, ми починаємо.

Машина куплена в Америці, там використовують плоскі дзеркала (щоб розуміти, реальне відстань до машини зсади), водійське дзеркало дуже сильно наближає об’єкти і огляд маленький, нормально перебудується неможливо, навіть доводиться повертатися назад і дивитися, що там відбувається. А найцікавіше, коли машина знаходитися на рівні заднього бампера, її навіть не видно в дзеркалі, пару раз мало не виїхав, пощастило, водій сигналив. Ось така передісторія, а тепер приступимо до самої заміні.
заміна дзеркала бокового виду

Насамперед для зручності заміни дзеркального елемента, відводимо дзеркало в сторону, не бійтеся, ви його не зламаєте.

Я купив новий дзеркальний елемент з підігрівом європейського зразка, до якого ми всі звикли (сферичне). Ось так воно виглядає. Для зняття нам знадобитися пластикова лопатка ((я ж взяв звичайний шматок пластика (від штатива)).

Приступимо до зняття старого дзеркального елемента. Для цього відводимо скло вгору до упору і за допомогою пластикової лопатки (можна спробувати викруткою) або ж просто пальцями, рухом на себе отщелкивали нижню частину скла, а потім за допомогою пальцем знімаємо його. Сильно не рвемо, щоб не відірвати дроти, які відповідають за підігрів скла.

Далі знімаємо два дроти, які відповідають за підігрів дзеркал. Старе скло зняли, перед установкою нового, рекомендую протерти корпус від бруду, щоб при установці не подряпати скло. Тепер приступимо до встановлення нового дзеркального елемента.

Замена зеркала (зеркальный элемент с подогревом) Volkswagen (Passat,Golf,Jetta и т.д).

Насамперед приєднуємо два дроти, які відповідають за підігрів скла, без різниці, куди який, вони не мають полярності. І легким рухом защелкиваем дзеркальний елемент назад, перевіряємо, щоб скло клацнули повністю і не бовтався. Встановлюємо дзеркало в початкове положення. Залишилося тепер заново відрегулювати дзеркала. Як бачимо, все працює. Дякую за увагу, всього доброго.

Замена зеркала (зеркальный элемент с подогревом) Volkswagen (Passat,Golf,Jetta и т.д).

Відео. Заміна дзеркала (дзеркальний елемент з підігрівом) Volkswagen (Passat, Golf, Jetta і т.д).

Дивіться також...