ForkPlayer для SmartTV Samsung і LG

Стаття буде справжнім рятувальним кругом, для тих користувачів Смарт ТВ, у яких з якихось причин не виходило встановити на свій телевізор forkplayer і ottplayer. В даному відео, я розповім як дуже легко і просто встановити собі його на свій телевізор, скачавши всього одне маленьке додаток. Звичайно, є пару нюансів по роботі цієї програми, але вони в принципі не значні, з ними можна дуже легко справлятися. Але ви зможете користуватися як forkplayer так і ottplayer, без будь-якої зміни ДНС, без браузерів, без всіх цих танців з бубнами. Як ви бачите, в даний момент ми знаходимося в меню цієї програми. Нам доступні наступні програми: FXMLPlayer – відмінний плеєр в якому зібрані портал Nserv, KinoPub, CoolTV і KinoBoom – ту хорошу збори порталів які присутні в forkplayer, щоб Вам їх там не шукати їх винесли в готельну категорію. Так само є наш улюблений forkplayer. Він просто працює, і змінювати ДНС вам не потрібно. Єдиний нюанс, який я думаю, в подальшому буде усунутий, або цей нюанс буде присутній не у всіх. Проблема може бути з виходом з кожного плеєра. Заходячи наприклад в будь-який плеєр, ви вже не зможете вийти в головне меню, єдиний порятунок буде перезавантаження самого телевізора. Вам потрібно вимкнути телевізор, почекати пару хвилин і знову включити, тоді ви знову потрапляєте в це меню і можете використовувати інші додатки. Зараз перейдемо до процесу настройки і установки програми. Спочатку встановимо додаток на телевізорі samsung.

Вмикаємо телевізор, і переходимо за допомогою лівої стрілочки на пульті в розділ «APPS» і натискаємо кнопку «ок». За допомогою стрілочки вгору переходимо в пошук додатків і натискаємо кнопку «ок». Міняємо розкладку клавіатури на англійську і пишемо в пошуку media, у нас з’явилися вгорі додатка. За допомогою стрілочки вгору переходимо до списку додатків і вибираємо додатки media station x і натискаємо кнопку «ок». Додатки повністю безкоштовне, натискаємо «встановити». Для установки буде потрібно обліковий запис. Натискаємо увійти. Якщо у вас є обліковий запис, вибираємо її і вводимо пароль, якщо немає, натискаємо додати, і створюємо обліковий запис. Обираю свого облікового запису, і натискаємо кнопку «ок». Вводжу логін і пароль від облікового запису і натискаю увійти. Після входу в обліковий запис, почнеться установка програми. Додатки встановилося, для зручності використання переходимо на вкладку «додати на головні екран» і за допомогою стрілок вправо і вліво переносимо додатки в зручне для Вас місце. Вибравши зручне місце, натискаємо кнопку «ок». Щоб встановити програму на телевізорі LG, перехід у вкладку LG Content Store. Потім переходимо вгорі на значок пошуку і вводимо назву програми media station x , Я вводимо вже і мені показує останній пошук додатків. Вводимо букву m, і за допомогою стрілочки вниз вибираємо із запропонованих варіантів media station x і натискаємо кнопку «ок».

Бачимо знайдене додаток і натискаємо кнопку «ок» ще раз. Потім, натискаємо кнопку встановити і чекаємо поки додатки встановиться. Додатки встановилося і додалося в список встановлених додатків. Запускаємо додатки, все працює. З встановленням програми на Самсунг і LG розібралися. Перейдемо до налаштування самого додатка на прикладі телевізора Самсунг, настройка програми для телевізора LG така ж, як і на Самсунг. За допомогою кнопки «додому», відкриваємо список доступних додатків. Переходимо на встановлене додатки media station x і запускаємо його. Після запуску, ми зайшли в головне меню, нам потрібно налаштувати додатки. Заходимо в розділ Settings і натискаємо кнопку «ок», потім переходимо в розділ Start Parameter і натискаємо кнопку Setup. Нам потрібно ввести адресу сервера, вводимо в рядку адресу web.fxml.ru. Після введення адреси переходимо на кнопку з галочкою і натискаємо кнопку «ок». Потім підтверджуємо з’єднання з сервером і натискаємо кнопку «yes». Додатки увімкнеться знову, з’явиться повідомлення, що додатки успішно налаштовано, інтерфейс програми буде доступний російською мовою. Якщо у вас не вийшло встановити з’єднання сервером, і нічого не сталося. Значить, ви допустили помилку при введенні сервера. Спробуйте ще раз. Як я і розповідав на початку відео нам стали доступні forkplayer, ottplayer, і інші додатки. Які доступні в додатку media station x.

Протестуємо. Вибираємо forkplayer натискаємо кнопку «ок». Forkplayer відкрився дуже швидко, і найголовніше, що він працює без зміни ДНС. Раз встановили додатки, і користуємося. Не забудьте, якщо у вас не виходить вийти з програми, вимикаємо телевізор на 1-2 хвилини, і знову заходимо в головне меню і вибираєте потрібну вам додатки. Або ж просто вимикаємо телевізор з розетки, і включаємо назад. Ось такий простий спосіб по установці forkplayer і ottplayer ми розглянули.

Відео. ForkPlayer для SmartTV Samsung і LG Новий і Найлегший спосіб установки в 2021 році.

Дивіться також...