Как скопировать ссылку в ютубе?

Как скопировать ссылку в ютубе

Як скопіювати посилання відео з Ютуб на комп’ютері, андроїді та айфоні? Немає нічого складного. У даній статті детальна покрокова інструкція, яка допоможе без проблем вам впораться з копіюванням посилань з ютуба.

Як скопіювати посилання в YouTube?

Щоб скопіювати посилання з відео Ютуб на комп’ютері є три способи:

Перший спосіб. Потрібно клікнути один раз правою кнопкою миші у вікні браузера з посиланням. Посилання підсвітиться синім кольором, а в випадаючому меню, потрібно вибрати пункт “Копіювати”. Посилання скопійоване.

Як скопіювати посилання в YouTube
Другий спосіб. Під відео знайти ось таку криву стрілку з написом “Поділитися” і клікнути по ній 1 раз лівою кнопкою миші. У меню, в квадратному вікні з’явиться посилання. Потім натиснути на неї правою кнопкою і вибрати пункт “Копіювати”. Посилання скопійоване.

Як скопіювати посилання в YouTube
Третій спосіб. При відтворенні відео в повноекранному режимі, потрібно натиснути на паузу, і у верхньому кутку праворуч знайти криву стрілочку. Клікнути по ній один раз лівою кнопкою миші, в квадратному вікні з’явиться посилання. За нею потрібно натиснути правою кнопкою і вибрати пункт, у випадаючому меню “Копіювати посилання”.

Як скопіювати посилання в YouTube
Для смартфонів і планшетів, підходять ті ж самі способи, крім першого.

Щоб скопіювати посилання з Ютуб на Андроїд, потрібно натиснути на криву стрілочку під відео. У меню, вибрати іконку з написом “Копіювати посилання”. Посилання скопійоване.

Так само, в згорнутому або повноекранному режимі, можна натиснути на паузу. При цьому в правому верхньому кутку з’явиться крива стрілочка. Потрібно натиснути на неї і в, випадаючому меню, вибрати пункт “Копіювати посилання”. Посилання скопійоване.

Щоб скопіювати посилання з Ютуб на Айфоні або Айпаді, необхідно провести ті ж самі дії. Потрібно натиснути на криву стрілку під відео. У меню, вибрати ярлик з написом “Копіювати”. Посилання скопійоване.

Як скопіювати посилання в YouTube
При відтворенні в повноекранному режимі, потрібно натиснути на паузу. У правому кутку зверху з’явиться крива стрілочка. Натиснувши на неї, у випадаючому меню, вибираємо пункт “Копіювати”. Посилання скопійоване.

На всіх представлених пристроях, після копіювання, посилання знаходиться в буфері обміну. Тому його можна вставити в будь-який текстовий документ, в вікно чату в будь-якому месенджері, відправити поштою або повідомленням. На комп’ютері це можна зробити, клацнувши в необхідному місці 1 раз правою кнопкою миші і, у випадаючому меню, вибрати пункт “Вставити”. Посилання вставлена і з’являється в потрібному місці.

На смартфонах це ж можна зробити, притиснувши палець до екрану, в необхідному місці, і вибрати також пункт “Вставити”.

Відео. Як скопіювати посилання в ютубі?

Дивіться також...