Маска для обличчя своїми руками багаторазова. Майстер клас! Всього за 5 хвилин!

Всім привіт! Хочемо показати вам, як зшити стильну бавовняну маску для обличчя. Пробуйте і у вас обов’язково вийде.

Для цього нам потрібна тканина розміром приблизно 30 на 30 сантиметрів. Я взяла бязь може бути трикотаж краще з натуральним складом. Форма різних розмірів – посилання. Гумка, нитка, ножиці ну і п’ять хвилин вашого часу, і так приступимо.

Складаємо тканину в чотири рази і переносимо викрійку. Вирізаємо і не забуваємо залишити пів сантиметра на припуск на шов. Так у нас виходить чотири однакових деталі, які нам потрібно зшити на швейній машинці.
Якщо у вас вдома машинки немає, всі деталі можна зшити вручну, беремо дві деталі і складаємо їх лицем до лиця. Сточуємо півколо, аналогічно робимо c двома іншими деталями.

Розгортаємо одну частину маски і складаємо лицем до лиця шов до шва. З другої тканинної половинкою з’єднуємо вручну і зшиваємо тільки зверху і знизу. Вивертаємо нашу маску, дивіться, вона вже придбала нормальні форми. Загинаємо всередину краю тканини, з боків вставляємо резиночку і зшиваємо. Чим тонше гумка, тим зручніше буде сидіти маска на вушках.

Довжину гумки визначайте в залежності від розміру в обличчя. В даному випадку для жіночої маски, я використовувала резиночку шириною 3 міліметри і довжиною 15 сантиметрів. І ось у нас вийшла така тканинна маска для обличчя. Щоб маска була більш надійною, можна додати більше ніж два шари тканини або передбачити який-небудь кишенька для змінних марлевих вкладишів.

Як бачите, таку маску зшити дуже легко з підручних засобів будинку всього за 5-10 хвилин. Пробуйте і у вас обов’язково все вийде.

Відео. Маска для обличчя своїми руками багаторазова. Майстер клас! Всього за 5 хвилин!

Дивіться також...