Налаштування Forkplayer на ТВ Lg (Tvigle).

Налаштування Forkplayer на ТВ Lg (Tvigle).

У даній статті, я розповім, як налаштувати forkplayer на телевізорах lg з операционкой webos. Інструкція буде детальна, улаштовуєтеся зручніше, ми починаємо …

Вмикаємо телевізор. Тепер, нам потрібно зайти в налаштування телевізора, на пульті у вас повинна бути кнопка у вигляді шестерінки, якщо у вас старий пульт, то просто напис setting.Зліва з’явилися всі налаштування телевізора, опускаємося за допомогою стрілок вниз і шукаємо пункт «Мережа», і переходимо в цей розділ.У мене телевізор підключений за допомогою кабелю Ethernet. Визначити це можна по напису «Підключено до Інтернету». У вас може бути підключення по WiFi, настройка ні чим не відрізняється. Залежно від того, як підключений Ваш телевізор вибираємо проводове або бездротове підключення. Я вибиваю дротове підключення.


Переходжу в розділ, і опускаюся нижче, шукаю кнопку «змінити» і натискаю «ок».


Бачимо, у нас стоїть галочка «Автоматично», натискаємо кнопку «ок» і прибираємо галочку, все для того, щоб прописати вручну IP адреса.


Тепер налаштування стали активні, опускаємося за допомогою стрілок, вибираємо пункт «Сервер DNS» і натискаємо «ок».


З’явилася клавіатура, стираємо старий IP адреса натиснувши клавішу «clear all». Тепер пишемо новий IP адреса, в основному це адреса – 85.17.30.89, бувають і інші, внизу під відео я їх написав, раптом цей не буде працювати. Якщо раптом у Вас щось не спрацювало, спробуйте вимкнути телевізор з розетки, вимкнути роутер, і заново виконати всі ці маніпуляції.
Після введення IP адреси натискаємо Enter. Вгорі вище налаштувань є 4 кола, вони повинні все бути зеленими. Значить все правильно підключено і налаштовано. Далі заходимо в смарт або натискаємо кнопку додому на пульті.


У списку додатків шукаємо LG Content Store (квадратик рожевого кольору) і натискаємо «ок». В додатків знаходимо Tvigle (це і є наш forkplayer, просто для LG називається Tvigle, а для Samsung forkplayer). Натискаємо «Ок» і натискаємо встановити, процес установки займе кілька секунд.


Після установки, натискаємо «запуск». Ось і все, замість Tvigle пройшла переадресація, спрацював DNS і загрузилось стартове меню forkplayer.


За допомогою пошукового рядка шукайте потрібний Вам фільм або серіал. Додаток Tvigle буде доступно в списку додатків на стартовому екрані. Для того, щоб перемістити його ближче і не шукати, затискаємо центральну кнопку на пульті, з’явитися хрестик і стрілки вправо і вліво. За допомогою стрілок, перемістіть додаток в потрібне для вас місце. Ось так просто налаштувати forkplayer на телевізорах lg. Приємного перегляду. Всього найкращого.

 

Відео. Налаштування Forkplayer на ТБ Lg Webos (Tvigle).

Дивіться також...