Навіщо потрібні Apple Watch. Переваги та недоліки.

Навіщо потрібні Apple Watch

 

Сьогодні я хочу розповісти і відповісти на питання: – Навіщо потрібен взагалі Apple Watch? Одні кажуть, що це все «понти», інші свято вірять, що це дуже корисний пристрій. Усі висновки мною зроблені з особистого досвіду спілкування з цим крутим девайсом.

Користуюся я цими чудо розумними годинниками приблизно тиждень, і зробив такий для себе висновок, що вони мені не потрібні. Незважаючи на те, що я є завзятим шанувальником продукції Apple, це диво, на практиці зовсім не диво. Багатьом може здатися дивним, чому ж така дорога і стильна річ, виявляється зовсім не потрібною. Зараз я спробую докладно висвітлити всі недоліки Apple Watch, які я помітив за такий короткий термін.

Ми обговоримо наступні пункти:

1. Недоліки і мінуси Apple Watch.
2. Apple Watch без Iphone.
3. Відмінності і можливості Apple Watch від звичайних годин.
4. Висновки.

1. Основні недоліки і мінуси Apple Watch.

1. Після покупки і першого запуску годинника без наявності Iphone, ви навіть не зможете їх повноцінно використовувати як годинник. Потрібно пройти процес активації, тільки провівши синхронізацію пари – годинник з Iphone.

2. Apple Watch, для повноцінної їх роботи і виконання всіх функцій, повинні постійно перебувати поруч із Вашим телефоном. А телефон повинен бути підключений до мобільного Інтернету або через Wi-Fi.

3. Apple Watch зв’язуються з телефоном по bluetooth, що розряджає швидше годинник і сам телефон, який і без цього добре сам справляється з цією справою. Постійний зв’язок по bluetooth, вбиває батареї обох девайсів.

4. Коли ви приймаєте дзвінок на годиннику, то звук подається на динамік, що дає можливість чути всім оточуючим Вашу розмову з абонентом! Розмова в принципі не може бути таємнимою! Можна, звичайно, придбати bluetooth-навушники. Після чого, щоб поговорити, беремо телефон в кишеню, одягаємо годинник на руку і bluetooth навушники. Я вважаю, що це дуже непростий комплект, який реально не зробить простіше Ваше життя. Та й навіщо в цьому комплекті взагалі потрібен ще один проміжний компонент – Apple Watch? Bluetooth-навушники можуть працювати безпосередньо з телефоном!

5. Сам дисплей touch screen годинників при торканні пальцями дуже заляпується і його потрібно постійно протирати.

6. Годинник використовувати треба дуже обережно, вони бояться води і подряпин.

7. Можливість набирати текст на такому маленькому дисплеї відсутня. Якщо прийшло повідомлення на телефон, ви побачите повідомлення на годиннику, але відповісти зможете на нього, тільки із запропонованих шаблонних варіантів або за допомогою голосу, який конвертується в слова. А якщо шумно в місці, де ви знаходитесь, і ваш годинник не зможе розібрати всі ваші слова? Будемо діставати телефон (тоді навіщо потрібні годинник?) Або 100 раз спробувати розповісти годиннику необхідну відповідь на повідомлення.

8. Наш улюблений Viber, на відміну від звичайного повідомлення, посилає на годинник повідомлення, але відповісти через годинник на нього не можливо, потрібно діставати телефон.

9. Зарядки годинника, якщо використовувати всі функції, вистачить менше ніж на день, діловим людям може навіть на півдня. Хороший годинник, який працює менше доби? А якщо ви в поході? Тягнути з собою зовнішні акумулятори (Power Bank), і ставити на зарядку. Якщо перевести годинник в економний режим (відключення всіх функцій, крім показу циферблата годин), у такому випадку вони будуть показувати поточний час на протязі до 72 годин. Що за маячня? Годинники, які працюють на батарейці всього три дня !!!

10. Включення режиму камери через годинник на Iphone. Поясніть навіщо !? Годинник на зап’ясті, я дістаю однією рукою телефон навожу на те, що хочу сфотографувати, це все бачу на дисплеї годинника і можу натиснути сфотографувати. У яких умовах це може стати в нагоді? І як натиснути кнопку, якщо тримати телефон в руках?

11. Перегляд фотографій на маленькому дисплеї годинника, дуже потрібна функція. Під фотографії на годиннику виділено всього 75 мегабайт. Погодьтеся, що це дуже мало! У такому невеликому обсязі, можна буде зберегти, ви не повірите, цілих 15 знімків!

12. Shazam на годиннику. Apple Watch все одно використовує Інтернет через телефон і, якщо немає інтернету або телефону, то програма повністю втрачає сенс на годиннику. Знову годинник виступають зайвою ланкою в ланцюжку цієї процедури.

13. Оплата послуг і товарів за допомогою платіжної системи Apple Pay, працює без Iphone. Дані ваших карт зберігаються у годинах і передаються через NFC-чіп. Наприклад, ви вийшли на пробіжку і захотіли купити води приклавши годинник до терміналу. Ніяк не можу зрозуміти, як я досі жив без цієї функції? Але найголовніше, що доступна ця можливість тільки на території США і Канади! Для жителів решти країн світу ця функція не доступна, і не зрозуміло, коли стане доступною. Про країни КНД (третій світ) я взагалі мовчу.

14. Годинник не хочуть працювати спільно з Ipad, Ipod і Mac комп’ютером і телефонами інших виробників. Apple Watch сумісні виключно тільки з Iphone.

15. Apple Watch не є самостійним пристроєм. Немає сенсу в покупці годинників, якщо у Вас немає Iphone.

16. Якщо не брати Iphone на пробіжку, ви обмежите себе в можливостях використання доступних функцій годин. Без телефону з модулем GPS, годинник не зможуть визначити місце розташування і виміряти пройдену дистанцію.

17. Apple Watch мають в наявності функції Bluetooth і Wi-Fi, але по них можна з’єднуватися тільки з iPhone або гарнітурою.

18. Великий розмір зарядки і вона індивідуальна тільки до цього годинника.

apple-watch  дряпаються

2. Що може Apple Watch без Iphone?

1. Показують час. Без Iphone – не можна перевірити правильність часу!

2. Установка будильника, таймера, секундоміра, подій і т.д.

3. Перегляд фотографій і прослуховування музики (до 250 пісень – 2ГБ пам’яті) на годиннику за допомогою бездротових навушників.

4. Робота програми активності. Відстежують вашу активність, серцебиття, втрачені калорії, вимірювання пульсу. Показують скільки кроків ви пройшли, але метраж дистанції показати не можуть. Всі дані будуть зберігатися на годиннику і при синхронізації з телефоном запишуться на сам телефон.

5. Apple Pay і Passbook. Вся інформацію про дані буде додана після синхронізації.

6. Немає підключення до Інтернету, GPS або Siri. Запустити «Пошту», «Погоду», «Карти» та інші додаток які використовує Інтернет ви не зможете.

7. Мають додаток Apple Remote, що дає можливість управляти приставкою Apple TV.

apple-watch-без-iphone

3. Відмінності і можливості Apple Watch від звичайних годин.

1. Мають гарний і привабливий дизайн.
2. Дозволяють стежити за своїм здоров’ям.
3. Визначають погоду.
4. Визначення місцезнаходження.
5. Можливість міняти циферблати годинника.
6. Перевірка точності часу через інтернет.
7. Мають вбудовану пам’ять для перегляду фото і прослуховування музики.
8. Працюють в парі з Iphone.
9. Керують приставкою Apple TV.
10. Є можливість стежити за курсом акцій на біржі.
11. Можливість установки додатків.
12. Сенсорний дисплей.

навіщось потрібні-apple-watch

4. Висновки

Я думаю, що Apple Watch потрібні для того, щоб рідше діставати Iphone.

       Головна відмінність Apple Watch і Iphone в тому, що Iphone не можна одягнути на зап’ясті, а пам’ять і можливості в нього набагато більше! Крім того, Apple Watch без Iphone перетворюється на нікчемність, порівнянне з копійчаними китайськими девайсами, які виконують такі ж функції.

       У першу чергу, Apple Watch це пристрій для контролю здоров’я та активності людини. Я думаю, хто любить носити годинник, не відмовилися б від них. Але більшість і, в тому числі, я не бачу сенсу купувати красиві годинник в районі 400-700 $. Годинники, які потрібно заряджати кожен день, постійно протирати їх від відбитків пальців, боятися подряпати і потрапити з ними під сильний дощ або впасти у воду. Для використання всього функціоналу носити постійно телефон.

   Одним словом компанія Apple нічого не зробила надприроднього за такі великі гроші. Наостанок скажу, годинник повинний бути годинником і довго працювати без підзарядки.

Навіщо потрібні Apple Watch. Чи варто купувати?

Дивіться також...