Обробка фото за 3 кроки

Обробка фото за 3 кроки програмою Movavi

Обробити фотографію – це вже практично обов’язковий крок перед тим, як викласти її на загальний огляд. І нікого вже це не хвилює, інше питання – скільки фільтрів і ретуші накладено на зображення.

В цілому, для красивої обробки фото достатньо всього кілька простих дій, незалежно від того, пейзаж це або портрет. У цій статті ми розповімо вам, як обробити будь-який знімок за 3 кроки. Ми використовували програму Movavi Фоторедактор, але зробити це можна в будь-якій аналогічній програмі.

Обробка пейзажних фото

Крок 1. Поворот і кадрування

Ніщо так не дратує, як завалений горизонт. Відразу створюється відчуття, що всі об’єкти на фотографії кудись падають. Щоб уникнути такого небажаного ефекту, поверніть картинку на кілька градусів вліво або вправо. При цьому краї зображення автоматично будуть обрізані. До речі, кадрування – це відмінний прийом, щоб позбутися від зайвих деталей по краях.

Обробка фото за 3 кроки

Крок 2. Видалення об’єктів

Непотрібні предмети на фотографії зовсім не додають їй привабливості. Видалити їх можна за допомогою Штампа, який копіює ділянки фото і заповнює ними обрані області. Такий інструмент є практично в кожній програмі для обробки фото, а в Movavi є й інші варіанти: досить виділити елемент фото одним з наявних способів (Чарівна паличка, Лассо, Кисть), а потім просто натиснути Стерти. Виділений предмет зникне, як ніби його й не було – дуже зручно, коли на фото потрапляють дроти, перехожі або щось ще.

Обробка фото за 3 кроки
Крок 3. Корекція кольору

Нарешті, необхідно виконати корекцію. В основному, це стосується балансу білого, яскравості, контрастності і насиченості образу вручну. У Movavi ви можете самостійно налаштувати ці та інші параметри: експозицію, світлі і темні тони, чіткість, деталі, розмиття, температуру, відтінок і тон. А ще можна скористатися функцією авто покращення, яке автоматично виправить контрастність і яскравість зображення.

Тепер поговоримо про обробку портретних фото. Так, їм може також знадобитися вирівнювання горизонту і корекція кольору, але ми зосередимося на ретуші.

Обробка портретів

Крок 1. Усунення блиску

Насамперед необхідно прибрати зайвий блиск шкіри, викликаний спалахом. У Movavi це можна зробити вручну або скористатися автоматичним фільтром.

Обробка фото за 3 кроки

Крок 2. Видалення недоліків

Потім сховайте всі можливі недоліки: прищики, шрами, синці, відбілити зуби і приберіть ефект червоних очей. Завдяки автоматичного визначення осіб, корекцію червоних очей і відбілювання зубів можна виконати за один клік.

Обробка фото за 3 кроки

Крок 3. Вирівнювання шкіри

Наостанок, вирівняйте тон і структуру шкіри. Для цього в Movavi є спеціальний інструмент з ефектом розмиття. Виставте невисоку інтенсивність, щоб шкіра виглядала природно, а потім проведіть пензлем по потрібних ділянках. Це прийом дуже допомагає приховати синці під очима, а також дрібні зморшки.

Обробка фото за 3 кроки

Ось і все, що потрібно для редагування фото, яке не соромно викласти VK, Instagram і інші соцмережі. Експериментуйте з різними фільтрами і інструментами, практика, і зовсім скоро ваші фотографії буде майже неможливо відрізнити від професійних.

Дивіться також...