Підключення телевізора до Інтернету за допомогою мережевого LAN кабелю і Wi Fi

У даній статті, я розповім, як підключити телевізор до мережі Інтернет на прикладі телевізора Samsung, інструкція універсальна і підійде до будь-якої іншої моделі телевізора. Я покажу два способи підключення: по Wi-Fi і за допомогою мережевого кабелю Ethernet. Розповім максимально докладно, щоб кожен користувач впорався з цим завданням.

Почнемо з підключення телевізора до Інтернету по Wi-Fi. У всіх вдома є роутер, який роздає бездротовий Інтернет. Підключення телевізора ні чим не відрізняється, від підключення телефону до домашньої мережі. Переконайтеся, що Ваш роутер налаштований і роздає Інтернет на інші пристрої в будинку (ноутбук наприклад або телефон). Якщо все працює, приступимо до підключення телевізора по Wi-Fi.

Вмикаємо телевізор. Заходимо в меню, за допомогою кнопки додому на пульті. Стрілочкою вліво переходимо на розділ «Налаштування» і натискаємо «ок» на пульті. Потім переходимо в розділ «загальні» і вибираємо розділ «Мережа», переходимо на пункт «Відкрити параметри мережі». З’явиться Ethernet та безпровідне з’єднання. Вибираємо зі списку «Бездротовий». У списку будуть відображені всі доступні Wi-Fi мережі, як правило, у верхній частині списку буде Ваша мережа (список формується з доступних мереж Wi-Fi, а ті що з найкращим сигналом, у верхній частині списку). Моя мережа Wi-Fi називається «як зробити». Обираю свою мережу і натискаю кнопку «ок» на пульті. З’явився напис «бездротове з’єднання виконано». Мій телевізор успішно підключився до Інтернету. Я вже підключав телевізор по Wi-Fi, тому у мене телевізор не запитував пароль. Якщо Ви ще не підключали телевізор, Вам потрібно буде ввести пароль до Вашої мережі Wi-Fi. Після введення пароля, телевізор буде підключено до мережі Wi-Fi. Давай перевіримо, чи все працює. Заходжу в додатку YouTube і відкриваю ролик. Все працює, інтернет налаштований. Як бачите все просто, перейдемо до підключення мережевим кабелем Ethernet.

Для того, щоб підключити телевізор до Інтернету за допомогою мережевого кабелю Ethernet, потрібен мережевий кабель з двома конекторами на двох кінцях, ось так він виглядає. Мережевий кабель, я робив сам, якщо вдома у Вас його немає, можете купити його в магазині. Підключаємо одну сторону кабелю в роз’єм роутера до клацання, а другу частину вставляємо в роз’єм телевізора.

У себе вдома я провів мережевий кабель від свіча і встановив мережеві розетки біля всіх телевізорів. Ось так вони виглядають. Якщо у Вас вдома вони є, замість роутера можете вставити кабель в мережеву розетку. Не має значення, як ви підключите, через роутер або мережеву розетку, головне наявність Інтернету. Підготувавши все, можемо приступати до підключення телевізора до Інтернету за допомогою мережевого кабелю.

Вмикаємо телевізор. Заходимо в меню, за допомогою кнопки додому на пульті. Стрілочкою вліво переходимо на розділ «Налаштування» і натискаємо «ок» на пульті. Потім переходимо в розділ «загальні» і вибираємо розділ «Мережа» і переходимо на пункт «Відкрити параметри мережі». З’явиться Ethernet та безпровідне з’єднання. Вибираємо зі списку «Провідний» і очікуємо підключення. Мій телевізор успішно підключився до Інтернету. Давай перевіримо, чи все працює. Заходжу в додатку YouTube і відкриваю ролик. Все працює, інтернет налаштований. Як і обіцяв все швидко і просто.
Так само поділюся радою, для кращого з’єднання, одночасно використовувати з’єднання за допомогою мережевого кабелю Ethernet, швидкість буде набагато вище, ніж підключення по мережі Wi-Fi. Перегляд фільмів і передач буде без підвисання.

Відео. Підключення телевізора до Інтернету за допомогою мережевого LAN кабелю і Wi Fi

Дивіться також...