Різниця між Visa і Mastercard.

Різниця між Visa і Mastercard.

Ви часто подорожуєте? Вам некомфортно від того, що всі побачать, скільки грошей у вас в гаманці? Є ймовірність, що у вас їх можуть вкрасти або можна втратити гаманець? Тоді беріть в подорожі пластикову картку!

Найбільш відомі пластикові картки: Visa або MasterCard. Вони замінюють готівку на безготівковий розрахунок і таким чином підвищує рівень вашої фінансової безпеки.

Головна причина їх популярності серед інших карт – низька вартість річного обслуговування. За допомогою даних карток можна переводити кошти, розплачуватися на касі магазину при купівлі товару.

Що представляють карти: Visa або MasterCard?

Visa – американська платіжна система.
MasterCard – міжнародна платіжна система.

Чим відрізняється Visa від MasterCard?

1. Територія охоплення.

Платіжна система Visa і MasterCard стали популярними у багатьох містах та країнах. Це відомі платіжні системи по всьому світу.

Різниця між Visa і Mastercard.

2. Комісія.

У суспільстві вважається, що карта Visa більш надійна, прив’язка йде до долара, а у карти MasterCard до євро.

Різниця між Visa і Mastercard.

Якщо розплачуватися потрібно в доларах, а на карті рахунок в рублях, то вигідніше користуватися «Візою». Якщо оплата буде в євро, тоді спочатку відбудеться конвертація валюти в долари, а потім в євро. При оплаті карткою «Мастеркард» людина буде нести грошові втрати.

3. Пін-код.

При оплаті за покупки платіжна система Мастеркард вимагає ввести пін-код. При оплаті покупки платіжна система Віза не завжди просить його ввести. Якщо суми маленькі, то вводити пін-код не потрібно.

Різниця між Visa і Mastercard.

4. Додаткові послуги.

Люди, які оформили карти вищої категорії, можуть скористатися додатковими послугами за карткою, наприклад Visa пропонує скористатися безкоштовною юридичною або медичною консультацією подорожуючих, бонуси в сфері дозвілля, при організації переїзду, оренди машин, а також екстрена допомога при втраті карти. У MasterCard немає таких послуг, але і вартість обслуговування картки буде вище.

5. Комісія за обслуговування.

У кожної платіжної картки вона різна, залежно від обраної категорії.

Різниця між Visa і Mastercard.

Плюси і мінуси Віза і Мастеркард?

Плюси:

На будь-якій карті можна відкрити рахунок в будь-якій валюті, зазвичай люди відкривають рахунок в тій валюті, яка характерна для їх місця проживання. Для росіян великої різниці в картах немає, при оплаті в рублях карти справно працюють на всій території.

Мінуси:

Можуть виникнути труднощі при оплаті за кордоном, багато закордонних магазини не приймають дані карти до оплати.

У гаманці сучасної людини зазвичай міститься кілька пластикових карток. Для жителів Росії, Білорусії і України питання про вибір платіжної системи не так важливе, ідеальний варіант, коли людина має кілька карток різних платіжних систем.

Відео. Visa або Mastercard? Відмінність між Visa і Mastercard.

Дивіться також...