Русифікація Jetta 6. Милі в кілометри.

У даній статті, я розповім, як русифікувати Jetta 6-го покоління без шнурів і всяких примочок. Так само змінимо милі в кілометри, Фаренгейта в Цільсій, навчимося дивитися, скільки нам залишилося, до наступного ТО, налаштуємо час, скинемо добовий пробіг, і наостанок розповім про часту помилку низького рівня тиску в шинах, і покажу, як її прибирати.

Сьогодні поговоримо про Jetta 6-го покоління 2016 року випуску, приїхала вона до мене з Америки. Я, як і будь-яка людина, звик до російської мови, і звичних для мене кілометрах, градусах Цельсія. Можна звичайно нічого не міняти, і так їздити, на швидкість як кажуть, це не впливає. Але такий варіант не для мене, приступимо до налаштування.

Включаємо запалювання, так само можете завести автомобіль. У Jetta 6-го покоління 2016 кнопка запуску двигуна знаходиться біля перемикача коробки передач. Щоб включити запалювання, просто натисніть кнопку «Start Engine Stop» і опустіть її. З запуском двигуна, думаю і так все зрозуміло. Після включення запалення, переходимо до керма і панелі приладів.

Для зручності подальшої настройки, для початку русіфіціруем автомобіль. На кермі, натискаємо стрілку вліво, вона знаходиться біля кнопки «ок». Після натискання, ми зайшли в основне меню налаштувань «Settings». Наш курсор знаходиться на пункті «language». Натискаємо кнопку «ок» і заходимо в список доступних мов. За допомогою стрілочки вниз, опускаємося і шукаємо російську мову і натискаємо кнопку «ок». Тепер наш автомобіль російською мовою. За допомогою стрілки вліво, повертаємося на стартовий екран. Бачимо що все слова у нас російською мовою. Половина роботи зроблено. Залишилося змінити милі на кілометри і Фаренгейта в Цільсій.

Натискаємо на стрілочку вліво, і переходимо до основного меню, потім стрілочкою вниз опускаємося на пункт «Одиниці виміру» і натискаємо кнопку «ок». Покажчик стоїть на пункті «Температура», натискаємо «ок». У наступному вікні, покажчик стоїть на градусах Цельсія, натискаємо кнопку «ок». Тепер у нас буде відображатися звична для нас температура. Стрілочкою вниз переходимо до пункту «назад» і натискаємо кнопку «ок». Тепер поміняємо милі на кілометри. У тому ж пункті «Одиниці виміру» вибираємо пункт Расход.путь і натискаємо кнопку «ок». У мене вибрано милі / галони.

Можна вибирати з двох варіантів. Перший варіант – середня витрата палива на 100 км, і позначення в км. Це звична для нашого ринку система. Виглядає вона наступним чином на екрані. Те власне до чого ми звикли. Другий варіант – це кілометри на літр. Зручність у тому, що ви бачите, скільки ви можете проїхати кілометрів на 1 літр палива. Вибір за вами. Я виберу 2 варіант. Мені він зручніший. І натискаємо кнопку «ок». За допомогою стрілочки вниз опускаємося на пункт назад і натискаємо кнопку «ок» і ще раз виходимо з розділу натискаю кнопку «ок» на пункті назад. Ми перейшли в основне меню. Щоб з нього вийти натискаємо стрілочку вправо.

Тепер на дисплеї все в звичному вигляді для нас. Так як я вибрав другий варіант кілометри на літри, у мене світиться зараз 9,4 км. На літр. Це означає що, я можу проїхати на одній літрі палива 9,4 км. , Температура в Цельсіях (4.5 градуса тепла). Пробіг теж відображається в кілометрах. Лічильник добового пробігу (шлях) показує пробіг автомобіля з моменту останнього скидання на нуль. Зручно коли Ви збираєтеся в поїзду і хочете розуміти, скільки Ви проїхали кілометрів в поїздці, нічого не віднімаючи від загального пробігу. Після русифікації, всі помилки на дисплеї теж відображаються на російській. Щоб подивитися, скільки Вам залишилося до наступного ТО.

Натискаємо стрілочку вправо, до основного меню налаштувань. Опускаємося стрілочкою вниз до пункту ТО і натискаємо кнопку «ок», на пункті «інформація» знову натискаємо «ок». Заміна масла проводилася 194 дні тому, за цей час автомобіль проїхав 9300 км. Дуже зручно. Наприклад, я міняю масло, як і всі раз в рік, або ж через 10.000 км, хоча за регламентом заміна через 15000тис. км. Але з огляду на якість масла, і палива. Краще міняти через 10 тисяч, деякі змінюють через 7000 тис. Другий показник. Це Інспекційний сервіс – це повна діагностика транспортного засобу та проведення регламентованих заводом-виробником робіт відповідно до стандартів німецького автоконцерну. Інспекційний сервіс проводиться кожні 30 000 км. пробігу або раз в 2 роки (в залежності від того, що настане раніше).

Мені потрібно його проходити через 11.000 тис. Км. Щоб вийти, натискаю кнопку «ок», опускаюся стрілочкою на пункт назад, і натискаю «ок». Щоб налаштувати час, переходимо до пункту час, і натискаємо кнопку «ок». У мене включений 24-годинний формат часу. Для того, щоб його змінити переходимо на пункт Режим 24 год, і натискаємо «ок». Тепер відображається 12-годинний формат часу. Але мені так не дуже зручно, ставлю галочку назад. Так само можемо налаштувати хвилини і години, для цього стрілочками вибираємо Хвилини, і натискаю «ок», хвилини стали активними, і за допомогою стрілок вибираємо потрібний показник, після настройки натискаємо кнопку «ок». Так само робимо і з пунктом годинник. Після, виходимо кнопкою назад, в основне меню.

Тепер переходимо на пункт «На дисплеї» і натискаємо «ок». У розділі «Дані дисплея», ми можемо ставити або прибирати дані які відображаються на дисплеї. У мене активовані всі опції: час руху, поточну витрату, середня витрата, пробіг, Середня швидкість, цифрова швидкість, температура масла. Будь-яку з функцій ви можете відключити натиснень кнопки «ок». Для виходу з основного меню, натискаємо стрілочку вправо. Щоб скинути лічильник добового пробігу (шлях), затискаємо і тримаємо кнопку 00 / SET. Бачимо показники обнулились. Друга кнопка ліворуч, налаштовує час. Для цього затискаємо її, після натискання стануть активні годинник і хвилини, за допомогою стрілок вгору і вниз, вибираємо потрібні показники. Для того, щоб обнулити показання датчика тиску шин на панелі приладів, відкриваємо бардачок, і затискаємо кнопку «SET» до звукового сигналу з боку панелі приладів автомобіля, в інших моделях, ця кнопка може бути біля коробки передач.

Принцип роботи той же. Бачимо, помилка пропала. Чому ця помилка з’являється, подивіться відео на каналі, залишив посилання в описі під цим відео, там детально все розказано.

Відео. Русифікація Jetta 6. Милі в кілометри. Фаренгейт в Цільсій. ТО. Низький рівень тиску в шинах.

Дивіться також...