Сайт добродел. Для чого потрібен?

Варто старий автомобіль у дворі, тече дах в під’їзді, ями на дорозі, немає розкладу на зупиночних пунктах, навали сміття, поганий стан поштових скриньок, неналежний стан дитячих майданчиків, хамство медичних працівників, відмовляють у зарахуванні дитини до школи, не топлять батареї в квартирі … що робити людині в таких ситуаціях?
Якщо ви житель Підмосков’я, тоді пишіть скаргу, прохання чи пропозицію на сайт добродел. З ініціативи губернатора Воробйова О.Ю почав роботу сайт під назвою добродел, тобто добро для людей.
Для жителів Москви сайт активний громадянин. Активні люди набирають бали, які можуть обміняти на корисності, наприклад квиток в театр. Для жителів Підмосков’я такої функції немає, будемо наїдяться, що в майбутньому вона з’явиться.
Можна не тільки скаржитися і висловлювати своє невдоволення, але і також висловлювати подяку кому-небудь, але на сайті таких оголошень дуже мало.

З чого почати?

Починаємо з того, що беремо фотоапарат або стільниковий телефон з функцією фотокамери і йдемо на те місце, про що ви хочете повідомити на сайт добродел. Робимо кілька фотографій з різних ракурсів. Наприклад, фотографуємо відсутність розкладу на автобусній зупинці. Робимо фотографії зупинки з далека, наближаємо і робимо фотографію зупинкового пункту всередині, що дійсно немає розкладу і люди не знають за яким маршрутом курсує транспорт, який транспорт і який час руху у нього.
Далі йдемо додому, заходимо на сайт і проходимо реєстрацію.
Коли вам буде дана відповідь, то до вас будуть звертатися з того імені та прізвища, які ви вказали при реєстрації.
Вибираємо рубрику, яка відповідає проблемі (а їх на сайті безліч, правда є ще не все життєві сфери), описуємо її, вказуємо адресу, прикріплюємо фотографії та натискаємо кнопку відправити.
Кількість символів обмежено і в них потрібно вкластися. Якщо ви не можете описати проблему, подивіться як пишуть інші або попросіть близьких висловити думку за вас.

На пошту приходить повідомлення, що проблема в обробці. Через деякий час на пошту приходить інформація, про те, що відповідь на вашу повідомленням отримано. Переходьте за посиланням і читаєте, що написали вам у відповідь на ваше прохання.
Нещодавно на сайті з’явилася кнопка «чи задоволені ви результатом»? Якщо немає, то натискає немає, вказуємо причину і проблема знову йде на обробку.

У своєму профілі в графі «мої повідомлення» можна знайти всі повідомлення, які були відправлені вами на сайт.

Чи можна писати коментарі?
Можна писати коментарі до чужих проблем.

Які рубрики, є на сайті?
Сайт поліпшується, вдосконалюється, на сайті багато різних рубрик:
– автомобільні дороги;
(Некоректна розмітка проїжджої частини, пропозиція про дорогу в план ремонту, неякісно виконаний ремонт доріг, несправне освітлення, ями і вибоїни на дорозі, запропонувати місце для парковки і ін).
– місто, благоустрій територій;
(Загроза падіння дерев, звалища і навали сміття, зруйнований парк, гілки на дорозі, незаконне будівництво, відкриті каналізаційні люки, проживання невстановлених осіб в місцях загального користування будинків і ін).
– двір, прибудинкові території;
(Порушення графіку вивезення сміття, правил збирання дворів і територій, не працюють ліхтарі освітлення, самовільна установка огорож, самовільно встановлені гаражі та ін).
– будинок, ЖКГ;
(Порушення правил збирання під’їздів і ліфтів, комахи і гризуни в під’їзді, збої в роботі ліфта, несанкціонована розклеювання оголошень, написів, перебої з гарячою водою, грубе поводження співробітників керуючих організацій, збої в роботі домофона, помилки у квитанціях на оплату).
– медичні заклади;
(Відмова у медичній допомозі, черги в медичній установі, хамство медичних працівників, некоректна робота швидкої допомоги, відсутність в аптеках пільгових ліків).
– освітні організації;
(Стягування грошових коштів, порушення при проведенні ЄДІ, некоректну поведінку викладача, проблеми з опаленням в садку і школі, відмова в зарахуванні дитини до школи).

Ми перерахували деякі рубрики та їх підрубрики. Основна інформація на офіційному сайті.

У місцевій газеті завжди вказується інформація про сайт добродел.
У під’їзді, на дошках безкоштовних оголошень багато жителів самі вішають інформацію про даному сайті.

На вашу проблему зобов’язані відреагувати і дати відповідь. Діліться корисними сайтами, посиланнями з проблемою в соціальних мережах, приймайте участь в житті міста. Давайте вирішувати проблеми двору, району, міста разом. Люди працюють, платять податки державі і мають право на те, щоб жити в місті з хорошою інфраструктурою, щоб їм не хамили в відповідь, щоб не було ям на подвір’ї, нормально функціонував будинок, в якому живуть люди.

Крім даного сайту добродел, можна знімати відео, робити фотографії з описом і викладати у всесвітню павутину, писати звернення в місцеві газети, залучати телебачення. Всі контактні дані є в мережі інтернет. У багатьох сайтів є соціальні мережі.

сайт jak-zrobiti-samomu.com.ua цікавий, пізнавальний портал, який дає відповіді на багато питань. Ви можете стати автором на сайті, докладніше в графі співпрацю, а ще взяти участь в конкурсі.

Дивіться також...