Що нового в IOS 9?

Можливості IOS9

            Продукція компанії Apple отримала останнім часом колосальне поширення. Ті, у кого ще немає новенького iPhonе або Ipad, напевно тримали його в руках, бачили інтерфейс і ознайомлені з основними функціями. Але операційна система постійно змінюється, поліпшується і оновлюється. У новій IOS 9 з’явилося багато цікавих функцій і властивостей, про які знають не всі. Ми розповімо Вам, що новенького з’явилося в системі.

Можливості IOS9.

1. Напевно, всі, хто бере в руки Ваш телефон, відразу переходять в «Альбом», щоб подивитися нові фотографії і разом з тим, оцінити яскравість екрану і якість зображення. Деякі фотографії не хочеться показувати всім, для цього в новій системі передбачена функція приховування фотографій. Якщо вибрати її, то Ваші фотографії перемістяться в каталог, про розміщення якого будете знати тільки Ви.

Що нового в IOS 9

2. Хто не любить робити фотографії себе на телефон? «Селфі» стали найпопулярнішими зображеннями на наших смартфонах. Для них розробники компанії Apple передбачили спеціальний альбом, в яких і зберігаються «Селфі».

Що нового в IOS 9

3. Повністю заряджений акумулятор – крайня рідкість для айфона. Проблема ефективності розподілу енергії постійно в полі зору розробників і нова операційна система IOS9 дає можливість переходити в енергозберігаючий режим вручну або ж при певному, обраному Вами, заряді акумулятора.

Що нового в IOS 9

4. Можливості малювати безпосередньо на фотографії завжди не вистачало користувачам гаджета. Тепер вона реалізована. Виберіть функцію «Розмітки», і ставте на фотографії свій автограф або пишіть побажання.

Що нового в IOS 9

5. Додаток Mail дуже зручне, але був у ньому один недолік: відправляти можна було лише відеофайли та фотографії. Тепер це виправлено. Розробники подбали про те, щоб Ви могли відправляти файли будь-якого формату.
Что-нового-в-IOS9-5

6. Тепер Ви можете дізнатися про додатки, які є найбільш энергозатратным для Вашого телефону і відключити ті, які повністю розряджають акумулятор.

Що нового в IOS 9

7. Щоб повернутися до альбому, не потрібно більше натискати «Назад». Просто змахніть фотографію вниз і повернетеся до іконок в «Альбомі».

Що нового в IOS 9

8. «Нотатки» стали в новій версії операційки зручнішим інструментом. Тепер як замітки може виступати будь-яка фотографія, на якій Ви зможете робити необхідні нотатки.

Що нового в IOS 9

9. Абсолютно нова функція приближення відео при перегляді стала тепер доступна користувачам IOS9. Це дуже зручно. Спробуйте самі!

Що нового в IOS 9

10. Пошуковий рядок можна тепер використовувати як калькулятор. Просто вводите математичні приклади, а результат неодмінно відобразиться на екрані.

Що нового в IOS 9

Ось такі новинки в системі IOS9. Цікаво, чи не так?

Дивіться також...