Скидання налаштувань Hard Reset на Android.


В даному відео уроці, я покажу Вам 3 способи, як зробити Hard Reset і скидання до заводських налаштувань пристроїв під управлінням Android. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, приступимо до вирішення.

Як я вже сказав, існує 3 способи. Перед скиданням до заводських налаштувань, раджу зберегти Ваші контакти та дані, щоб їх не втратити після скидання.

1. Розглянемо найпростіший спосіб. Працює на всіх андроїд, найголовніше, щоб у Вас був доступ до пристрою (ви знаєте графічних ключ, пароль або відбиток пальця). Заходимо в меню, шукаємо настройки і переходимо в них. Далі шукаємо пункт «Відновлення та скидання», якщо телефон у вас англійською мовою, шукайте «Backup & reset». Переходимо в розділ і натискаємо «Скидання налаштувань» .Після, Ви побачите екран з попередженням, що будуть видалені всі дані, натискаємо на кнопку «повернути телефон». У наступному меню натискаємо кнопку «стерти все». Якщо у Вас встановлений пароль на пристрій або графічний ключ, потрібно буде його ввести, щоб підтвердити видалення даних. Ось і все, все дані і настройки будуть видалені. Після перезавантаження, у вас буде чисте пристрій. Зручно, коли ви вирішили продати Ваше пристрій або подарувати близькій людині.

2. Другий спосіб буде актуальним, якщо Ви забули пароль або графічний ключ, і доступу до пристрою у вас немає. Вимикаємо телефон. Знаходимо на телефоні кнопку гучності вгору і кнопку живлення. Затискаємо разом кнопку гучності ВГОРУ і кнопку ЖИВЛЕННЯ, тримаємо одночасно, поки не загориться дисплей, коли дисплей загорівся, відпускаємо кнопку ЖИВЛЕННЯ, а кнопку збільшення гучності продовжуємо тримати, поки не з’явиться меню. За допомогою кнопки зменшення гучності вибираємо пункт Wipe data \ Factory reset і натискаємо кнопку ЖИВЛЕННЯ(в деяких випадках кнопку гучності вгору, в деяких зменшення гучності, в деяких одночасно кнопку гучності вгору і кнопку живлення), і потрапляємо в рекавери меню, опускаємося до рядка YES , і підтверджуємо кнопкою ЖИВЛЕННЯ (на інших пристроях кнопкою гучності вгору), і чекаємо коли віддалятися дані. Після видалення даних з’явиться меню, кнопкою ЖИВЛЕННЯ вибираємо рядок Reboot system now. Після перезавантаження, у вас буде чисте пристрій. Можете приступати до налаштування.

3. Якщо перший і другий спосіб у вас не заробив. Пробуємо 3 спосіб. Вимикаємо телефон. Знаходимо на телефоні кнопку зменшення гучності і кнопку живлення. Затискаємо разом кнопку зменшення гучності і кнопку ЖИВЛЕННЯ, тримаємо одночасно, поки не загориться дисплей, коли дисплей загорівся, відпускаємо кнопку ЖИВЛЕННЯ, а кнопку зменшення гучності продовжуємо тримати, через кілька секунд з’явиться меню тестування, нас цікавить рядок «Clear eMMC» (іммс), за допомогою кнопки зменшення гучності опускаємося на неї і підтверджуємо натисканням кнопки ЖИВЛЕННЯ. Після видалення даних, пристрій перезавантажитися. От і все. Можете приступати до налаштування. Як видалити Гугл аккаунт з Андроїд смартфона або планшета.

Все 3 способи, були протестовані і повністю робочі. Раптом жоден із способів Вам не підійшов, в описі під відео, я залишив інші варіанти перезавантаження пристрою до заводських налаштувань. Пробуйте, і у Вас все вийде.

Відео. Скидання налаштувань Hard Reset на Android.

Дивіться також...