Скинути датчик тиску шин на панелі приладів авто

У цій статті, я розповім, як обнулити показання датчика тиску шин на панелі приладів. Для тесту узятий автомобіль VW Jetta USA (американець), таку ж опцію має і Volkswagen Passat. Якщо загорівся датчик на панелі приладів у вигляді підкови, жовтого знака оклику, причому внизу хвиляста лінія або “водичка”. Знайте – це датчик тиску в шинах. Значить, якийсь колесо на вашому автомобілі спускає, або перекачано. Або ж ви просто змінили літню гуму на зимову, або навпаки.

Що необхідно зробити:

1. зупиніть автомобіль

2. перевірте всі колеса і тиску в них

3. накачайте або спустіть зайве повітря в шинах

4. Для цього використовуйте наклейку на дверях автомобіля, щоб задати правильне значення по тиску. Для покришки 225/45 17 радіусу має бути 2,5 атмосфери. Для запаски (це не повноцінне колесо, а докатка). Розмір 125/90 16 радіусу, має бути 4,2 атмосфери.

5. Потім запустіть двигун

6. відкрийте бардачок і натисніть кнопку SET зі значком підкови зі знаком оклику і тримаємо палець до звукового сигналу з боку панелі приладів автомобіля. В інших марках, ця кнопка може бути біля коробки передач. Принцип роботи, той же.

7. тепер як бачимо, датчик погас.

8. Можете спокійно продовжувати рух, автомобіль знову виміряє рівень тиску і якщо буде порушення, знову повідомить вам.

Датчик спрацьовує як на спущені, так і на перекачані колеса. Зверніть увагу, що будь-який датчик, який горить червоним світлом, говорить про необхідність зупинки та негайного звернення до сервісного центру. Жовтий датчик повідомляє вам інформацію, яка не є критичною, але може вплинути на водіння через час. Зелені і білі датчики – інформаційні.

Відео. Скинути датчик тиску шин на панелі приладів авто

Дивіться також...