ТОП-10. Відповіді на часті питання по телевізору Samsung Smart TV.

У коментарях під відео, ви часто задаєте питання по телевізору Samsung, деякі питання зустрічаються дуже часто, практично постійно. У цьому відео, я вирішив відповісти на них, максимально докладно і дохідливо. В даному відео, я дам відповіді на 10 найпопулярніших питань по телевізорах Samsung.

Як відключити голосовий супровід дій (жіночий голос)?

Почнемо з найпоширенішого питання. Звучить він приблизно так «Як вимкнути набридливу бабу, яка коментує всі мої дії»? Виглядає це приблизно так. При будь-яких діях на вашому телевізорі: зміни гучності, перемикання каналів або увійти в налаштування, ми чуємо голосове супроводження, ця баба читає все підряд і починає набридати. Відключається вона дуже просто. Натискаємо і утримуємо на пульті кнопку гучності. Натискаємо кнопку гучності не вниз, не вгору, а саме натискаємо по центру кнопку і утримуємо її, поки не відкриється меню «Посилання доступності». У пункті меню «Голосові інструкції» бачимо активне гурток, його потрібно відключити. Натискаємо центральну кнопку «ок» на пульті і відключаємо режим «Голосові інструкції». Після відключення, повинен прірву активний гурток. Потім за допомогою стрілок переходимо на кнопку «закрити» і натискаємо кнопку «ок». Тепер ми можемо спокійно змінювати гучність, перемикати канали, заходити в додатки і більше ні хто нічого нам говорити не буде. Якщо Ви використовуєте звичайний пульт, то вимкнути «Голосових інструкцій» потрібно через меню. Через меню цю набридливу бабу можна вимкнути в такий спосіб. Заходимо в розділ «налаштування» і переходимо в розділ «загальні». Потім вибираємо «Спеціальні можливості» і переходимо в розділ «налаштування голосових інструкцій». Заходимо в них, і бачимо активне гурток біля голосових інструкцій, натискаємо кнопку «ок» на пульті і вимикаємо їх. Як бачите, все дуже просто і швидко.

Як перемотати фільм?

Питання по відтворенню фільмів. Включаємо фільм, серіал або передачу, особливої ​​різниці немає. Після включення, у мене з’являється панель управління медіаплеером. Через пару секунд вона пропадає, щоб її викликати, потрібно натиснути стрілку вниз на пульті і панель управління медіаплеером знову стане активною. За допомогою кнопок вліво, вправо і натисканням кнопки «ок» можна ставити на паузу, продовжити перегляд (Так само можете використовувати кнопку Play | Pause) або перемотати на потрібне місце фільм. Обираю кнопку перемотати вперед і натискаю центральну кнопку «ок» до потрібного моменту, потім відпускаю її, і можемо дивитися з 18 хвилини фільм. Бувають плеери, в яких не працюють ці клавіші, або режим перемотування працює дуже повільно. Але є універсальне рішення. Викликаємо знову панель управління медіаплеером за допомогою стрілочки вниз і стрілочкою вгору переходимо на смужку відтворення (вона найдовша, ви не переплутати), після переходу на неї, вона стане активною. Тепер за допомогою кнопки вліво або вправо вибираємо потрібний момент, над смужкою під час перемотування видно поточний час, чим швидше ви будете натискати кнопки, тим більше буде фрагмент перемотування. Коли Ви вибрали потрібний момент, просто відпускаємо стрілку на потрібному місці і фільм почне відтворення з потрібного Вам місця.

Як вимкнути субтитри?

Як вимкнути субтитри, часто за замовчуванням вони включені. Під час перегляду фільму або серіалу, натискаємо стрілочку вниз на пульті (це ми робили, коли розглядали питання перемотування відео) і у мене з’явилася панель управління медіаплеером. Для зручності, ставлю фільм на паузу. За допомогою кнопки вправо переходжу на шестірню, і натискаю кнопку «ок» на пульті. У меню вибираю розділ субтитри, в даний момент стоїть параметр «ru» (це означає, що субтитри російською мовою), за допомогою кнопок вправо або вліво перемикаю в режим відключено. Бачимо, субтитри пропали. Якщо ви виключаєте фільм і включаєте його знову, то субтитри будуть включені, їх потрібно знову буде відключити. Таким же способом, ви їх можете включити назад. Субтитри корисні тим, хто вивчаємо іноземну мову.

Як перемістити встановлений додатки на головному екрані?

Як перемістити встановлені додатки в інше місце. Щоб перенести встановлені додатки, натискаємо кнопку «додому» на пульті і за допомогою стрілок вліво або вправо вибираємо потрібно Вам додатки. У моєму випадку це буде Netflix, переходжу на додаток Netflix і натискаємо стрілочку вниз, у нас з’явилося два пункти, перемістити і видалити, за замовчуванням ми знаходимося на пункті «Перемістити», натискаємо кнопку «ок» на пульті. Додатки Netflix стало активне, і біля нього справа і зліва з’явилися стрілочки. Тепер за допомогою кнопок вправо або вліво вибираємо потрібне місце, куди ви хочете перемістити додатки. Після вибору місця переміщення, натискаємо кнопку «ок» на пульті. Додатки перемістилося на потрібне нам місце. Дуже зручно ставити попереду часто використовувані додатки, щоб не шукати їх по всьому головного вікна.

Як видалити додатки і звільнити пам’ять на телевізорі Samsung?

Як видалити повністю додатки і звільнити пам’ять на телевізорі. На всіх телевізорах не сильно багато пам’яті (в залежності від моделі телевізора десь 500 мб.) які виділені для установки додатків, і часто коли ми хочемо встановити додатки, бачимо напис «мало пам’яті». Плюс до всього, на телевізорі вже встановлено багато додатків, які займають пам’ять, і як показує практика, ми їх навіть не використовуємо. Щоб видалити програму, натискаємо кнопку додому на пульті, і за допомогою стрілок вибираємо додатки, в моєму випадку це буде CHILI (ніколи ним не користувався), переходимо на додаток CHILI і натискаємо стрілочку вниз. У нас з’явилося два пункти, перемістити і видалити, за замовчуванням ми знаходимося на пункті «Перемістити», опускаємося за допомогою стрілочки вниз на пункт «видалити» і натискаємо кнопку «ок». І ось тут, найголовніша помилка, яку допускають багато. Ви в повному обсязі видаляєте програми, натиснувши кнопку видалити, а просто видаляєте його з головного екрану, але в списку встановлених додатків воно буде продовжувати займати пам’ять телевізора. Щоб повністю видалити додатки з телевізора переходимо в розділ «APPS» і натискаємо «ок» на пульті. За допомогою стрілочки вниз, опускаємо до встановлених додатків. І шукаємо в списку додатка CHILI, ми повинні знаходиться саме на додатку (воно повинно бути активним). Перебуваючи на додатку, затискаємо центральну кнопку «ок» на пульті, поки не з’явиться меню, потім відпускаємо кнопку «ок», за допомогою стрілочки вниз вибираємо пункт «видалити» і натискаємо кнопку «ок» на пульті, потім підтверджуємо видалення, натисканням кнопки видалити . Після видалення, додатки повністю віддалиться з цього телевізору і звільнить пам’ять на телевізорі для установки потрібних Вам додатків.

Як додати програми до головного екрана на телевізорі Samsung?

Як додати програми до головного екрана в список додатків. Часто буває, що ми встановлюємо додатки, і забуваємо додати його на головний екран, і потім не можемо його знайти. Щоб додати встановлене програми до головного екрана, переходимо в розділ «APPS» і натискаємо кнопку «ок» на пульті. За допомогою стрілочки вниз, опускаємо до встановлених додатків. У моєму випадку це буде додатка Megogo, воно встановлено, але на головному екрані в список додатків відсутній. Перебуваючи на додатку Megogo, затискаємо центральну кнопку «ок» на пульті, поки не з’явиться меню, потім відпускаємо кнопку «ок», за замовчуванням буде обраний пункт «Додати на головний екран» натискаємо кнопку «ок» на пульті. Додатки Megogo з’явилося на головному екрані додатків. Тепер за допомогою кнопок вліво і вправо ставимо його в потрібне місце. Ставлю його біля Ютуб, щоб довго не шукати, і натискаємо кнопку «ок» на пульті. Додатки Megogo тепер є на головному екрані додатків. Якщо Вам воно тимчасово не потрібно. Вибираємо додатки Megogo і натискаємо стрілочку вниз, і вибираємо зі списку пункт «видалити» і натискаємо кнопку «ок» на пульті, потім підтверджуємо видалення натиснувши кнопку «видалити». Ось і все, додатки віддалилося з головного екрану, але залишилося в встановлених додатки. У будь-який момент, Ви зможете знову перенести його на головний екрані додатків.

Як відключити автообновления на телевізорі Samsung?

Як відключити автообновления телевізора Samsung. Оновлення, як правило, нічого хорошого не додають для власників Смарт ТВ, це не поновлення IOS або Андроїд, після яких з’являються цікаві фішки. Оновлення телевізора Samsung навпаки робить його повільним, я думаю, ви помічали, що телевізор після покупки працює швидко, а після ряду оновлень, починає працювати повільніше. Це сильно позначається на старих моделях, які і так не сильно радують високою продуктивністю. Виходячи з цього, я рекомендую відключати автообновления, відразу після покупки телевізора. Щоб відключити автообновления, натискаємо кнопку «додому» на пульті і переходимо в розділ «налаштування». Вибираємо розділ «підтримка», потім переходимо в розділ «Оновлення ПЗ». Переходимо на пункт «автообновления» і бачимо, що біля цього пункту стоїть активний гурток. Значить автообновления у Вас включені. Натискаємо кнопку «ок» на пульті, тим самим прибираємо активний гурток і відключаємо автообновления телевізора Samsung. Тепер Ваш телевізор прослужить Вам довше і буде працювати швидше.

Як змінити мову телевізора Самсунг?

Як змінити системний мову телевізора. На моєму телевізорі встановлено російську мову. Давайте змінимо його, наприклад на український. Щоб змінити системний мову телевізора, натискаємо кнопку «додому» на пульті і переходимо в розділ «налаштування», вибираємо розділ «загальні», потім переходимо в розділ «Диспетчер системи» і переходимо на пункт «Мова» (в даний момент встановить мову) , натискаємо кнопку «ок» на пульті. У списку за допомогою стрілок вниз і вгору шукаємо потрібний Вам мова, я шукаю український. Вибравши потрібну мову, натискаю «ок» на пульті. Тепер системний мову телевізора став повністю українською мовою. Щоб повернути мову, або змінити на інший доступний, виконайте ті ж дії.

Як зробити скидання до заводських налаштувань телевізора Samsung?

Як зробити скидання до заводськіх налаштувань телевізора Samsung. Хочу відразу попередити, якщо у Вас офіційно куплений телевізор, то можете спокійно робити скидання. Якщо ж телевізор сірий, то скидання до заводських налаштувань заблокує Ваш телевізор. І вам потрібно буде його розблокувати, відео є каналі (якщо раптом Ви вирішили скинути до заводських налаштувань сірий телевізор), посилання залишив під цим відео, раптом ви зіткнулися з такою проблемою. Скидання до заводських налаштувань часто рекомендує підтримка Samsung, сам один раз так скинув … Намучився від душі. Проблема була в тому, що він почав гальмувати, і нібито скидання до заводських налаштувань повинен був вирішити це питання. Ага, вирішив .. 2 дня витратив часу. А вся проблема, як, виявилося, була в постійних оновленнях компанії Samsung, я говорив вже в цьому відео і рекомендував відключити автообновления телевізора відразу після його покупки. Перейдемо до скидання до заводських налаштувань телевізора Samsung. Натискаємо кнопку «додому» на пульті і переходимо в розділ «налаштування», вибираємо розділ «Підтримка» і вибираємо зі списку «самодиагностика», опускаємося на пункт «скидання» і натискаємо кнопку «ок» на пульті. У вікні, потрібно ввести PIN-код (якщо код не змінювався, код стандартний код: 0000, при купівлі телевізора в магазині, код можуть встановити інший, якщо 0000 не працює, краще звернутися в магазин де Ви купували телевізор, і уточнити PIN-код , як правило вони встановлюють інший PIN-код) після введення PIN-коду натискаємо кнопку «ок» на пульті для підтвердження. От і все. Налаштування скинуті. Телевізор вимкнеться і ввімкнеться знову. Після скидання до заводських налаштувань, Вам потрібно буде налаштувати Смарт ТВ. Наступні дії.

Як змінити мову інтерфейсу програми YouTube на телевізорі Samsung.

Як змінити мову інтерфейсу програми Ютуб на телевізорі Samsung. Системна мова телевізора може відрізнятися від мови інтерфейсу додатку Ютуб. Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, давайте її вирішимо. Заходимо в додатки Ютуб на телевізорі Samsung. Зліва з’явиться меню зі стандартними програмами, але якщо у вас з якихось причин воно не відображається, натискаємо кнопку вліво на пульті і заходимо в нього. За допомогою кнопки вниз опускаємося до розділу «настройки» і натискаємо кнопку «ок» на пульті. Вибираємо зі списку пункт «мову» і натискаємо кнопку «ок» на пульті. У мене обраний «Російська мова». Бачимо, що російська мова стала активний, натискаємо ще раз кнопку «ок» на пульті. І вибираємо зі списку потрібний Вам мова, я виберу український і натискаю кнопку «ок» на пульті. З’явиться вікно підтвердження, в якому потрібно натиснути кнопку «зберегти зміни», підтверджуємо зміна натисканням кнопки «ок» на пульті. Додатки увімкнеться знову, і інтерфейс програми Ютуб буде доступний українською мовою. Щоб вибрати іншу мову, виконайте ті ж дії.

Відео. ТОП-10. Відповіді на часті питання по телевізору Samsung Smart TV.

Дивіться також...