Установка Forkplayer на телевізор LG 2021! Два способи по ДНС і через Media Station X!

У даній статті, я покажу 2 найпопулярніших і робочих способу установки Forkplayer на телевізор LG. Перший спосіб через зміну ДНС і другий спосіб через Media Station X. Twigle не працює, я допоможу вирішити цю проблему і встановити Forkplayer на Lg. Розглянемо перший спосіб настройки Forkplayer через зміну ДНС.

Переходимо в розділ налаштування, і вибираємо пункт «Мережа». Мій телевізор підключений проводовим підключенням, через кабель Ethernet. Це можна зрозуміти, по напису «підключено до Інтернету». У вас може бути підключений по Wi-Fi. Залежно від способу підключення, вибираємо мережу. Я вибираю «дротове підключення». У розділі, опускаюся стрілочкою вниз, і вибирають змінити. У пункті Сервер ДНС, видаляєте IP адреса, і прописуєте сервер ДНС 85.17.30.89, це найпоширеніший сервер ДНС. Після зміни IP адреси, переходимо на кнопку підключення і натискаємо «ок». Зверху будуть відображатися зелені кола, чекаємо, поки все 4 кола, будуть зеленими. Всі кола стали зеленими, значить все працює. Виходимо з розділу настройки, і відкриваємо смарт Хаб. За допомогою стрілок шукаємо розділ lg content store і переходимо в нього. За допомогою стрілочки вгору переходимо в розділ пошук. У рядку пошуку пишемо англійську букву a. Зі списку вибираємо Accuwether (Акувезер). На екрані з’явився додаток, переходимо за допомогою кнопки «ок» і натискаємо «встановити». Після установки програми, переходимо в смарт меню, і за допомогою стрілочки вправо, шукаємо встановлений додаток Accuwether. Для зручності перенесемо його в інше місце. Для цього затискаємо коліщатко на пульті, поки не з’явиться хрестик, потім за допомогою стрілок перемещаем додаток в потрібне місце. Я поставлю додаток біля Tvigle, щоб вийти з режиму переміщення, натисніть кнопку «назад» на пульті. Заходимо в додаток Accuwether і відкривається Forkplayer, все працює за таким же принципом, як ви заходили через додаток Tvigle. Як бачите, нічого складного.

Перейдемо до другого способу. Розглянемо другий спосіб установки Forkplayer через додаток Media Station X. Відкриваємо смарт Хаб. За допомогою стрілок шукаємо розділ lg content store і переходимо в нього. За допомогою стрілочки вгору переходимо в розділ пошук. У рядку пошуку пишемо англійську букву m. Зі списку вибираємо Media Station X. На екрані з’явився додаток, переходимо за допомогою кнопки «ок» і натискаємо «встановити». Після установки програми, переходимо в смарт меню, і за допомогою стрілочки вправо, шукаємо встановлений додаток Media Station X. Для зручності перенесемо його в інше місце, як ми робили з додаток Accuwether. Я поставлю біля додатка Accuwether. Після переміщених, заходимо в додаток Media Station X. Тепер приступимо до налаштування. Переходимо в розділ Settings і вибираємо розділ Start Parameter, потім натискаємо Setup. За допомогою віртуальної клавіатури, пишемо в рядку VPLAY.ONE. Потім натискаємо галочку. І підтверджуємо, натиснувши кнопку «Yes». Якщо ви правильно ввели сайт VPLAY.ONE, додаток стане російською мовою, як у мене і з’явиться повідомлення про успішне підключення. Переходимо в розділ «Головна». У додатку Media Station X доступні vPlay, FXMlPalyer, сам Forkplayer і два додатки для каналів: OTT Play і OTTPlayer для IP TV. Переходимо в Forkplayer. Хочу відразу попередити, що на деяких телевізорах Forkplayer може відкриватися не на весь екран. В даному випадку, Ви бачите, що він відкрився не на весь екран. Щоб додаток було на весь екран, після початку перегляду відео, натискаємо на шестірню, і вибираємо на весь екран, і відео відкриється на весь екран. Як бачите, все просто. Якщо у Вас виникли питання, пишіть в коментарях під відео. Дякую за перегляд, до зустрічі в наступних випусках.

Відео. Установка Forkplayer на телевізор LG 2021! Два способи по ДНС і через Media Station X! 

Дивіться також...