Хто дзвонив з номера 4997692171?

Хто дзвонив з номера 4997692171?

У світі все більше дзвінків з невідомих номерів. І найчастіше – це шахраї, які хочуть володіти вашими грошима. Сьогодні розповідь про номер 84997692171.

Ця історія сталася з одним з редакторів нашого порталу jak-zrobiti-samomu.com.ua. Інформація з перших вуст.

У мене два телефони і по другому я в пошуку роботи. Не всі сайти з вакансіями захищають ваш телефон від сторонніх очей. Ось там-то мене і знайшли шахраї.

У ранкові години лунає дзвінок на мій телефонний номер. Жінка представляється, потім чемно просить приділити їй час і розповідає про те, що у мене є унікальна можливість безкоштовно поспілкуватися з експертами на тему кризи, фінансів, а саме куди вкладати кошти? Яким банкам варто довіряти? Як вижити під час кризи? І інші цікаві питання, що стосуються фінансів. Потім перераховуються фінансові експерти: Володимир Кузовлёв, Олег Дмитрієв, Ольга Прохорова. Нібито їх часто можна побачити на каналі РБК.

Канал РБК я не дивлюся, таких експертів не знаю. Багатьох зачепить ключове слово «безкоштовно», але мене зачепило те, що подзвонили мені і я про це теж пишу. Далі я починаю задавати питання.

Я: це зйомки якийсь передачі?
Оператор: немає, це просто консультація, яка відбувається безкоштовно.

Я: а потім ви мені будете втюхати якусь книгу, після покупки якої я повинна розбагатіти?
Оператор: сміється в трубку. Ні, ну що ви. Ніякі книги ми не пропонуємо. Ця не наша тема.

Я: значить щось інше пропонуєте за гроші? Експерти ж повинні на щось жити?
Оператор: Ну вони рекламують себе, можливо ви їх порекомендуєте своїм друзям і тоді за консультацію вони візьмуть гроші.

Я: де це відбувається?
Оператор: Метро Олексіївська, БЦ «Парк світу», вулиця Проспект Миру, будинок 102, стор 1а, 3 поверх, оф. 306.

Питають зручний для мене час? Перша половина дня, день або вечір?

Я: вибираю ранок, обіцяю прийти.

Оператор: назвіть прізвище для того, щоб зробити пропуск.

Потім, дівчина каже, що вишле детальну інформацію на телефон .. Там додається якийсь координатор Маргарита 89636033420.

Мені кажуть що кількість місць обмежена і прохання не підводити. Мені пояснюють як дійти. З метро лише 1 вихід. Після розмови
прийшло повідомлення з телефонного номера 89672801258.


У день зустрічі приходить ще одне повідомлення і відправник ККК-Moscow. І в цій афері з’являється ще один телефонний номер 89636033420.

Хто дзвонив з номера 4997692171
Я прощаюся з нею і заходжу в інтернет. Набираю телефон, потім адресу та з’ясовую наступне.

1. Раніше, кілька років тому була вакансія і за даною адресою набирали фінансових консультантів, серія гроші біржа. Багато негативних відгуків.

2. Прочитала несамовиту історію про те, що за даною адресою прийшла дівчина. Захотіла дізнатися, як вижити під час кризи. Насправді пропонують відкрити рахунок, покласти гроші і передати їм управління.

Складається чарівний договір, за яким багато моментів опускаються. Дівчина поклала 600 000 рублів і хотіла в мить примножити свої гроші. За своїм рахунком вона могла тільки спостерігати в інтернеті і вона бачила як поступово з її рахунку списуються грошові кошти. Вона була в жаху. Експерт був Олег Дмитрієв, який спочатку брав трубку і розмовляв, потім перестав це робити. Дівчина втратила всіх своїх грошей.

Читаючи цю історію, ви повинні винести мораль. Що зараз багато людей розглядають вас як ходячий банкомат. Всі хочуть залізти у ваші гроші і віджати від вас останнім, отже примножити свої фінанси. У кого є гроші, ті звичайно думають куди їх вкласти, щоб їх стало ще більше. Про всі ці питання на сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua є багато цікавих тем і варто їх вивчити. І зробити для себе висновки.

Завжди розширюйте свій кругозір, завжди задавайте питання. Перевіряйте номера в інтернеті, з якого йдуть дзвінки. Шукайте інформацію – адже це цінність. Не витрачайте час і гроші на проїзд на порожні контори. Пишіть на просторах інтернету про такі дзвінки, розкажіть своїм друзям і знайомим, збережіть у себе на сторінці, адже хтось може потрапити в цю вудку.

Дивіться також...