Як доглядати за бровами і віями?

Мода існує не тільки в одязі, але і на обличчі, а точніше на бровах. Колись мода була на тонкі брови-ниточки, зараз часи змінилися і в моді широкі бровки Барбі (деякі називають їх брови Брежнєва або інстаграмние брови).
Багато дівчат бояться робити татуаж брів, а чи можна зробити виразні брови без його застосування?
На сайті інструкцій https://jak-zrobiti-samomu.com.ua/ розповімо всі способи, а також розглянемо правила догляду за бровами і віями.

Як правильно вискубувати брови?
Якщо дозволяють фінанси, то можна звернутися до фахівця в салон краси. Бровіст уточнить ваші смакові переваги, а також дасть рекомендації по формі брів саме для вашої форми особи, а також розповість які тенденції актуальні в сучасному світі.
Багато дівчат, жінки мають форму «коліщатка» – це не красиво і не природно для сучасного світу. В основному така форма у зрілих жінок.
Видаляти зайві волоски можна різними способами:
– нитка;
– пінцет;
– цукрова паста;

Сідаємо зручно, ставимо перед собою дзеркало. Класичним варіантом видалення брів є пінцет. Є зі скошеним краєм, що більш зручно, ніж з прямим. Пінцетом захоплюють волоски по черзі.
Інший спосіб видалення волосся – це нитка, є спеціальне позначення трідінг. Дана процедура відома з глибоких часів. Нитка замикається в кільце, потім натягується на пальцях. Середина нитки підводиться до волосся, потім перекручується в ній і з коренем видирається.
Цукрова паста інший метод. Береться невеликий шматочок пасти, наноситься на брову і різко зривається.

Як вискубувати брови без болю?
У кожної жінки свій больовий поріг. Найпростіший варіант знеболить місце видалення волосся на шкірі – це купити спеціальний крем. Він наноситься, потім трохи чекаємо, а далі приступаємо до вищипування брів.
Інший варіант – це прийняти душ, ванну або розпарити обличчя. Пори розширюватися, шкіра буде більш еластичною.
Наступна методика – це взяти шматочок льоду, або спеціальний гель-акумулятор. Притулити на оброблювану ділянку шкіри.

Як доглядати за бровами і віями
Як правильно вищипнути брови в домашніх умовах?
Професійні бровісти не роблять все на око. Вони використовують нитки, лінійки, білий олівець – кому що зручно, щоб зробити розмітки правильної форми а також симетрії брів. Давайте брати з них прімёр. Найпростіше взяти олівець для брів і лінійку. Спочатку на одній половині малюємо бажану форму. Далі переносимо на іншу. Вимірювання проводимо за допомогою лінійки, відкладаємо такі ж ділянки.
На переніссі необхідно завжди видаляти бровки, відкриємо вам секрет, їх видаляють навіть чоловіки. Сильно багато видаляти не потрібно, тому що брови візуально здаватимуться маленькими.
Початок брови може мати великі волоски – їх краще підстригати зверху (по лінії брови) манікюрними ножицями.
Видаляються зайві волоски, а також надається форма. У наш час в моді товсті брови. Як перетворити брови-ниточки, тонкі бровки в широкі?

Як відростити волосся на бровах і віях?
У магазині є різні сироватки, концентрати, масла, і так вони дійсно допомагають відростити бровки.

Як доглядати за бровами і віями
Касторове масло.
Самий бюджетний варіант – купити в аптеці касторове масло. Його вартість до 100 рублів. Ватною паличкою наносимо масло на брови. Краще це робити перед сном.
Мінус масла в тому, що погляд заплаканий, жирне підставу. Масло може забруднити подушку, і тоді його складно буде відмити.


Кондиціонер для росту брів Cherisher Cherish Brow.
Відмінні результати дає кондиціонер. Вартість його понад 3000 рублів,
але за результат варто заплатити. В інтернеті можна подивитися фото «до» і «після» його застосування. Результат дійсно вражає.

Кетамін можна застосовувати на бровах і віях, у марки Cherisher теж є різні засоби для догляду за обличчям. Для зміцнення вій є спеціальний засіб, і можна зробити так, що вії будуть довгі як у фарфоровій ляльки.
Процес росту волосся, а отже, і зміни форми брів займає час. У цей час можна фарбувати брови, щоб зробити їх яскравішими і виразнішими, а також додати густоти.

Як фарбувати брови і вії?
Бровки можуть бути різної форми, довжини, так як вони не можуть рости симетрично. Щоб надати чітку форму брівкам, а також додати кути, можна пофарбувати хною або фарбою.

Як доглядати за бровами і віями
Як фарбувати брови?
Олівець для брів.
Найпростіше – це купити в магазині олівець для брів. Але тут головне потрапити в свій колір. Краще робити вибір в магазині, де дають тест на пробу, де можна покрутиться перед дзеркалом.
Є олівці з жорсткою щіточкою, з ковпачком для заточування підстави. Є не як олівець, а грифель, який викручується як помада.
Притуляє олівець до брови і замальовує. До речі, у продажу є трафарети. Для більш широкої форми домальовували брову. Чи не трьом, щоб не пропав ефект.


Фарбування брів фарбою (хною).
Спочатку склад розлучається, як написано в інструкції. потім кісточкой, ватною паличкою наноситься на брови. Час витримки від 5-20 хвилин, дивлячись що за склад. Після стираємо вологою серветкою. Брови робляться темніше, а шкіра забарвлюється, і брови набувають форму.
Послуги з фарбування брів в звичайній перукарні коштує близько 300-350 рублів, в салоні близько 700 рублів. Мінус в тому, що вистачає фарбування на 2-3 дня. Склад не є сильним, це ж не перманентний макіяж, а лише фарба.
Деякі майстри роблять плавний перехід від початку до середини, як би напівпрозорий. Виглядає це не дуже красиво ніби забули пофарбувати.
Можна купити все необхідне і фарбувати в домашніх умовах. Виходить набагато вигідніше.


Тінт для брів MAYBELLINE tattoo brow.
Відмінний варіант – це Тінт від Мейбілін. Флакон нагадує підводку для очей, відкриваємо, наносимо засіб на брови. Чекаємо близько 10 хвилин. Потім знімаємо плівку. На шкірі залишається чіткий «татуаж». Тінт виручає, коли брови необхідно нафарбувати швидко, наприклад перед побаченням. Багато хто порівнює ефект від нього з «перманентним макіяжем».
Плюс те, що можна почухати, помацати своє обличчя, і нічого не зітреться, на відміну від олівця.
Фарбування брів фарбою, хною або Тінто вистачає не на довгий час. Щоб брови були чіткі, довше не припадала фарбувати, доведеться зробити татуаж брів або пудровим напилення.

Як доглядати за густими бровами?
У багатьох дівчат густі брови від природи. Волоски можуть дивитися в різні боки, тому за ними потрібен догляд. У продажу є спеціальні пензлики для розчісування брів. Якщо застосувати лайфхак, то можна взяти зубну щітку і розчісувати з її допомогою.
Є гель, який задає правильний напрямок. Його необхідно нанести на брови і розчесати.

Ми розглянули як фарбувати брови і доглядати за ними, а що щодо війок?

Як фарбувати вії?
Вії з плином часу можуть вигоряти, стає світліше. Світлішають вони від того, що на них наносять туш, потім змивають і так кожен день. Також вони вигорають від сонця в жарких країнах.
Іноді світлі вії бувають від народження, з генами не посперечаєшся. В такому випадку багато дівчат хочуть, щоб вони були темними.
Краще робити цю процедуру в салоні, коштує вона не так дорого. Якщо ви плануєте будинку, то розповідаємо спосіб. Купуємо спеціальну фарбу ля вій, розводимо її за інструкцією. Ватний диск розрізаємо на 2-е половинки. Змащуємо кремом під нижніми віями, кладемо половинку диска, закриваємо очей. Чи не відкриваємо його протягом фарбування. За допомогою ватної палички наносимо фарбу на вії. Виходить що на 2-а ряду відразу, адже вії закриті. Вичікуємо час. Потім змиваємо фарбу. Далі теж саме робимо на другому оці.
Якщо фарба потрапила в око, то буде щипати. Необхідно промити великою кількістю води.

Як доглядати за віями?
Ви помічали, що вії можуть теж випадати Їхніх може стає менше? За віями теж необхідно правильно доглядати.
Засіб для зняття макіяжу.
Звертаємо увагу на засоби для зняття макіяжу – це головний ворог. Вони є у вигляді лосьйону, масла, спеціальної води. Необхідно вибрати засіб, який добре змиває туш, і при цьому, залишає всі свої вії.
Туш.
Велике значення має туш, якої ви користуєтеся. Водостійкі складніше змити з вій, може варто звернути увагу на інші? Міняйте бренди, шукайте найкращі варіанти для себе.
Модні процедури.
Зараз багато різних процедур: ламінування, біозавивка, нарощування вій. Вони все згубно діють на вії. Наприклад, розглянемо таку процедуру як нарощування вій. Спочатку погляд шикарний, вії довгі, що ще можна побажати? Але кожен день по 1-2 вії випадає, до кінця місяця їх залишиться рівно 3. Пощастить, якщо симетрично, на двох очах. Найголовніше, що вчасно приклеювання, на свої клеяться штучні. Свої під таким напором обламуються. Після 1 місяця своїх війок немає, є пеньки. Ті хто робив цю процедуру ніколи до неї не повертаються.

Міфи про бровах.
Багато людей створюють чутки, інші їм вірять, а як насправді?

Міф 1. Збрите брови, сильно вищипані брови ніколи не відросте.
Зростання брів необхідно стимулювати різними засобами, маслами. З плином часу, приблизно через 2 місяці задається зростання нових цибулин і бровки відростають, стає густішим.

Міф 2. Кетамін – найкраще для відрощування брів і вій.
За допомогою бюджетного касторової олії можна відростити волосся на бровах і віях, тільки воно дуже масляниста, незручно в нанесенні і може погляд мутнеть.

Міф 3. Після нарощування вій складно повернути їм колишню довжину.
Нарощування вій дійсно губить свої вії, але відростити їх можна за допомогою спеціальних засобів.

Доглядайте за своїми бровками і віями, збирайте компліменти від улюблених людей, колег по роботі. Зовнішня краса надає впевненість жінці!

Дивіться також...