Як доглядати за руками?

Як доглядати за руками

 Руки – це друге лице жінки. На них звертають увагу на співбесіді, можна почути компліменти від чоловіків, подруг, колег по роботі, якщо руки жінки красиві, з гарним дизайном, та й просто приємно мати гарні руки. Завжди потрібно доглядати за шкірою рук і нігтями, як? Поради в даній статті.

Як доглядати за руками в домашніх умовах?

Зміст:

1. Харчування.
2. Манікюр.
3. Шкідливим звичкам – ні!
4. Гумові рукавички.
5. Сезонні рукавички.
6. Парафінотерапія.
7. Що не потрібно робити?

1. Харчування.

Перш за все, слід розуміти, що нігті можуть показувати наявність хвороби або нестачі вітаміну в організмі. У деяких людей є білі плями, борозенки на нігтях, нігті з жовтуватим відтінком або погано сформувався нігтик – все це сигнал про неправильне функціонування організму, наявність захворювань.

Як доглядати за руками

Необхідно стежити за харчуванням. Включати в свій щоденний раціон якомога більше вітамінів – свіжі фрукти, зелень і овочі. Бажано вживати свіжовичавлені соки.
Додатково в сезон застуд можна вживати вітамінний комплекс.

2. Манікюр.

Манікюр – це комплекс заходів по догляду за нігтьовою пластиною і шкірою рук. Необхідно підрізати нігтьову пластину, мати нігті однакової довжини, видаляти кутикулу, старий або потрісканий лак. Якщо на поверхні нігтів шелак, то коли нігтик відростає, знімати старий шелак і наносити новий.

Як доглядати за руками

Щоб додати блиск нігтям можна купити бафік (або пилку) для полірування, покрити нігті прозорим лаком або покрити нігтьову платину гелем. У салонах проводиться така процедура і називається зміцнення нігтів гелем. Технологія нанесення гелю така ж як і при нарощуванні нігтів, але різниця тут в тому, що до нігтя не клеїться типс (він необхідний для подовження краю нігтя), а просто поверх своєї нігтьової пластини наноситься гель.

Якщо є задирки, видаляти їх необхідно тільки спеціальними кусачками або манікюрними ножицями. Після змастити маслом, наприклад, в аптеках можна купити косметичні масло виноградної кісточки.

3. Шкідливим звичкам – ні!

У кожної людини свої шкідливі звички, найчастіше це сигарети і алкоголь. Беремо аркуш паперу з ручкою і пишемо, скільки грошей йде на сигарети і алкоголь. Порахувати скільки витрачається грошей в місяць, за рік, то вийде пристойна сума. Краще відкладати ці гроші і купити, наприклад, велосипед.

Як доглядати за руками

Про згубний вплив тютюнового диму, багато написано, але якщо говорити коротко, то від цього навіть може змінювати колір нарощені нігті. Якщо дівчина зробила білий френч, то якщо вона курить, він може бути з жовтуватим відтінком.
Шкідливі звички – відображаються на майбутньому. На можливості жінкам завагітніти. Також відображаються на ногах. Ноги курців в вінках.

4. Гумові рукавички.

Перш за все, хочеться почати з того, що всі домашні роботи по дому: миття підлоги, вікон або посуду, прибирання пилу, пересадка квітів обов’язково потрібно робити в господарських рукавичках. Вони захищають шкіру рук і нігті від шкідливих впливів хімічних порошків і миючих засобів. Якщо руки жінки в рукавичках, то земля не потрапить під нігті і не потрібно, потім буде її вимивати з-під нігтьової пластини.

Як доглядати за руками

5. Сезонні рукавички.

З приходом холодної пори року потрібно носити рукавички. Щоб шкіра рук не обвітрилася і не потріскалася.

Як доглядати за руками

Восени і навесні можна носити рукавички зі шкіри, трикотажу, в’язані рукавички, а в зимовий час допоможуть зігрітися рукавиці з хутра або рукавиці з вовни.

6. Парафінотерапія.

У деяких салонах є така процедура як парафінотерапія для рук (також є і для ніг). Це відмінний засіб зволоження рук.

Як доглядати за руками

Для чого потрібна парафінотерапія?

– Зміцнює суглоби;
– При захворюванні опорно-рухового апарату, зменшуються больові відчуття;
– Зволожує шкіру рук;
– Покращує кровообіг;
– Виводить токсини;

Проводиться парафінотерапія наступним чином.

1. Вимити руки.
2. На руки наноситься жирний крем.
3. У спеціальній ванні плавиться парафін. Пензлик занурюється в ванночку і наноситься на руку декількома шарами.
4. Потім руки обертаються в поліетиленові рукавиці і надягають теплі рукавички.
5. Час очікування 15-20 хвилин.

Парафін легко знімається. На шкірі він нагадує силікон. Обпектися при парафінотерапії можна, так як в ванні потрібна спеціально не велика температура, при якій парафін плавиться, але не обпалює шкіру рук.

Можна придбати все необхідне і робити парафінотерапія в домашніх умовах.

З особистого досвіду можу сказати, що процедура ця чудова, недорога. Є дівчата, у кого дуже суха шкіра рук, тому на парафінотерапія варто звернути увагу.

7. Що не потрібно робити?

1. Ходити з нігтями різної довжини;
Це дуже негарно і говорить про таку власницю, що вона лінива. Раз вона не може привести свої нігті в належний вигляд, значить і в речах у неї бардак. Є така приказка порядок в речах – порядок в голові.

2. Гризти нігті.
Часто в громадському транспорті можна спостерігати картину, що хтось гризе нігті або дівчата «капають», знімають свій лак. Найчастіше це відноситься до підлітків, але також ця шкідлива звичка спостерігається і у дорослих. Це від невпевненості в собі, від стресових ситуацій. Варто замислитися над тим, хто з вами поруч, хто оточує і можливо варто змінити роботу.

Як доглядати за руками

3. Відкушувати зубами задирки.
Є ряд робіт, від якої задирки з’являються, наприклад флористи. Відкушувати зубами задирки не варто. Потрібно вдома обрізати ножицями або кусачками або піти в салон до майстра нігтьового сервісу, а після змастити маслом.

4. Мити посуд без рукавичок.
У побутовій хімії міститься різний склад, іноді їдкі запахи, які в’їдаються в шкіру рук і відмити такий запах дуже складно.

Відео. Як правильно доглядати за руками?

В процесі запису.

Дивіться також...