Як фільтрувати воду?

Як фільтрувати воду

У стародавні часи люди наповнювали срібні глечики водою. Вважалося, що така вода краще, смачніше, а головне вбиває погані бактерії. Сьогодні люди теж використовують цей спосіб, але трохи по-іншому. Люди повинні дбати про своє здоров’я і перш за все, замислюватися про те, яку воду вони вживають.

У багатьох районах, особливо в місті вода дуже поганої якості, а це може викликати болі в животі, приводити до зубного каменю на зубах або випадання зубів, до зниження імунної системи та інших захворювань.

У нашій статті ми розповімо про способи фільтрації води.

Як відфільтрувати воду в домашніх умовах?

1. Прокип’ятити воду.
2. Відстоювання.
3. Срібна ложка.
4. Іонізатор.
5. Заморожування.
6. Фільтри.
7. Шунгіт.
8. Активоване вугілля.

1. Прокип’ятити воду.

Люди п’ють чай, наливають воду для супу – все це кип’ятіння води. Велика частина мікроорганізмів гине. Але цей спосіб має ряд недоліків. Ви помічали, що часто в чайнику залишається наліт? Це солі важких металів, при кип’ятінні концентрація солей збільшується.

Для даного способу найкраще купувати саме чайник, який ставиться на плиту або який включається в розетку і вимикається сам при кип’ятінні.

Чайник термопот або котел не кип’ятить воду. При заварюванні чаю це видно, т.к утворюється пінка і розчинна кава погано заварюється.

Якщо ви на природі, тоді розведіть багаття і прокип’ятіть воду або купуйте воду в пляшках. Якщо наліт в чайнику є – значить вода поганої якості, якщо немає – хорошого. Зупиніть свій вибір на даному виробнику.

Як фільтрувати воду

2. Відстоювання.

Любителі квітів знають, що не можна відразу поливати квіти водою з-під крана. Так і людина, може використовувати цей спосіб для себе.

Наливаємо воду в графин і витримуємо кілька годин, близько 8 годин. За цей час летючий хлор разом з іншими домішками випарується.

При використанні не використовуйте осад і не збовтувати.

Багато господинь використовують цей спосіб і відстоюють воду в глечику. Потім розбавляють гарячий чай або просто п’ють.

Не варто зберігати таку воду більше 3-ох днів, періодично потрібно промивати глечик миючим засобом і добре протирати.

3. Срібна ложка.

Купуємо в магазині, який продає вироби з золота, срібну ложку. Приблизна вартість від 30$ за чайну ложку невеликого розміру. Добре миємо.

Беремо невеликий графин, краще на 500 мл. або трохи менше. Кладемо ложку, наливаємо воду. Чекаємо добу, потім п’ємо.

Краще випивати цю воду після доби, не настоювати, інакше вода може зіпсуватися.

У продажу є монети, вартість їх від 18$. Їх краще не використовувати для цих цілей. Тому що там може використовуватися чорніння і до того ж, монета дуже маленька.

4. Іонізатор.

Є спеціальні іонізатори, найчастіше вони виконані у вигляді раку на ланцюжку. Є також и вигляді рибки, кішки і рибки та інші. Вартість від 100$ та вище. Спосіб їх застосування простий. Його кладуть у воду, а ланцюжок вішають на край склянки або графина. Настоюють воду і через деякий час вживають.

5. Заморожування.

Люди, які ведуть здоровий спосіб життя думають про те, що вони їдять. Заморожування води – це найпоширеніший спосіб фільтрації води в домашніх умовах.

Щоб не витрачати кошти на покупку води, можна взяти невелику пляшку з пластику. Налити воду, але не до кінця, потім покласти в морозильну камеру.

Через 6 годин дістаємо і кладемо на тарілку, т.к з пляшки будуть стікати крапельки води. Коли лід розтане, можна вживати.

Як фільтрувати воду

6. Фільтри.

У продажу багато різних фільтрів: є в вигляді насадки для змішувача, система з 5 фільтрів, яка встановлюється під раковину на кухні, спеціальний фільтр-глечик, в який вставляється спеціальний вугілля та інше.

Кожен очищає воду за своїм і має різну вартість. На який саме фільтрі зупинити свій вибір залежить від того, на скільки вода у вашому районі брудна, скільки місця вільно. На фільтрах не варто економити, так як це здоров’я людини і його близьких людей.

7. Шунгіт.

Є спеціальні камені, які мають очисні властивості – шунгіт. Чорного кольору, є інструкція на упаковці. У продажу від 1,5$ за упаковку.

Принцип роботи шунгита.

Беремо пару шматочків камінчиків і промиваємо у воді, кладемо в графин, наливаємо воду і настоюємо, потім вживаємо. За таким же принципом діє кремній.

Купити шунгіт або кремній можна в аптеках міста або в спеціальних магазинах, які продають товари для здоров’я, магазини незвичайних товарів.

8. Активоване вугілля.

Звичайні таблетки активованого вугілля необхідно подрібнити і загорнути в марлю. Беремо пластикову пляшку, відрізаємо верх. Вставляємо марлю, потім шар марлі з вугіллям і знову марлю.

Ставимо пляшку в скляну банку і наливаємо воду.

Активоване вугілля фільтрує воду і її можна пити.

Як фільтрувати воду
Воду з-під крана краще не вживати. Нею можна мити посуд, наливати ванну. У такій воді часто міститися частинки іржі, тому що труби по яких тече вода старі і металеві.

Є люди, які не дуже люблять вживати звичайну воду, якщо бути точніше організму не подобається вода і він «просить» іншу воду – чай, сік, молоко, компот, тільки не звичайну воду. Але вживати воду необхідно для людського організму.

Багато років тому ніхто і уявити собі не міг, що люди будуть купувати воду в пластикових пляшках у величезних кількостях. У багатьох містах з’явилися спеціальні термінали, де люди беруть воду за гроші.

У подорожі, на відпочинку купуйте воду в пляшках, в домашніх умовах кип’ятіть або використовуйте способи описані вище.

Відео. Як фільтрувати воду?

В процесі запису.

Дивіться також...