Як і де зробити флюорографію?

Як і де зробити флюорографію?

Друзі, чи давно ви робили флюорографію? Або ви взагалі не знаєте що це таке? Щоб потрапити на прийом до будь-якого лікаря в Росії необхідно мати флюорографію на руках. Щороку треба робити нову.

На сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua розповімо, як і де зробити флюорографію. Чи можна зробити таку процедуру безкоштовно? Як проводиться процедура? Які хвороби можна виявити на знімку?

Як і де зробити флюорографію?
Як робиться флюорографія?

Проходимо в кабінет до лікаря. Спочатку лікар записує дані про пацієнта: ПІБ, вік, місце проживання. Запитує чи є скарги? Не всі ж пацієнти відповідальні і приходять просто так зробити знімок, без скарг на здоров’я. У деяких людей може бути наприклад, кашель або біль у серці.

Потім пацієнт роздягається до пояса. Ланцюжок з шиї знімається, довге волосся збираються в пучок, і людина проходить в спеціальний апарат для дослідження. Грудною кліткою туляться ближче до основи, він холодний. На момент зйомки лікар просить затримати дихання в легенях. Після можна дихати і одягатися.

Примітка:

У шкільні часи дівчаткам необов’язково було роздягатися, головне було зняти бюстгальтер (на ньому металева застібка). Так чи можна робити флюорографію в одязі чи ні? Думка на це питання неоднозначне. З одного боку, а чому б і ні? Рентгенівські промені проходять через одяг. Є інша думка, що опромінюється одяг, а пранням вивести це не можна.

Що показує флюорографія?

Мало хто знає, але дана процедура показує величезну кількість захворювань:

– туберкульоз, кісти, пневмонія, ознаки серцевої недостатності, запальні процеси, ракові або захворювання легенів.

Як і де зробити флюорографію?
Як зробити флюорографію безкоштовно?

У Росії кожна людина має поліс ОМС. Записуємось в поліклініку до терапевта, отримуємо напрямок і в призначений день приходимо на процедуру.

З якими недоліками можна зіткнутися?

У поліклініці часто черги, кабінет не закривається, і багато людей заходять позачергово. Також заходять люди, щоб забрати знімок. Чоловікові може і все одно, а ось жінка стоїть без одягу.

Багато до недоліків відносять опромінення, але ми живемо в світі, де телевізор, мобільний телефон, комп’ютер, мікрохвильовка теж дають випромінювання. Тому зробити знімок, і дізнатися про своє здоров’я, це краще ніж нічого не робити, і бояться рентгенівського випромінювання.

Як зробити флюорографію платно?

Багато людей не бажають витрачати час на те, щоб потрапити на прийом до лікаря, сидіти в черзі, потім через деякий час прийти на саму процедуру. Може це не у всіх поліклініках, але в більшості. Є інший вихід, зробити флюорографію швидко.

Обдзвонюємо медичні центри поруч з вашим будинком, у багатьох вже цифрове обладнання (тут і випромінювання менше, але маленькі кісти апарат не побачить), уточнюємо графік роботи і приходимо. Зазвичай тут в порядку живої черги, і черг немає.

Як і де зробити флюорографію?
Як швидко можна отримати знімок?

Як швидко можна отримати висновок (опис знімка)?

Якщо процедура проводиться в поліклініці за полісом ОМС безкоштовно, то висновок можна отримати на наступний день. У Росії опис пише один лікар, а робить процедуру інший. Для звичайного клієнта це незручно. Доведеться знову витрачати час (деякі люди будуть відпрошуватися з роботи), а може і гроші на проїзд, щоб приїхати за знімком.
Якщо процедура проводиться в медичному центрі, то знімок і висновок відносять до іншого кабінету. Коли лікар надрукує (зараз вже не пишуть від руки), то його винесуть. Займає це близько 15 хвилин.

Як виглядає знімок грудної клітини?

Кілька років тому знімок був величезний, темний. І багато хто не знав, як його зберігати. Зараз технології зробили крок вперед і знімок друкують на звичайного білого папірця. Сам знімок формату А5.

Для кого потрібен знімок?

Якщо немає серйозних причин (кашель в грудях, поколювання в серці), то можуть попросити при влаштуванні на роботу, наприклад на залізниці. Коли йде заклик хлопчаків в армію, коли пара зважилася на спільні пологи (батько дитини повинен зробити знімок), також якщо батьки (призначають їм) відмовилися робити манту дітям.

Багато людей працюють за графіком 5 \ 2 і не знаходять час на себе. Перш за все вони забивають на своє здоров’я, і ​​вже показують неправильне ставлення до свою здоров’ю дітям.

У Росії немає дня здоров’я, коли людина може пройти медичну комісію, і приділити час собі, але ж багато захворювань можна виявити на ранніх стадіях, і почати своєчасне лікування. Слідкуйте за своїм здоров’ям, робіть флюорографію щороку. Адже початкову стадію захворювання легше запобігти, ніж лікувати запущену стадію, і гнівити всесвіт.

Дивіться також...