Як і звідки взявся коронавірус в Китаї в 2020

Щороку в країні фіксують нові віруси. Ще недавно всі писали і говорили про пташиний грип. У людей в селах знищували все поголів’я, позбавляючи їх можливості заробітку, а головне харчування для сім’ї.
У 2020 році зафіксовано новий вірус під назвою коронавірус.
Коронавірус симптоми і лікування.

Коронавірус – це РНК-вірус, що передається людям і тваринам. 2019 nCoV – це новий штам коронавируса, який стався від диких тварин (імовірно – від кажанів).

Він охопив весь світ і такої паніки серед людей ще ніколи не було. У школах, інститутах скасували заняття. Люди, які заробляють на дому: репетитори, майстри нігтьового сервісу, бровісти і інші, скасували своїх клієнтів або вони скасовуються самі.
Робочий клас по можливості перевели на віддалену роботу, щоб не було контакту з людьми. Інших скоротили на роботі, залишивши без грошей на існування (як економити сімейний бюджет, читаємо тут). Третім залишили робочі місця, але знизили оклад на 50%.
Багато людей з Росії замовляли дешевий товар з сайту AliExpress, але і тут невдача. Поставки товару припинилися.
Навколо все ходять в масках (їх складно знайти в продажу), багато людей в масках і в рукавичках. У громадському транспорті через колонки можна почути інформацію про миття рук, і що не потрібно бувати в місцях скупчення людей. Частина населення поїхали в села, щоб перечекати вірус там.
Люди, які виїхали у відпустку за кордон, повернувшись на батьківщину зобов’язані сидіти 2-е тижні вдома на лікарняному.
Людей охопила така паніка, що люди скуповують в магазинах у великій кількості: хліб, цукор, крупи і тушонку. Люди не знають що чекати від завтрашнього дня?

Сайт jak-zrobiti-samomu.com.ua дає відповіді на питання. Розбираємося, звідки з’явився коронавірус?

Як і звідки взявся коронавірус в Китаї в 2020 році?

Офіційних версій з цього приводу кілька, народ придумує і свої. У Китаї є ринок, де продають різне м’ясо. Найчастіше його їдять сирим, а там їдять навіть крокодилів. Так ось перша версія, що вірус з’явився від продуктів харчування, а саме від кажанів і змій, які не піддавалися термічній обробці.
З іншого боку роками у них була антисанітарія на ринку, ніхто в такій кількості не вмирав. І до речі, згадайте ту ж Індію, Пакистан, Бангладеш … чому вірус почав свої коріння не від сюди?
Друга офіційна версія – це біологічна зброя. Є теорія змови, мовляв людей на планеті стало більше, отже, настане момент коли їжі може на всіх не вистачити. Розробляються мікроорганізми, які зможуть знищити цілу расу. Мова йде про китайський населенні, адже людей тут дуже багато, і є штраф на народжуваність 2-го дитини, стерилізація чоловічого населення, а також жінок змушують робити аборт. У Китаї політика «в сім’ї одна дитина».
Також існує думка, що на планеті багато сміття, люди не думають про екологію, забруднюють землю, а це відбивається на природі і погодних умовах. Тому треба робити зачистку населення. І щоб не застосовувати зброю, і не вести війни розробили смертельний вірус.
Люди по всьому світу роблять замовлення з сайту AliExpress. Пишуть відгуки, викладають відео товару. Товар там дійсно дешевий, а ось якість часто жахливе. Люди готові платити копійки за товар, плюс оплачувати вартість доставки. Чекати товар в своє місто, стояти в поштовому відділенні в довгій черзі.

Як і звідки взявся коронавірус в Китаї в 2020

Коронавірус в Росії.
В цьому плані економіка Росії та інших країн зазнає невдачі. У Москві, Підмосков’ї та інших містах є заводи, які виробляють товар. Товар випускається, а його купують мало. Хоча серед російської косметики і іншого товару, багато гарної продукції. Керівництво змушене скорочувати робочі місця. Які залишилися кадрам урізують зарплату, т.к товар вітчизняного виробника не користується попитом у населення. Тому вирішили щось зробити, щоб прикрити поставки з Китаю, і зробити акцент на своєму рідному товар.
У народі придумують свої версії походження коронавируса. Наприклад, що зараз розвелося багато блогерів, які не роблять офіційні відрахування державі, а це впливає на економіку в цілому. Багато пільговиків, пенсіонерів, яким потрібно видавати посібники. Якщо люди не працюють, отже, не роблять відрахування, тоді звідки брати гроші?
Також є судження «робочі місця для своїх». Наприклад, в Росії, а саме в Москву їдуть все за заробітком, а Москва не гумова, роботи своїм не вистачає, що говорити про «чужих»? Нагадаємо, що вірус зафіксували все ж не в Росії, і кордони були зариті в Росії несразу. Тому кордони під якимось приводом потрібно було закрити, щоб не пускати іноземних громадян.
В інших країнах теж є приплив чужої робочої сили, який годується за рахунок пільг від держави. На відміну від Росії, в інших країнах пільги дуже хороші, можна жити і не працювати.
Екологія та активність від вулкана – ще одне міркування. Вулкан «Етна» прокинувся і поширює отруйні гази, і хмари по всьому світу.

Напевно у кожної людини є своя думка на цей рахунок. Ваші версії можете написати в коментарях до статті.

Служба доставки серед населення набирає обертів. Люди намагаються не виходити з дому. Роблять доставку товару і продуктів додому. Іноді можна прийти в офіс і забрати товар у них або ж з осередку, яка розташована в торговому центрі.

Дане час дуже непроста, його потрібно пережити і дочекатися стабільної ситуації. Шукайте можливості заробітку вдома, заробляйте гроші на відгуках, спробуйте себе в ролі копірайтера. Чи не опускайтеся до того, щоб заїдати і запивати стрес, як зняти стрес без ліків і алкоголю? Не беріть кредити в банках, т.к потрібно бути впевненим у стабільності грошових коштів, в тому що завтра у вас буде робота. Але якщо ви потрапили в мережі банку, то радимо прочитати статтю як погасити кредит.

У даній статті ми розповіли що таке коронавірус, і звідки він взявся. Слідкуйте за нові темами з нашого сайту по темі коронавірус новини.

Дивіться також...