Як користуватися інтелектуальним пультом ДУ Samsung.

Багато користувачів запитували в коментарях, про те, як користуватися інтелектуальним пультом Samsung. Не всі користувачі можуть легко переключиться з традиційного кнопкового пульта на інтелектуальний пульт. У цьому відео, я розповім, як використовувати ось таким інтелектуальним пультом від компанії Samsung.

Керувати цим пультом можна як кнопками, так і голосовими командами. Спочатку розглянемо управління кнопками. Кожна кнопка може працювати по-різному, в залежності від того, в якому режимі знаходиться телевізор. І в залежності від того, як її натискати, тут є різні варіанти натискання одних і тих же кнопок. Я розповім докладно про кожну кнопці, і що вона робить. І так, почнемо знизу.

кнопка Гучність
Регулювання гучності проводиться відхиленням цієї кнопки вперед від себе і тому на себе. Відповідно відхиленням вперед від себе ми збільшуємо звук, а натисканням назад на себе зменшуємо звук. З цим, я думаю, питань немає. Якщо ми натискаємо кнопку гучності один раз зверху, як звичайну кнопку, спрацьовує режим відключення звуку Mute (Мут), на екрані з’явиться значок відключення гучності. Щоб повернути гучність назад, так само натискаємо цю кнопку один раз зверху. Бачимо, гучність знову включилася. Якщо натиснути і потримати кнопку звуку, у нас відкривається меню «Посилання доступності». Ви часто задаєте питання, як відключити голосовий помічник, який коментує всі дії, ось саме в цьому меню його потрібно відключити, якщо біля пункту «голосові інструкції» у вас активний гурток, його треба вимкнути, і голосове супроводження стане не активним. А якщо у вас звичайний кнопковий пульт, я залишу посилання під відео, де докладно розказано, як його відключити, використовуючи кнопковий пульт.

канали
Біля кнопки гучності знаходиться кнопка перемикання каналів. Канали працюють точно так же. Від себе ми збільшуємо номер каналу на один, на себе зменшуємо на один. Якщо натискаємо один раз кнопку каналів посередині, то відкривається телегід (інтерактивна програма поточних та наступних передач на телеканалі). Якщо кнопку каналів натиснути по центру і потримати, то відкриється весь список доступних каналів. На цьому функції кнопки «каналів» закінчилися.

Кнопка з будиночком
Кнопка з будиночком – це виклик Smart Hub. Натисканням на кнопку, ми відкриваємо Smart Hub. Smart Hub це меню, в якому можна вибрати різні додатки, встановити нові додатки, вибрати настройки телевізора і багато іншого. При натисканні вдруге, Smart Hub закривається. Інших цікавих функцій, на цій кнопці більше немає.

повернення назад
Наступна кнопка повернення, ось так вона виглядає, вона так само працює по-різному. Наприклад, якщо ми зайшли в Smart Hub і один раз її натискаємо, це у нас йде повернення назад (повернення одного дії назад), виходить, ми зайшли в Smart Hub, і повернення одного дії, це вихід зі Smart Hub. Якщо ми дивимося канал, то кнопка повернення працює як перехід на попередній канал. Тобто перемикання між двома останніми каналами. Я дивлюся, наприклад 2 канал, і переходжу на 3 канали. Те при натисканні кнопки повернення, я повернуся на попередній канал, в моєму випадку це 2 канал. Це зручно, якщо ви дивилися 100 канал, а потім включи 5. Між ними можна швидко переключаться, а не гортати весь список. Якщо ми, наприклад, знаходиться в меню налаштувань, і зайшли на якийсь рівень в меню, то натисканням кнопки повернення один раз, ми повертаємося назад покроково, як і заходили. А якщо ми хочемо просто закрити всі це меню, нам потрібно натиснути і утримувати кнопку повернення і виходить з меню, на якому б рівні ви не знаходилися. На старому пульті це робила кнопка Exit. Так само при затиску кнопки повернення, вона закриває повністю будь-додатки. Наприклад, заходимо в додатку YouTube, натискаємо і тримаємо кнопку повернення, бачимо, додаток YouTube повністю закрилося без всяких попереджень про вихід. При натисканні та утриманні, вона працює, як кнопка Exit, на попередніх моделях. Ще раз, якщо один раз натиснути кнопку, буде повернення на один рівень, якщо натиснути і утримувати буде вихід з програми (аналог кнопки Exit на попередніх моделях). А якщо ми ніде ні в якому меню не перебуваємо, а просто переглядаємо канали, вона працює як перемикання між двома каналами. Сподіваюся з цим зрозуміло.

Play | Pause
Кнопка Play | Pause, при натисканні під час перегляду ставить на паузу або відтворює фільм або передачу. У цій кнопки тільки дві функції. З нею все просто.

кнопка введення
Кнопка в центрі, це кнопка введення. Якщо ми знаходимося в якомусь меню, вона працює як кнопка вибору, якогось пункту (тобто підтверджує дії). Заходимо, наприклад, в настройки і вибираємо пункт звук, натисканням кнопки введення переходимо в розділ. Потім опускаємося на пункт «додаткові настройки» і за допомогою кнопки введення переходимо в розділ «додаткові настройки». З цим зрозуміло. Якщо ми знаходимося в режимі перегляду каналу, натискаючи кнопку введення, ми викликаємо інформацію, спочатку з’являється коротка інформація про поточну передачу. А якщо ми натиснемо і потримаємо її, відкривається повний опис цього фільмуабо передачі (якщо звичайно, воно є, в моєму випадку повний опис не доступно).

кнопка 123
Кнопка з цифрами 123, працюємо як вибрати номер каналу, методом перебору. Натискаємо кнопку 123, за допомогою стрілок вибираємо цифру 5 (це означає що ми вибрали 5 канал) і натискаємо введення (центральну кнопку, про неї ми говорили перед цим), бачимо канал переключився на 5. Якщо ми хочемо ввести, наприклад 100 канал, натискаємо швидко 1 і два 00 за допомогою кнопки введення на кожній цифрі. Видно зліва пишеться номер каналу, який ми ввели (в моєму випадку 100). І перейдемо на 100 канал. Якщо ми знаходимося в режимі перегляду каналу, натиснемо і будемо утримувати цю кнопку, у нас відкриється телетекст, якщо він, звичайно є на даному каналі (у себе такого каналу я не знайшов). Якщо телетекст у вас з’явився, щоб прибрати його, затискаємо і тримаємо кнопку з цифрами 123. Виходить кнопка 123 крім функції введення каналу, ще має функцію виклику телетексту. Так само в попередньому ролику, за допомогою цієї кнопки ми входили в режим розробки і видаляли зі стандартними програмами. Посилання залишу під цим відео в описі.

Кольорова кнопка ….
Кнопка з точками. При натисканні на неї, вона викликає кольорові кнопочки в правому куті екрану, при натисканні кнопки введення по центру у нас відкривається додаткове меню. У цьому меню ми можемо включити запис на флешку передачі або фільму, якщо звичайно, у вас вставлена ​​флешка. У мене флешка вставлена, відповідно і в меню з’явився пункт записи. Якщо ви хочете щось записати, вставляєте флешку в телевізор, включаєте передачу і натискаєте запис. Друга кнопка Timeshift (Функція TimeShift, або зсув у часі, як її ще називають, дозволяє поставити на паузу будь-яку з доступних вам телевізійних програм.). Я б сказав це аналог кнопки Play | Pause, я не використовую наприклад TimeShift. Запис фільму або передачі. З свого досвіду скажу, що один раз тільки користувався записом, і то в освітніх цілях. В наш час, можна все подивитися в інтернеті і сенсу записувати немає ніякого. Якщо вам цікаво, як записувати фільм або передачу на флешку, напишіть в коментарях під відео, зніму окремо ролик на цю тему.

Кнопка з мікрофоном
Кнопка з мікрофоном, це відповідно голосові команди. Основна перевага інтелектуального пульта в порівнянні з кнопковим. Нам потрібно затиснути кнопку мікрофона до появи звукового сигналу на телевізорі, сказати команду і відпустити кнопку. Команд існує багато, зараз покажу основні.

Для того, щоб змінити гучність, можна звичайно використовувати кнопки, але якщо потрібно швидко збільшити до максимального значення, можна скористатися голосовими командами. Затискаємо кнопку голосові команди, говоримо гучність 10 і відпускаємо кнопку. Бачимо гучність збільшилася на значення 10. Затискаю кнопку і говорю, гучність 50. Після голосової команди, телевізор може запитати, чи впевнені ми, що хочемо встановити таку гучність. Просто переходимо за допомогою стрілок на кнопку змінити, і натискаємо центральну кнопку на пульті. Бачимо, що гучність збільшилася до 50. Для того щоб перейти на будь-який канал. Потрібно сказати канал і номер каналу. Наприклад. Кажу, канал 11. Бачимо, включився 11 канал. Все працює.

Щоб викликати меню налаштувань, затискаємо кнопку і говоримо настройки, і ми заходимо в меню налаштувань. Є команда яка відразу дозволяє увійти в налаштування зображення. Натискаємо кнопку і говоримо зображення. Ми перейшли в меню і відразу знаходимося в пункті зображення. Точно так само можна відразу зайти в налаштування мережі. Натискаємо і утримуємо кнопку, і говоримо мережу, і ми зайшли відразу в настройках мережі. Для вибору джерела, нам потрібно зайти в Smart Hub за допомогою кнопки додому, потім зайти в меню джерело, він знаходиться ось тут. Погодьтеся, не дуже швидко.

А щоб вибрати джерело швидко, затискаємо кнопку і говоримо джерело і ми переходимо відразу в меню «джерело». Якщо у нас в якості джерела обрано флешка і ми дивимося вміст флешки. Щоб швидко вийти з флешки і знову подивитися телевізор, досить сказати голосову команду прямий ефір, і ми відразу вийдемо і перейдемо до перегляду каналів.

Точно так же це працює, якщо ми переглядаємо фільм або передачу. Щоб включити швидко запис на флешку, не через меню запису (де 4 точки), а голосом, досить сказати запис і запис включиться (якщо у вас вставлена ​​флешка). Якщо потрібно збільшити або зменшити яскравість підсвічування, говоримо, голосую команду яскравіше або темніше. При цьому підсвічування будемо збільшена або зменшена на одну поділку. Говоримо Найяскравіше, бачимо, що яскравість збільшилася на значення 43. Вона у мене стояла на 42. Тепер говоримо Темний, і яскравість знову зменшилася назад на значення 42. Цих команд насправді набагато більше, я розповів тільки основні, якими користуюся сам. Можете спробувати на своєму телевізорі різні варіанти, і написати в коментарях Ваші результати, може, вийде знайти щось цікаве.

Кнопка включення / вимикання телевізора.
При натисканні включаємо, або вимикаємо це зрозуміло. Але якщо затиснути кнопку і утримувати її, ми перезавантажимо телевізор. Кнопка перезавантаження допомагає, коли телевізор завис, наприклад, щоб не вимикати його з розетки, можна просто перезавантажити телевізор.

Якщо розібратися і звикнути, інтелектуальний пульт, набагато зручніше звичайного кнопкового, ну а якщо хочеться по-старому, то ви завжди можете докупити звичайний кнопковий пульт від Самсунг, він так само буде працювати без проблем. Якщо у вас залишилися питання, пишіть їх в коментарях під відео. А на цьому у мене все, до зустрічі в наступних випусках.

Відео. Як користуватися інтелектуальним пультом ДУ Samsung.Все функції і возможності.Samsung One Remote Control.

Дивіться також...