Як лікуватися безкоштовно в поліклініці Св. Алексія в Москві?

Як лікуватися безкоштовно в поліклініці Св. Алексія в Москві?

Тема медицини, здоров’я хвилює багатьох людей, вона набирає обертів. Не всі знають, але є закон, за яким людина може вибрати місце, де спостерігатися, і поправляти своє здоров’я. Воно може бути не пов’язане з місцем проживання або пропискою. А найголовніше, що немає необхідності виписуватися зі своєї поліклініки.

Сьогодні розповімо, як отримати безкоштовне лікування, консультацію в поліклініці Святого Алексія в Москві.

Як лікуватися безкоштовно в поліклініці Св. Алексія в Москві
Поліклініка Святого Алексія розташована в Москві, за адресою: Ленінський проспект д. 27. Найближче метро: Ленінський проспект (це руда гілка метро, ​​трохи нижче кільцевої лінії). Якщо йти пішки від метро, ​​то розташування поліклініки не близько. Шлях займе близько 15-20 хвилин, на шляху є світлофори, а це збільшує час ходьби.   Коли наближаємося, то бачимо велику територію, до речі тут не тільки поліклініка, а й лікарня, а також храми.

Заходимо всередину основного корпусу, на ньому є спеціальна табличка з інформацією. Всередині є гардероб, знімаємо верхній одяг. Одягаємо бахіли, вони тут безкоштовні. Охоронець виписує пропуск, для цього необхідно надати паспорт. Далі йдемо в реєстратуру і заводимо картку, надаємо необхідні документи: паспорт, поліс ОМС, СНІЛС. Про всяк випадок скажу, що у мене прописка Підмосков’ї. Всередині поліклініки розташовані ікони, є бокси, куди можна дати пожертвування.

Я записувалася заздалегідь по телефону, дізнавшись прийом лікаря, тому у мене був точний час. Мені підказали кабінет лікаря, як туди пройти. Я зайняла загальну чергу. До призначеного часу лікар не прийшов. Лікарі тут проводять операції, а також консультують пацієнтів, тому можна просидіти годину в черзі, а можна і всі два.

У мене болів живіт, я записалася на консультацію до гастроентеролога. Він працює в парі з медсестрою. Лікар був чоловік, він помацав живіт, запитав де боляче? Чим харчуюся? І ряд інших питань. За моїми симптомів він відразу ж поставив діагноз, але для підтвердження його слів необхідно було зробити гастроскопію. До цього я робила УЗД, але серйозні проблеми воно не виявляє.

Про гастроскопію хочеться написати окремо. Тільки в Росії, Білорусії і в Україні гастроскопія проводиться на живу, людина при свідомості і все бачить, чує, а які відчувають відчуття – не передати словами! Не всі люди можуть пережити таке на яву, всі ми по-різному відчуваємо цей світ.

За кордоном гастроскопія проводиться тільки уві сні! І це правильно! Людина нічого не бачить і не відчуває. Американець приїхав сюди ніколи не пройде гастроскопію звичайним російським способом, так як це знущання над людиною, і дико для їх місцевих понять.

У Росії є платні медичні центри, які проводять дану послугу уві сні. Вартість її становить близько 11.000 рублів.

Лікар став виписувати мені напрямок. Запис йде за місяць, в порядку черги. Я сказала, що процедуру на живу проходити не буду, так як не уявляю як це можливо. Він попросив піднятися до завідуючого відділенням і запитати його, чи піде він на це. А точніше послуга є безкоштовною, а ось на якій підставі мені повинні давати наркоз? І чи буде це платно? Я подумала, невже їм шкода наркозу?

Я піднялася на поверх, пояснила всю ситуацію. Завідувач сказав, що не бачить причин робити мені наркоз.

Всі люди роблять це, чому я інша? У відповідь я сказала, що дуже дивно, що людей до гастроскопії не відправляти до психолога, не питають мої пояснення з цього приводу. Я видаляла зуб мудрості уві сні, і не уявляю іншої ситуації. Інші люди нехай роблять як хочуть. Він як лікар повинен знати, що всі люди різні. Я зрозуміла, що або буду робити безкоштовно і на живу варварським способом, або ніяк. Звичайно, я відмовилася проходити тут гастроскопію, тим більше є болі в животі, і чекати місяць для отримання діагнозу і лікування, у мене просто немає часу. В результаті я зробила в одному з Московських центрів гастроскопію за гроші, і в той же день дізналася діагноз. Потім записалася на консультацію і уточнила, лікування.

Після прийому лікаря, при виході відносимо карту в реєстратуру.

Як лікуватися безкоштовно в поліклініці Св. Алексія в Москві

  Які лікарі є в даній поліклініці?

У поліклініці Святого Алексія є різні лікарі: гінеколог, хірург, ендокринолог, офтальмолог та інші. Про наявність лікаря, а також графіку його прийому необхідно уточнити по телефону.

  Тепер розглянемо позитивні і негативні сторони даної поліклініки.

  Позитивні сторони:

– можна отримати безкоштовне лікування за полісом ОМС;

Навіть, якщо ви без місцевої прописки. Але ці моменти варто уточнити по телефону, т.к прописка у всіх людей різна.

– не потрібно виписуватися зі своєї поліклініки;
– туалети на різних поверхах і в різних місцях;
– лікарі професіонали;
– безкоштовні бахіли;
– є лікарня;
– є храми;

  Негативні сторони:

– на додаткові послуги місяць очікувань;

Гастроскопія, УЗД та інші.

– можна довго просидіти в черзі;

Ще варто пам’ятати, що в першу чергу обслуговуються служителі церкви. Про це є інформація. Місце «незвичайне» тому варто ставитися з повагою, і підбирати правильний макіяж, і наряд для подібного місця.

По суті це звичайна поліклініка, де є місцеві люди, які тут обслуговуються, і додаються «чужі», від цього народу ще більше.

З приводу лікарні не підсаджу, але напевно якщо гострі форми захворювання, то покладуть сюди. Але ця інформація неточна.

Якщо ви в пошуку роботи, подивіться, можливо є вакансії, і сюди потрібні фахівці.

Дана лікарня викликає довіру. Знайшла я цю лікарню через офіційний сайт свого поліса ОМС, там є список поліклінік, медичних центрів, які співпрацюють з полісом ОМС (до речі є ДМС).

На жаль, ніхто на просторах Інтернету не пише про такі можливості для людей, блогери не знімають відео, а даремно, і багато людей просто не мають даною інформацією. Адже не у всіх в місті є поліклініка, у багатьох людей амбулаторій, наприклад у нас в селищі. Лікарів тут мало, та й ті не професіонали своєї справи.

Якщо є проблеми зі здоров’ям, необхідно шукати фахівців. У медичних центрах дуже часто розводять на гроші, призначають додаткові аналізи і знаходять те, чого немає. У звичайних поліклініках теж не завжди трапляються професійні лікарі. Грубість і хамство, практично в будь-якій поліклініці.

На сайті ми розповіли, що отримати безкоштовне лікування за полісом ОМС можливо, і не тільки в даній поліклініці, ще це можливо в платних медичних центрах вашого міста. Раніше ми вже писали про те, що можна отримати безкоштовне лікування в місті Одинцово в центрі реабілітації.

До відвідування поліклініки Святого Алексія в Москві, зателефонуйте і уточніть, які документи необхідно мати при собі особисто вам, чи можливо потрапити на консультацію саме вам, т.к у всіх людей різна прописка, а також уточніть години прийому лікаря.

Наше здоров’я в наших руках! Щоб записатися до лікаря професіоналу читайте відгуки, думки людей на просторах Інтернету.

Розкажіть друзям, родичам про таку можливість, поширюйте посилання на статтю в своєму блозі.

Дивіться також...