Як налаштувати IPTV на телевізорі Samsung.

Як і всі владці Смарт ТВ, я неодноразово задавався питанням, переглядав канали та фільми на телевізорі. І скажу Вам чесно, заняття не з легких, як виявилося. Використання браузера на телебаченні не варіант, дуже довго все шукати та проблематично. Сайти, які надають безкоштовний перегляд каналів та фільмів, постійно змінюють свої налаштування та все працюють через різні. Половина каналів у неподатному якості, а з усіх каналів працюють нормально, де-то від силових штук 10, і то не понятно яких. Записувати на флешку фільми і передачі, теж надоело. І ось недавно наш ресурс, який дає можливість переглянути фільми та канали у відмінному якості. Розскажуйте все просто і доступно, щоб Ви могли без проблем все налаштувати.

Відкриваємо браузер на пк або ноутбуці та в строках пошуку вводим сайт antifriz.tv. Ссилку виклавши в описі під відео (перегляньте посилання, Ви отримаєте 25% знижки за першим замовленням), Ви можете просто скопіювати та вставити в браузер або просто перейти за нею. У нас відкрився сайт AntiFriz. Прежде чем приступить к настроению. Немного раскажу про сервіс, і його переваги. Сайт пропонує до перегляду 762 телевізійних каналів, 3825 фільмів, мультфільмів та більше 800 популярних серіалів.

Бази фільмів і серіалів, постійно пополняются. Перевага сервісу в тому, що ви самі вибираєте необхідний вам пакет або пакети з каналами, ви можете переглянути їх на вашому смарт-ТВ або в Інтернеті, який дозволить переглядати ваш ПК або ноутбуки фільмів і каналів. Базовий пакет, включає в себе 246 каналів (Общеросійських, Новостних, Українських, Білоруських та інших країн). Якщо ви маєте смішне, що вартість такого пакета за 1 місяць складає всього 1 $. Підписка на рік коштує всього 12 $, для порівняння, це 12 чашок кави. Сервіс до того же, пропонує безкоштовний тест на 24 години базового пакету та медіатеки з фільмами, серіалами, після реєстрації, щоб Ви могли оцінити сервіс за гідністю. А саме круто, те, що безкоштовний тест не буде зрозумілий після реєстрації, а тоді, коли ви самі його активізуєте. Так же є і інші пакети, про них ми поговоримо трохи позже. Ще порадовало, що сервіс надає більше 30 способів оплати. Начинна з оплатою картой Віза або Мастеркарт, і закінчується криптовалютою. Так ви, Ви можете дивитись улюблені канали та фільми не лише на телевізорах, комп’ютерах, телефонах, Apple TV, а ще і на Android.

Тепер приступаємо до процесу налаштування. Необхідно зареєструватися та створити аккаунт на сайті antifriz.tv. Для цього вверху веб-сайт нажимаем на кнопку «Регистрация». Потрібно ввести Ваш E-Mail (прошу переглянути відповіді на запитання, пишіть реальний E-Mail, якщо ви вкажете систему для введення листа для підтвердження реєстрації), тоді введіть пароль. Так ви можете пройти за допомогою соціальних мереж. Після введення електронної пошти та пароля, натисніть кнопку «реєстрація». Затем, потрібно підтвердити Ваш E-Mail. Для цього заходу на свою пошту, відкриття листа та в листі переходимо за посиланням «Підтвердити адресу електронної пошти».

Після цього оновлення сторінки натисканням клавіші F5 на клавіатурі або нажимаем на круглу стрілочку в браузері, і ми переглядаємо головну сторінку. Підтвердження електронної пошти пропало, ми успішно підтвердили свою пошту. Видим що система, створила нам тестовий плейліст. А нижче з’явилася кнопка «Получить тест», не спишіть нажимать. Я все покажу і розскажу. Тепер заходим в розділ ціни. Тут ми бачимо кучу плейлістів з докладним описом. Начинна від класичних каналів, яка доступна за звичайним кабельним, лише тут якість найкращого і закінчується більшим вибором спортивних каналів, медіатека з новинками фільму в 4К якості. Ціни можна побачити, загалом від 1 $ за один пакет. У списку пакетів є коротке опис, що входить у пакет. Я рекомендую пакет VIP, якщо він входить: 750 каналів, ви можете переглянути одночасно канали та фільми на 2 телевізорах, якщо у вас 1 телевізор, ви можете поділитися з вашими рідними. Вам доступний архів протягом 7 днів, під архівом, який входить до запису визначеного моменту.

Якщо ви, наприклад, відлучитесь, ви можете поставити на запис і коли повернетесь, почнете перегляд з того моменту. Так він надає можливість перемативати канали та розміщувати їх на паузі в режимі реального часу. Ну і ваші улюблені фільми у HD-якості! Для того, щоб зробити замовлення та переглянути перегляд каналів, які входять в пакет, потрібно натиснути кнопку детальніше, ніж цікавить вас пакет. Нажимаю возле него кнопку подробнее. Видим детальний список каналів, які входять в цей пакет. Це дійсно дуже багато, для любителів переключити канали на пульте, само це. Для того, щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «Створити замовлення цим пакетом». У наступному вікні, помимо базового пакету, ви можете вибрати параметри, які вам потрібні, щоб потом їх не купувати за окремими цілями. Ставим галочку повертають пакети VIP, і система автоматично використовує пакет базових, так як базовий вже входить в пакет VIP, щоб Ви не переплачували.

Так ви можете вибирати інші пакети, система автоматично відповідає вартості підписки на 1 місяць, або кілька місяців, все залежить від вашого вибору. Так ви при натисканні на сам пакет, вам відкриється детальний список, що в нього входить. Після вибору необхідних пакетів, натисніть кнопку поповнення. На сторінці оплати, ви можете вибрати суму поповнення та вибрати зручний для Вас спосіб оплати (нагадування, за моїм посиланням Ви отримуєте 25% знижки за першим замовленням). С этим разобрались. Не раніше чем оплачувати, давайте пробувати пробний період та оцінювати послуги. Щоб переглянути, як це працює, і вже купуємо варіанти пакетів або пакетів, які Вас зацікавили. Але я завжди впевнений, що у вас все буде працювати без проблем, і ви самі захочете придбати підписку та насолоджуватися IPTV та медіатекою.

Приступим до тестування та налаштування IPTV. Для цього нажимаем на кнопку «Підключити тест». З цього моменту у нас активувався тестовий період за 24 години. Смотрим уважно, і повторюю за мене. Якщо у вас що-то не отримується, пишіть у коментарі. Щоб додати плейліки та переглянути їх на телебаченні, нам потрібно зареєструвати аккаунт на сайті ottplayer.es (це безкоштовно, платити нічого не потрібно). Для цього переходимо на сайт ottplayer.es, посилання залишаємо в описі під відео. На сайті нажимаем на сторінці «Аккаунт». На сторінці, переходим у розділ «Реєстрація». Введіть ім’я користувача, адресу електронної пошти, пароль і ще раз підтвердьте пароль. Після вводу даних нажимаем кнопку відправити. Переходимо на пошту та підтверджуємо її навчальну запись натискаємо на кнопку «Підтвердити». Після того, як підтвердили свою навчальну запись. Нажимаем на «Аккаунт», і на сторінці вводимо ваш логін та пароль, після чого натискаємо кнопку «відправити». Тепер ми зайшли в аккаунт. На цьому підготовляючі роботи завершені, тепер переходимо до нашого телевізора. Я покажу, налаштування телевізора Samsung, аналогічно Ви можете налаштувати та інші марки. Вмикаємо телевізор і натискаємо кнопку «домо» на пульте, і стрілочну вправу знаходимо додатки APPS, нажимаємо «ок» на пульті та переходимо в розділ, ждем покажеться. За допомогою стрілочки вгору переходим у «пошук додатків» та нажимаємо «ок» на пульті, Нажимаємо на кнопку «RUS» та вибираємо англійську розкладку клавіатури.

Пішем англійськими буквами від, бачимо вверху з’явилися варіанти додатків (якщо вдруг у вас не з’явилося додаток, спробуйте написати слово цілком), стрілочку вгору переходимо до запропонованого списку і вибираємо саме синій ottplayer і нажимаем «ок». На сторінках додатків нажимаем «Установити». Телевізор може запросити пройти в навчальну запись. Нажимаем пройти і вибираємо вашу учетну запись, якщо учетну запис у вас немає, натисніть «додати учетну запис» і зареєструйте її. Ввожу дані зі свого навчального запису та додаток починає установку. Ожидаємо, покажемо додаток завершити установку. Після встановлення натисніть кнопку «відкрити».

Після запуску додатків, нажимаючи стрілочку на пульті, і вибираємо шестеренку на екрані, після чого з’являємо «ок» на пульті. На цій сторінці нам потрібно ввести вхід та пароль, який ви введете при реєстрації на сайті ottplayer.es. Вводим вхід і нажимаем «ок». Далі переходимо на поле пароля та вводимо пароль, який ви вказуємо на сайті, і вибираємо нажимаем «ок». Тепер виходим із меню, для цього нажимаем два рази стрілочку вгору, і нажимаємо вверху на стрілочку назад. Після підключення акаунт ottplayer, у нас з’явилося ось таке окно «нове пристрій». Нажимаем на пульте кнопки «ок». І вводить любое названня пристроїв, яке Ви захочете. Назва пристрою потрібно для того, щоб у подальшому Ви не путали, при підключенні плейлістів. Видалимо заголовок за умовою і називаємо пристрій samsung. И нажимаем «ок». Налаштування з телевізором, покажіть закончили. Тепер нам потрібно повернутися до нашого комп’ютера. І так повернулись за наш комп’ютер, переходивши на сайт ОТплеера. Наводим на іконку нашого профілю, і вибираємо із списку «плейлисти». На цій сторінці нам потрібно вказати ім’я вашого плейліста, ви можете вказати будь-яке ім’я, назову його, наприклад «IPTV». У строці застосування, ви не можете нічого не показати, так як, це буде просто надпис, під назвою плейліста.

Я оставляю поле пустим. Тепер нам потрібно вибрати, східник плейліста. Их тут два. Файл і посилання. Сейчас розскажу, що краще вибрати. Якщо ви вирішите вибрати файл, то у вас не буде автообновлення плейліста, що не дуже зручно. Якщо ви додасте новий канал, наприклад, вам потрібно заново сканувати файл і змінити його на сайті. Якщо ви скажете посилання, то у вас автоматично буде оновлено плейліст, при додаванні нового каналу, у вас, можливо, буде впорядковано канали. Тут вже вибір за Вамі, для мене зручніше буде вказати посилання. Где ви взяли цю посилання або файл? Все просто, для цього переходим на сайт antifriz. На головній сторінці, де ми активували тестовий період, нажимаем на «плейліст». У налаштуваннях плейліста, ви можете виключити внутрішні категорії каналів, вибравши галочку назад їх і натиснувши кнопку зберегти, але нічого не використовувати в майбутньому. В розділі «Доступ до плейлістів» ви можете завантажити плейліст, натиснувши на кнопку« Скачати »та додати файл на сторінку ВідПлеера, але я не рекомендую цього робити.

Опускаємось нижче, нас цікавить «Автообновлюваний плейліст», викладаємо нашу посилання та за допомогою правих кнопок, копіюємо її. Скопіровав посилання, навпаки, перехожу на сайт ottplaye. Якщо ви вирішили завантажити плейліст, щоб знайти файл, потім «вибрати», і виберіть ваш скачаний файл, якщо ви його прослухали, і вирішили вибрати посилання, знайдіть на кнопці «посилання» та в прямому посиланні, знайдіть праву кнопку миші та випадаючого списку нажимаем «вставить». У розділі «пристрої», натискаємо кнопку «вибрати», і в новому вікні, вибираємо з списки наш телевізор «samsung» (у вас може бути інше ім’я, якщо ви даєте інше ім’я вашому телевізору, при налаштуванні Відплеєра на телевізорі. Ставим галочку возле нашего устройства и нажимем «ок». Настройка завершена, натискаємо кнопку «отправить» і очікуємо створення плейліста.

Наш плейліст завантажується. Якщо вам в подальшому потрібно буде вводити правки в нього, або замінити посилання, просто натисніть редагувати. перегляд каналів, перехід до нашого телевізора. Заходом у додаток ottplayer на телебаченні, нажимаем стрілочку вгору та у верхньому меню, вибираємо дві кругові стрілочки «оновити» та нажимаємо «ок». Тепер внізу, у нас з’явився наш плейліст IPTV з каналами. Нажимаем стрілочку вправо і вибираємо наш плейліст IPTV. І вуаля, з’явилися всі наші канали. Можна вибрати всі канали, або вибрати за категоріями: Общеросійські, новини, українські та інші. Тепер розскажу, як включити канал. Для цього вибираємо стрілочки влево та вправо нужну категорію. Я вибираю категорію України, і нажимаю «ок» на пульті. Вибирайте категорію, вибираючи стрілочками нужний канал (наприклад, НТН) і нажимаючи «ок» на пульті та починаючи перегляд каналу. При натисканні на кнопки «ок» у вас слідує список каналів, стрілочками вибираючи канал ТЕТ. Сверху пише названня передачі, і що буде ідти по каналу позже. Так ви в меню можете переглянути всю програму телепередачі на сьогодні, так що Ви можете переглянути передання, яке вже закончилось (на них стоїть англійська буква R). Для того, щоб поставити канал на паузу або перемотувати, на пульте нажимаем стрілочку вправо та вибираємо значок відтворення | пауза. Канал залишається на паузі, якщо ви нажмете ще раз, щоб продовжити трансляцію. Або ви можете користуватися кнопкою play | pause на пульте.

Для того, щоб перемотувати, нажимаємо стрілочку вправо, до того моменту, пока не з’явиться повзунок. І мотаете стрілочку в нужному вам місці і нажимайте «ок». Для того, щоб вийти в основне меню, нажимаємо стрілочку назад. Тепер залишилося лише підключити медіатеку. Переход на сайт antifriz, в розділі, де ми скопірували посилання на оновлений плейліст. І з розділом «Медіатека» переписуємо нашу посилання, ми можемо підключити телевізор. Возвращаемся до нашого телевізору. Для того, щоб додати медіатеку, повертаємося кнопкою назад на пульте до стартового меню. Я стрілочкою вгору, перехожу до верхнього меню, вибираю карандаш і нажимаю плюсик. Тому ви повинні вкладати посилання, які ми переписали з веб-сайту antifriz. Якщо ви не записали, зайдіть на сайт antifriz на комп’ютері та введіть її з комп’ютера на телевізор для зручності. Введіть нашу посилання, для того, щоб з’явилася решетка, нажимаємо на кнопку. Встановіть введення посилання, щоб не допустити помилку. Лучше після ввода, перепроверте. Після цього, як ми вводимо посилання на посилання, виявляємо «ок». Тепер нам потрібно ввести назву, наше медіатеке. Ви можете залишити назву за умовою, або ввести інше назву.

Видаляючи стрілочну назву і залишаючи «Медіа», мені так буде зручніше і нажимаю «ок». Внізу возле нашого плейліста IPTV, з’явилася вкладка Медіа. Стрелочкой вправо вибираємо нашу вкладку Media, і нажимаем кнопку «ок» на пульте. Після запуску Медіа, у вас з’явиться величезна кількість фільмів, серіалів та мультфільмів. І само головне, вони зручно відсортовані за папкам. І коли все це є, є пошук, щоб вам було зручно знайти, цікавити ваш фільм або серіал. Захожу в папку зарубежні. Для зручності, фільми, розділені за жанром і поворотами кожної папки, пишеться кількість фільмів. Захожу в папку комедія. Тут дуже багато новинок, і список постійно оновлюється новими фільмами.

Вибираємо будь-який фільм і натискаємо кнопку «ок» на пульте. І начнеться перегляд фільму. Якщо вдруг у вас є чорні полоси сверху і знизиться, натисніть два рази стрілку вгору і перейдіть на іконку екрана вверху та натисніть «ок» на пульті. Так ви в час перегляду, ви можете вибирати фільми зі списку сліва. Як і при прогляді каналів, ви можете розмістити фільм на паузі або перемотувати на нужному місці. Коли закончится тестовий період, Вам потрібно купувати підписку. Для цього пополняем баланс, я поповнив на 20 $, і нажимаю кнопку «купити». Я вирішив собі купити пакет VIP. Ставлю возле него галочку. У пакеті Вип приходить 16 пакетів, ціна всього 9 $ в місяць, скідка хороша. Щоб подивитися, що входить в пакет VIP, нажимаем на пакети. У пакеті вип входять фільми, медіатека в HD, 4K, 760 різних каналів та багато іншого. Тому потрібно вибрати кількість місяців, для початку я куплю за 1 місяць. І нажимаю кнопку «купить». Після покупки спишеться 9 $ з оплатою. Обновится дата завершення пакетів. Настрої та плейлисти Вам не потрібно, все буде працювати, якщо ви настраївали тестовий період, посилання залишаються такими же. Якщо за якою-то причиною Вам не підійшов пакет, можна зупинити підписку та повернути гроші на рахунок. Для цього нажимаем на кнопку «стоп», система напоєть суму, яка вам вернеться, якщо ви вживаєте, нажимаете «ок». Затем виберіть інший пакет.

Відео. Як налаштувати IPTV на телевізорі Samsung.

Дивіться також...