Як намалювати троянду?

Як намалювати троянду

        Роза – це класика. Надзвичайний по своїй красі квітка нікого не залишить байдужим. Чи можна його намалювати так, щоб малюнок був схожий на справжній? Професіоналу це, звичайно, під силу, а ось чи впорається новачок? Завдяки нашим радам, Ви зможете самі намалювати дивовижний за своєю красою квітка!

У цій статті ми розглянемо два варіанти малювання троянди:

1. Як намалювати троянду ручкою.
2. Як намалювати троянду олівцем.

Як намалювати троянду поетапно?

Тож почнемо!

1. Почнемо з контуру. Чітко намалюйте окружність неправильної форми зверху листа і злегка вигнута стеблинка.

Як намалювати троянду поетапно

 

2. Тепер змалюємо бутон в серединці троянди. Розділіть бутончик на 2 частини. На картинці ця частина малюнка промальована синім. Окресліть легкими штрихами майбутні пелюстки. А бутон окресліть, як верхівку циліндра.

Як намалювати троянду поетапно

 

3. Тепер деталізуйте пелюстки. Не обов’язково повторювати все, як на нашому малюнку, можете проявити фантазію і додати інші елементи.

Як намалювати троянду поетапно

 

4. Додайте пару пелюсток на стеблі. Їх кількість вибирайте самі, щоб Ваша трояндочка придбала свою індивідуальність. Намалюйте бутон чіткіше, виводячи лінію за лінією.

Як намалювати троянду поетапно

 

5. У листочків троянди є невеликі прожилки, тому додайте на малюнок і їх. Тепер зітріть зайві елементи і ретельно намалюйте пелюсточки. Контур, який вгорі, зробіть що складається з двох ліній. Так буде, схоже, що пелюстки трохи загнуті.

Як намалювати троянду поетапно

 

6. Ось троянда і готова. Тепер потрібно тільки домалювати тінь, що додасть малюнку обсяг. Уявіть, що одна зі сторін освітлена і тоді Ви зрозумієте, яку сторону затемнити. У поглибленнях пелюстків тінь повинна бути щільніше. Після цього просто розітріть малюнок пальцем.
7. Якщо у Вас є кольорові олівці чи фарби, Ви можете прикрасити квітку. Для цього обов’язково використовуйте ефект тіні, щоб малюнок не виявився плоским.

Як намалювати троянду поетапно

Як намалювати троянду поетапно

8. Отже, навчившись створювати одну квітку, Ви зможете зробити цілий букет. Для цього намалювати троянди різного розміру і під різними кутами, це додасть малюнку натуральність.

Як намалювати троянду поетапно

Як намалювати троянду олівцем поетапно?

Як намалювати троянду олівцем поетапно

 

Відео. Як намалювати троянду для початківців?

Дивіться також...