Як не замерзнути взимку?

Як не замерзнути взимку

Перше, що замерзає взимку на морозі у людини це руки, особливо пальці рук. Потім замерзають пальці та ступні ніг. Якщо руки можливо заховати в кишені теплої куртки, то куди ти сховаєш задубілі ноги в черевиках? А погуляти на морозному снігу хочеться – пограти в сніжки, покататися на лижах або ковзанах. А може просто в сильний мороз дістатися в магазин, на ринок чи на роботу.

Якщо ти йдеш на зимову рибалку, тоді ти одягаєш кілька одежинок з хутром на себе і валянки, в які можна одягнути кілька теплих шкарпеток. А якщо ти йдеш в місто або на роботу, тоді у валянках й кожусі якось непристойно виходити з дому. Тим більше тебе ніхто не зрозуміє, якщо в такому одязі ти з’явишся на роботі.

Як надійно захистити кінцівки від холоду на деякий час? Для цього існує кілька корисних порад – Лайфхак.

Мерзнуть руки, що робити?

Якщо ти носиш рукавиці, потрібно:

– Звернути кисть руки в газету;

– Зверху одягнути поліетиленовий пакет «маєчку»;

– На цю конструкцію одягнути рукавицю.

Такий простий спосіб, дозволить тобі зберегти тепло рук протягом декількох годин.

Якщо ти носиш рукавички, потрібно:

– Одягнути на руку поліетиленовий пакет, виділивши окремо пальці рук;

– Обережно, намагаючись не порвати пакет, одягнути на руку рукавичку.

При такому способі, ти зможеш зберегти руки теплими до однієї години. Потім долоні і пальці стануть вологими – вони знаходяться в натуральній сауні. Тому потрібно зайти в тепле приміщення, висушити руки і поміняти пакетики. Після чого можна знову йти на мороз протягом 1:00.

Відео. Мерзнуть руки, що робити?

Мерзнуть ноги, що робити?

     Голу ступню ноги потрібно обмотати, як портянкою, газетою або газетним папером. Зверху одягнути поліетиленовий пакет, дно якого буде не менше, ніж розмір ноги. Поверх пакету, потрібно надіти простий носок і взутися в повсякденне взуття. Такий захист дозволить зберігати тепло в ногах протягом декількох годин. Цього часу тобі буде достатньо на виконання повсякденних справ або інших турбот на морозної вулиці.

Відео. Мерзнуть ноги, що робити?

Дивіться також...