Як очистити пам’ять в SmartTV? Що робити якщо завис SmartTV? Чи не працює додаток в SmartTV?

У даній статті, я розповім, як очистити пам’ять на телевізорах Samsung, LG та інших моделях з підтримкою смарт ТВ. У ролику, я розповім вам, як очистити пам’ять телевізора, що робити, якщо не працюють і не вантажаться додатки, і як бути, якщо ваш Smart завис. Розглянемо найпопулярніші варіанти вирішення.

Почнемо з телевізора LG. Перше і найпростіше, що потрібно зробити, підходить для телевізорів Samsung і LG, так само працює і на інших телевізорах з функцією Smart TV, це очистити пам’ять. Просто візьміть, і вимкніть з розетки телевізор і роутер. Вимикаємо з розетки на 2 хвилини, як телевізор, так і роутер. Через 2 хвилини включаємо в розетку роутер і телевізор. Проблема повинна піти, якщо немає, повторіть дії ще раз.

У LG телевізора часто бувають проблеми з переадресацією, тобто коли Ви, припустимо, користуєтеся Forkplayer і замість tvigle у вас ми завантажуємо не Forkplayer, а сама програма tvigle, значить, не спрацьовує ДНС. Знову ж вимикаємо з розетки телевізор і роутер. Якщо проблем не пропала. Після входу в додатки tvigle, затискаєте кнопку Exit на пульті (якщо у вас новий пульт як у мене, затискає кнопку повернення назад на 3 секунди), і виходимо з програми, потім заново його відкриваємо, має всі працювати. Якщо і цей спосіб не допоміг Вам.

Потрібно зайти в налаштування ДНС, поставити галочку автоматично біля ДНС, потім повернути ДНС за замовчуванням. Для цього, заходимо в налаштування телевізора. На пульті у вас повинна бути кнопка у вигляді шестерінки, якщо у вас старий пульт, то просто напис setting. Зліва з’явилися всі налаштування телевізора, опускаємося за допомогою стрілок вниз і шукаємо, пункт мережу і переходимо в розділ. У мене телевізор підключений за допомогою кабелю Ethernet. Визначити це можна по напису «Підключено до Інтернету». У вас може бути, підключення по Wifi, настройка ні чим не відрізняється. Залежно від того, як підключений Ваш телевізор, вибираємо проводове або бездротове підключення, я вибираю проводове підключення. Переходжу в розділ, і опускаюся нижче, шукаю кнопку змінити і натискаю кнопку «ок» на пульті. Ставимо галочку «автоматично», потім її прибираємо і прописуєте в поле заново адреса Сервер DNS і тоді, ви можете користуватися назад Forkplayer. В принципі в LG проблем в цьому плані менше. Тобто у нього все просто, або вимкнути з розетки, або затиснути exit на пульті (якщо у вас новий пульт як у мене, затискає кнопку повернення назад на 3 секунди)

Давайте перейдемо до телевізорів Самсунг. За Самсунг в принципі все так же. Вимкнути з розетки телевізор і роутер на 2 хвилини. Через 2 хвилини включаємо в розетку роутер і телевізор. Друга проблема, з якою ви можете зіткнутися. Коли Ви натискаєте на додатки, і воно у вас зависає в якомусь моменті і далі не вантажиться. Як правило, всі зависання через інтернету. Берете пульт, і натискаємо кнопку exit, якщо у вас інтелектуальний пульт, натискаємо кнопку назад і тримайте 3 секунди. Додатки закриється, телевізор очистить пам’ять, забуде про свою проблему і можете заново заходити в додаток, має всі працювати.

Якщо у вас LG і Самсунг і Вам не допоміг не один зі способів, то крайній варіант це скидання на заводські настройки. Зазвичай перші два способи допомагають. Прошу ще раз звернути увагу, якщо будете вимикати з розетки. Те вимикати потрібно не тільки телевізор, а разом телевізор і роутер на 2 хвилини. Це найпопулярніший спосіб, який часто допомагає, очистити пам’ять і вирішити всі проблеми, які пов’язані зі смартом коли він завис і коли не працюють програми.

Підведемо підсумки. Найпопулярніші 3 способи вирішення проблеми: Вимкнути з розетки роутер і телевізор, затиснути exit на пульті (якщо у вас новий пульт, затискаєте кнопку повернення назад на 3 секунди). Ну і крайній випадок, це звичайно скидання на заводські настройки. Зазвичай допомагаю перші два способи.

Якщо у вас залишилися питання, пишіть їх в коментарях під відео. Якщо у вас до сих пір не встановлено Forkplayer на телевізорі LG і Samsung, посилання залишив в описі під відео з докладною інструкцією. А на цьому у мене все, до зустрічі в наступних випусках.

Відео. Як очистити пам’ять в SmartTV? Що робити якщо завис SmartTV? Чи не працює додаток в SmartTV?

 

Дивіться також...