Як отримувати товари безкоштовно?

Зараз дуже багато можливостей підробітку в інтернеті. Для цього не потрібно вкладатися грошима, платять вам. Один із способів заробітку в мережі інтернет – це писати відгуки на товари і послуги.
Як отримувати безкоштовні товари, даємо докладну інструкцію на сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua. Редактор сайту ділиться досвідом.
Насамперед шукаємо сайти, які платять за написання відгуків. Можна прочитати про них відгуки, подивитися що пишуть люди, і які суми заробляють. Далі проходимо реєстрацію і приступаємо до написання відгуку. Першим постане питання на які теми писати огляд?

Про що писати відгуки?
Багато читачів запитають про що писати відгуки? Писати необхідно про те, що буде цікаво читачам. Про відпочинок в готелі, про похід до музею, нові товари, нові місця в місті, де купити одяг … Відгуки про подорожі, косметиці, новинки, техніці, послуги користуються попитом і приносять хороші бонуси. Раз відгуки користуються попитом, значить вони принесуть вам прибуток.

Які відгуки не приносять прибуток?
Не варто писати про їжу. Тут у кожного свої переваги. Є люди, які ведуть здоровий спосіб життя і вони ніколи не звернуть увагу на відгуки про пиво, чіпси, сухарики та іншу нісенітницю.
Я абсолютно не згодна з тим, як «зараховують» перегляди про квіти. На мій погляд, відгуки про квіти користуються попитом. Купити домашнє рослина в магазині – це не все. Важливо знати, як доглядати, щоб рослина зацвіло. Приємно бачити фотографії з особистої колекції автора.
Про сайти. Можна написати відгук на свій сайт або просто улюблений, корисний сайт. До речі, на деяких сайтах можна вставити пряме посилання на ресурс. Такі відгуки корисні людям, але не приносять доходу.
Товари підробки. Але не завжди знаєш, що товар підробка. Було кілька разів, відгук знімали.

Важливі правила хорошого відкликання.
Що таке хороший відгук? Хороший відгук – це свій текст, унікальні фото, дотримання пунктуації та граматичних основ, читабельність, а також можна додати гумор.

Як отримувати товари безкоштовно?
Чи є безкоштовність в нашому житті? Є і їх багато! Щоб почати отримувати товари безкоштовно, необхідно:
– накопичити базу відгуків для портфоліо;
– писати часто;
– писати текст від 2.000 символів;
Все це є у вас? Тоді йдемо далі. Дивимося що є вдома? Зубна паста, крем для рук або особи … перевертаємо і шукаємо сайт або електронну пошту. Складаємо пропозицію.
Не всі фірми відповідають, не всі взагалі знають, що таке є, але нехай 10, 20 не діє, а 21 вишле товар на тестування.
Другий варіант – це підписатися на користувача, якому висилають товари (з вашого міста). У таких відгуках завжди буде посилання на сайт і фраза, що надано безкоштовно.
Третій варіант, можуть написати вам на сайті через повідомлення.

Що висилають на тестування?
Звичайно, це більше жіноча тема – косметика (до речі, косметика є і для чоловіків). Але можна отримати маркери, масажний килимок для спини, чай, кава, побутові прилади, коробку з солодощами, щось із засобів збирання, для декору інтер’єру і багато іншого.

Як відбувається тестування косметики?
Товар висилають поштою або за допомогою транспортних компаній (безкоштовно). У листуванні зазвичай обмовляються терміни написання від 1-3 місяців. Іноді це всього лише тиждень.
За цей час людина користується, приймає рішення, потім викладає фото, а може бути і відео. В огляді описує всі фактори: вартість, запах, зовнішній вигляд, де можна купити і т.д. Після появи відкликання посилання на відгук відсилається компанії.
Іноді, компанії знову йдуть на співпрацю, і висилають новий товар на огляд.

Чи можна вибрати товар?
Фірми все різні, і умови співпраці теж різні. Іноді, можна вибрати товар на певну грошову суму. І це добре, тому що ми всі різні і знаємо свій тип шкіри, волосся, свої переваги в ароматах.

Писати треба тільки позитивний відгук?
Є ряд фірм, які просять написати тільки позитивний відгук і поставити 5 зірок. Але багато блогерів можуть пообіцяти, а написати свою думку про продукт.

Безкоштовні зразки потрібно потім повертати?
Безкоштовні товари повертати не потрібно. У них розкрита упаковка і це не гігієнічно.

Чи можуть зняти відгук?
Відгуки перевіряють на наявність унікальних фотографій і тексту, також на оформлення. Парадокс, але спочатку огляд можуть розмістити на сайті, а через деякий час зняти. В такому випадку можна написати адміністрації сайту і з’ясувати причину.
Якщо відгук створювали самі, то треба ще раз перевірити правильність оформлення, назви. Чи все вказано вірно? Після змін, модерації відгук знову з’явиться.

Чи можна писати на двох сайтах одночасно?
Якщо вистачить сил і часу, то звичайно можна. Головне робити різні фотографії, т.к на сайті вони повинні бути унікальними. Але коли багато пишеш, то можуть боліти пальці на руках.

Чому фірми висилають товар на тестування безкоштовно?
У великої фірми спочатку є бюджет на рекламу. Реклама у знаменитих блогерів, по радіо і на телебачення коштує великих грошей.
Фірми безкоштовно висилають товар, щоб про нього писали, говорили, його коментували. Ще це може бути новий товар, про який потрібно розповісти людям.
Товар повинен бути не тільки в інтернеті, але і в соціальних мережах, для цього немає спеціального відділу або співробітника, тут повинні писати самі люди. Зараз великою популярністю користується мережа instagram. Товар «повинен» засвітиться всюди.
Ще фірма може мати негативний відгук на різних ресурсах, які не справлятися з кур’єрами і співробітниками, які косячат на доставці, не доставляють товар вчасно. Їм потрібно змінювати думку про фірму, тому що зараз багато людей читають відгуки на фірму, перш ніж зробити замовлення товару.
Буває так, що косметика вам не підійшла (не ваш тип шкіри), тоді її можна виставити на сайті безкоштовних оголошень і продати. Виходить, що можна ще й трохи заробити.

Про що написала цю статтю, сама перевірила на своєму досвіді, тому всім рекомендую спробувати. Пишу більше року на сайті відгуки, з періодичністю висилають товар на безкоштовне тестування. Косметики та інших речей в будинку стане більше, економія сімейного бюджету, а значить можна збирати на мрію.
За написання відгуків нараховуються грошові суми. Дивлячись як часто писати, про що писати, але приблизно можна заробити близько 2.000 рублів (близько 30 $) в місяць і більше.

Дивіться також...