Як перенести дані З IPHONE НА IPHONE?

Ви купили новий Iphone, і хочете перенести всі дані зі старого пристрою на новий. Є кілька способів перенести дані на новий пристрій, але я розповім найпростіший і швидкий. Без комп’ютера, ноутбука, шнурів і Itunes.

Розпаковую новий телефон (в моєму випадку це Iphone 12 pro max) або ж куплений б-у, різниці немає, інструкція з перенесення даних універсальна. Перед перенесенням даних бажано зарядити обидва телефони, щоб вони не сіли під час перенесення даних. Потім, затискаю кнопку power (включення), і тримаю, поки не з’явиться яблуко на екрані, коли з’явилося яблуко на екрані, відпускаю кнопку включення. Чекаю поки включиться пристрій. Після включення пристрою, потрібно вибрати мову. Шукаю в списку російську мову і вибираю його. Потім вибираємо країну або регіон проживання, вибираю в списку «Україна», як правило, вона знаходиться в самому низу список в алфавітному порядку. Прошу звернути увагу, що перенесення даних з одного пристрою на інший, можливо тільки в тому випадку якщо IOS на двох пристроях не нижче 11 версії, при цьому на двох пристроях повинен бути включений блютуз. Підношу старий телефон до нового телефону, у мене з’явився напис «настройка нового Iphone» на старому телефоні.
Для продовження налаштування, потрібно розблокувати пристрій, натискаю «Розблокувати для продовження». Можна розблокувати за допомогою Face id або ж вести код-пароль. Вводжу код пароль, який встановлений на старому телефоні.

Після зняття блокування на старому пристрої, з’явився напис «настройка нового Iphone», натискаємо кнопку «Продовжити». Тепер потрібно піднести до камери старого телефону, зображення, яке відображається на новому телефоні. Коли камера визначила зображення, на старому телефоні з’явиться напис «Завершення на новому Iphone». Поки інформація буде переноситися, залиште ваш старий телефон, поруч з новим. На новому телефоні вводимо код-пароль, який встановлений на старому телефоні, з якого ми переносимо інформацію. На екрані нового телефону з’явився напис «Налаштування Iphone». У наступному вікні, відбувається Активація Iphone, чекаємо приблизно одну хвилину.

Після активації, Iphone запропонує налаштувати Face ID, для настройки натисніть кнопку «Продовжити», я налаштовувати не буду, і настрою пізніше. Натискаю кнопку «Налаштувати пізніше в Налаштуваннях». У наступному вікні, потрібно підтвердити перенос даних зі старого телефону, процес займе приблизно 35-45 хвилин, натискаємо кнопку «продовжити». У наступному вікні потрібно прийняти умови користування, вони стандартні. Натискаємо кнопку «прийняти», у вікні, натискаємо ще раз «прийняти». Підтверджуємо настройку Imessage і FaceTime, натискаємо кнопку «продовжити». У наступному вікні «Служби геолокації», які дозволяють додаткам в службам, таким як Карти та Локатор, збирати і використовувати дані про вашому приблизному місцезнаходження. Ви можете включити служби геолокації, але я рекомендую вимкнути, натискаю «вимкнути служби геолокації», в разі необхідності, ви завжди можете їх включити для потрібного додатка. У вікні, натискаємо «ок». Аналітика Iphone, для відправки даних про збої та системі вашого прилади.

Я ніколи не ділюся і натискаю кнопку «не ділиться». Перед перенесенням даних, потрібно оновити програмне забезпечення на новому телефоні. Бажано це робити коли старий телефон підключений до Wi-Fi, він автоматично передасть настройки мережі Wi-Fi на новий телефон. Вгорі з’явиться відповідних значок, значить Wi-Fi підключений. Натискаємо «завантажити і встановити», потім кнопку «прийняти» умови користування. Iphone попередить, що якщо пропаде мережу Wi-Fi, то скачування буде через мобільний інтернет, за що може стягуватися додаткова плата, все залежить від тарифу Вашого оператора, натискаємо продовжити.
Процес скачування нового ПО займе приблизно 24 хвилини. Чекаємо, поки закінчиться завантаження нового ПО.

В процесі скачування, час може змінюватися в залежності від швидкості інтернету.
Після завантаження ПЗ, з’явиться напис «Підтвердження оновлення». Чекаємо поки Iphone перевірить скачані ПО.
Після перевірки оновлень Iphone перезавантажиться, і почнеться процес оновлення Iphone. Чекаємо приблизно 15 хвилин, час залежить від версії ПЗ і вашого пристрою.
Після оновлення ПЗ. На екрані з’явиться напис, повторне підключення, потім підготовка до переносу. Чекаємо поки закінчиться підготовка до переносу.
Почався процес перенесення даних зі старого Iphone на новий. Телефони повинні лежати один біля одного. Чекаємо поки закінчиться перенесення даних.

Процес перенесення даних завершиться приблизно через 19 хвилин, але час в процесі перенесення може змінюватися. Як бачите, вже процес перенесення займає 24 хвилини. Нам залишається тільки чекати.
Перенесення даних (фото, відео, контактів і додатків) майже завершено. Процес зайняв приблизно 40 хвилин.
На старому Iphone з’явився напис «Перенесення завершено». Так само, Apple рекомендує перш ніж віддати або продати старий телефон, потрібно стерти його вміст. Для цього перейдіть в налаштування, і виберіть «Стерти контент і налаштування». Новий телефон в цей час завантажується, чекаємо запуск.
Після запуску, вводимо код-пароль на новому пристрої (код пароль буде таким, як і на старому телефоні), після ви його зможете змінити в розділі «Налаштування». Після зняття блокування, з’явився напис «Відновлення завершено», а додатки і дані продовжать завантажуватися у фоновому режимі. Натискаємо «продовжити». У наступному вікні Apple пропонується ділитися аудіозаписами Siri, я ніколи ними не ділюся.

Натиском «Не зараз». Бачимо стандартне привітання Iphone, це означає що він готовий до використання, змахуємо пальцем вгору від низу екрану для розблокування пристрою. Всі додатки з’явилися на новому пристрої, але вони в режимі очікування і завантаження не йде. Нам потрібно ввести на новому телефоні Apple Id, натискаємо «Налаштування» і вводимо пароль від вашого облікового запису Apple Id. Після введення пароля, натискаємо «ок». Тепер на новому Iphone потрібно пройти двухфакторную авторизацію і ввести код, який відображається на старому Iphone. Після введення коду перевірки, почнеться процес установки додатків.

Всі додатки на новому Iphone встановилися і готові до роботи.

Залишилося тепер переставити sim карту, на новий телефон. Беремо старий телефон і за допомогою скріпки (яка йде в комплекті з телефоном), якщо її немає під рукою, можете взяти звичайну голку. Вставляємо скріпку або голку в отвір до клацання і дістаємо лоток з sim картою. Дістаємо sim карту з лотка. Тієї ж скріпкою дістаємо лоток для sim карти на новому телефоні. У ньому варто вже sim карта, американського оператора зв’язку. Дістаємо її і вставляємо нашу sim карту в лоток і вставляємо в телефон. На новому телефоні з’явився значок мережі, sim карта вставлена ​​правильно. Тепер ми можемо дзвонити і приймати дзвінки.

Після установки sim карти, з’явиться вікно настройки Imessage і FaceTime, натискаємо «ок».
Всі дані (фото, відео, замітки, контакти, додатки) зі старого телефону успішно перенесені на новий телефон, sim карта вставлена. Телефон готовий до використання. Ось так просто це робиться. Не забудьте стерти Ваш старий Iphone. Якщо у вас виникли питання, пишіть їх в коментарях під відео. До зустрічі.

Відео. Як безпосередньо перенести дані З IPHONE НА IPHONE без iCloud і Itunes? Самі швидкий і легкий спосіб.

Дивіться також...