Як перенести фото з Iphone на комп’ютер?

Як перенести фото з Iphone на комп'ютер

      Фотографії, зроблені за допомогою ios-гаджетів дійсно дуже якісні. Ці пристрої багатьом замінюють фотоапарати. Часто хочеться переглянути зроблені знімки на екрані комп’ютера. Як це зробити?

Наступні варіанти, як скинути фото або відео з Iphone на комп’ютер:

Варіант № 1.

     Всім відомий сервіс iCloud – найзручніший спосіб для зберігання даних. Він дозволяє зберегти файли автоматично через Епл-сервіс. Але якщо потрібно скинути фотографії комусь ще, а доступу в інтернет немає, то iCloud буде недостатньо.

Варіант № 2.

1. Підключіть гаджет до ПК за допомогою кабелю. У «Мій комп’ютер» він буде видимий як камера.

фото-или-видео-с-Iphone2-1

2. Двічі клацніть по пристрою і Ви потрапите в нього. За допомогою дії drag-and-drop можна перетягувати файли, тим самим зберігаючи їх у себе на комп’ютері. Так само, будуть видні Ваші відеозапису.

Якщо у Вас Windows 8.1 OS, то при підключенні системою буде запропоновано ряд варіантів, вибрати потрібно буде «Провідник». У папці DCIM Ви знайдете всі фотографії та відео.

Хоча цей спосіб дуже зручний, працює він, на жаль, не завжди. Часто айфон не визначається комп’ютером, як камера. Але вихід є!

Варіант № 3.

Цей спосіб підходить саме для власників айфонів, оскільки створений спеціально під ці пристрої. Передбачає він використання заздалегідь встановленого на Вашому ПК Itunes.

1. Увійдіть в Айтюнс і виберіть свій гаджет, Айфон або Айпад.

Як перенести фото з Iphone на комп'ютер

2. Можна зробити резервну копію, тим самим зберегти всі файли з айфона на ваш комп’ютер.

Як перенести фото з Iphone на комп'ютер

3. Крім того, Вам знадобиться програма iPhoneBackupExtractor, яка дозволяє працювати з бекапами.

4. Якщо ж Вам не потрібні всі файли, то виберіть за допомогою айтюнс розділ з фотографіями, які з’являться праворуч на екрані. Зберегти їх Ви можете, просто перетягнувши на Робочий стіл Вашого комп’ютера, або за допомогою кліка по правої кнопки миші, потім «Копіювати» і «Вставити» в потрібну директорію на комп’ютері.

Відео. Як перенести фото з Iphone на комп’ютер?

Дивіться також...