Як підключити Apple Watch до iPhone?

Як підключити Apple Watch до iPhone

     Щоб почати працювати з AppleWatch для початку їх потрібно синхронізувати з Вашим Applе Iphone. На жаль, Apple iPad не підтримують роботу з AppleWatch. Якщо мова йде про сумісництво з версіями iOS, то «розумний годинник» працює з усіма моделями з версією iOS8.3. програма для роботи з годинником тут вже встановлена.

Заходимо в додаток Apple watch на iphone.

Apple Watch до iPhone

Процес підключення годинка до смартфону зроблений дуже яскраво і цікаво. Виглядає це так:

Apple Watch до iPhone

Є пару нюансів, про які Вам варто знати:

1) У першу чергу включаємо годинник, затиснувши кнопку нижче «колесика». Після включення вибираємо мову. На телефоні натискаємо «почати створення пари» і розміщуємо SmartWatch так, щоб їх було видно в камері iPhone. При чому екран повинен потрапляти в намічену область. Як це вдалося розробникам, ми не будемо вникати. Але завдяки цій дивній анімації смартфон створює з’єднання.

2) Що хочеться сказати, так це те, що проблем в підключенні не виникає, апарат дуже чутливий.

3) Коли з’єднання встановлено, потрібно вибрати руку, на якій Ви будете носити годинник. Крім того, на цьому етапі потрібно включити служби місцевизначення та вказати AppleID. Якщо у вас немає AppleID, можете прочитати інструкцію, про те як створити AppleID.

Apple Watch до iPhone

4) Поки годинничок офіційно не поставляються на пострадянський простір, можливість вибрати російську мову просто відсутня. Під всіма улюбленої Siri буде та ж проблема.

підключити Apple Watch до iPhone

5) Розблокувати годинник можна одночасно з iPhone. Це неймовірно зручно, так як із-за невеликого розміру цифр на годиннику, вводити їх не так вже й зручно.

підключити Apple Watch до iPhone

6) Останнє, що потрібно зробити, це інсталювати програми на AppleWatch і провести синхронізацію з телефоном. Є можливість автоматично поставити всі додатки, які є у Вашому iPhone, а можна тільки якісь певні. Тут описаний перший варіант установки. Синхронізація в такому випадку займає пару хвилин. Що ж в результаті? Є такі пункти: «МоїЧаси», «Перегляд», «Пошук» і «Підбірка».

підключити Apple Watch до iPhone

7) Перша частина – це налаштування і встановлені програми. Щось схоже налаштувань в айфоні.

підключити Apple Watch до iPhone

8) У «Перегляді» можна ознайомитися з відео про можливості AppleWatch. Це дуже схоже на AppStore, крім того, оформлено дуже схоже.

підключити Apple Watch до iPhone

9) «Пошук» це те, що дає можливість здійснювати вибірку в магазині. Це основні ключові моменти, які Вам варто знати на початку користування AppleWatch

Відео. Apple Watch до iPhone.

Дивіться також...