Як підключити інтелектуальний пульт (Smart Touch Control) до телевізора Samsung.

На численні прохання передплатників, розповідаю детально про те, Як підключити інтелектуальний пульт (Smart Touch Control) до телевізора Samsung. Я розповім про все серії телевізорів Samsung (T, R, N, M, Q, LS, K, J, H, F, E). Перед тим, як ми почнемо. Потрібно з’ясувати, а де ж дивитися серію телевізора? Відповідь проста. Знайдіть на задній стінці телевізора заводську наклейку. На ній буде вказана модель. Давайте розшифруємо код моделі на даному прикладі. Перші дві букви UE – означають тип. У нашому випадку це ЖК телевізор. 32 – це Діагональ в дюймах. Ну і після йде буква F, це і є наша серія. 6800 – це модель. Тепер почнемо підключення.

Підключення пульта до телевізора Samsung – T, R, N, M, Q, LS, K-серії

1. Увімкніть телевізор за допомогою кнопки POWER на пульті. Пульт може бути як у мене, або ось такого зразка. Принцип однаковий.

2. Одночасно натисніть кнопки «Назад» і «Плей / Стоп» кілька секунд. На екрані з’явиться напис: «Пошук пристроїв», потім «Підключення до інтелектуального ПДУ Samsung». Коли пульт підключиться, з’явиться напис: «Сполучення завершено». Відпускаємо кнопки. Пульт успішно підключений, перевіряємо його роботу. Переходимо в меню. Як бачимо, все працює.

Підключення пульта до телевізора Samsung – J-серії

1. Увімкніть телевізор за допомогою кнопки POWER на пульті.

2. Направте пульт на телевізор, потім одночасно натисніть кнопки RETURN / EXIT і EXTRA і утримуйте декілька секунд. На екрані телевізора з’явиться значок. Після підключення, відпускаємо кнопки.

Підключення пульта до телевізора Samsung – H-серії

1. Увімкніть телевізор за допомогою кнопки POWER на пульті.

2. Направте пульт на телевізор, потім одночасно натисніть кнопки RETURN і GUIDE і утримуйте декілька секунд. На екрані телевізора з’явиться значок і пульт підключиться до телевізора.

Підключення пульта до телевізора Samsung – F, E-серії

1. Натисніть кнопку POWER на пульті, щоб увімкнути телевізор.

2. Направте пульт на телевізор, потім натисніть кнопку PAIRING на задній частині пульта і утримуйте її не менше 3-х секунд. Натисніть і потримайте кнопку до появи значка на екрані телевізора. Пульт успішно підключився до телевізора.

Що робити, якщо інтелектуальний пульт (Smart Touch Control) не вдалося підключитися?

1. Переконайтеся, що підключаєте комплектну модель пульта.

2. Витягніть батарейки з пульта.

3. Вимкніть телевізор з розетки.

4. Підключіть телевізор до розетки і увімкніть його.

5. Спробуйте підключити пульт ще раз.

Відео. Як підключити інтелектуальний пульт (Smart Touch Control) до телевізора Samsung.

Дивіться також...