Як підключити iPhone / iPad до телевізора? БЕЗ Apple TV і ДОДАТКІВ

В даному відео уроці, я розповім про найпростіший і швидкий спосіб виведення зображення з iPhone / iPad на екран телевізора. Ви зможете переглядати фотографії, дивитися фільми і грати в ігри на екрані телевізора.

Ми не буде використовувати сторонні платні програми або складні схеми підключення. Інструкція універсальна для всіх телевізорів, які підтримують функцію Смарт ТВ. В даному відео, я покажу, як вивести зображення з iPhone / iPad на екран телевізора Samsung і LG.
Якщо ви користуєтеся Apple TV, то тут все просто, пару натискань і зображення на тому екрані, до якому підключена приставка. Якщо приставки немає, то починаються проблеми. Це, здається так на перший погляд, але нічого складного насправді немає.

Розглянемо найпростіший спосіб підключення, без платних додатків і танців з бубном. Почнемо підключення до телевізора Samsung. Нам потрібно підключити наш телевізор і телефон до однієї і тієї ж мережі Wi-FI з доступом в інтернет. Вмикаємо телевізор, за допомогою кнопки «додому» на пульті відкриваємо smart hub меню, стрілочкою вліво на пульті переходимо на пункт настройки і натискаємо кнопку «ок» на пульті. Ми зайшли в настройки. За допомогою стрілочки вниз опускається на пункт «Загальні» і натискаємо кнопку «ок» на пульті. За замовчуванням у нас обраний пункт «Мережа», натискаємо кнопку «ок» на пульті. Опускаємося на пункт «Відкрити параметри мережі» і натискаємо кнопку «ок» на пульті. Телевізор запропонує два варіанти підключення: дротової і бездротової. На пункті «бездротової» натискаємо кнопку «ок» на пульті. І вибираємо вашу домашню мережу Wi-FI, в моєму випадку мережа називається kak-sdelat, вона підключена, біля неї стоїть галочка. У вас при підключенні може запросити пароль від мережі Wi-FI, за допомогою клавіатури введіть пароль. Мережа обрана і підключена натискаємо кнопку «ок» на пульті. З’явилося повідомлення «бездротове підключення виконано! Телевізор підключено до Інтернету ». Телевізор налаштували. Приступимо до налаштування iPhone. На iPhone / iPad заходимо в «настройки» і переходимо в розділ Wi-FI. Вибираємо домашню Wi-FI мережу і підключаємося. У мене телефон підключений до мережі Wi-FI з назвою kak-sdelat. Телефон підключений до такої ж мережі, як і телевізор. Зверніть увагу, щоб все працювало, і телефон і телевізор повинні бути підключені до однієї мережі Wi-FI. У багатьох не виходить вивести екран телефону через те, що Ви отримуєте доступ по Wi-FI, а телевізор підключений мережевим кабелем Ethernet.

Прошу звернути на це увагу, якщо телевізор підключений мережевим кабелем Ethernet, Вам потрібно змінити спосіб підключення на бездротової. Підготувавши телефон і телевізор, приступимо до підключення телефону до телевізора. Вмикаємо телевізор. На iPhone роблю свайп в лівому нижньому кутку екрану, в нових моделях робимо свайп з верхнього правого кута екрана. У нас відкрився «Пункт управління», натискаємо на кнопку «повтор екрана». У списку з’явився телевізор Samsung, натискаємо на нього і чекаємо підключення. На екрані телевізорі може з’явитися код, Вам потрібно його ввести на телефоні. Після підключення, на екрані телевізора з’явиться робочий стіл телефону. Як і говорив, все просто і швидко. Час відгуку на екрані телевізора досить швидке, без затримок. Ви напевно запитаєте, а для чого підключати телефон до телевізора? Зараз розкажу.

Ви зможете переглядати фотографії. Заходимо в розділ фото на телефоні, і відкриваємо фотографії, вони відкриваються на весь екран телевізора. Погодьтеся, зручно показувати фото близьким і родичам в хорошій якості на телевізорі, а не дивитися їх на телефоні. Дуже зручно і нічого не потрібно копіювати на флешку. Так само, ми можемо транслювати відеоролики з додатка Ютуб на екран телевізора. Відкриваємо додатки Ютуб, і вибираємо будь-яке відео. Зображення транслюється на екран разом зі звуком. Ви так само можете, транслювати відео з соціальних мереж. Заходимо в додатки FaceBook, і відкриваємо відео. Відео з’явилося на екрані телевізора, ми можемо регулювати гучність на телевізорі, за допомогою телефону. Відео відтворюються вертикально, щоб змінити орієнтацію відео на горизонтальну, перевертаємо телефон в горизонтальне положення і відео стане на весь екран телевізора. Коли тримаємо телефон вертикально, відео автоматично змінює орієнтацію. Так само зручно транслювати музику з додатка YouTube Music. Заходимо в додатки, вибираємо пісню або кліп, і він відображається на екрані телевізора. При поміняй орієнтації на горизонтальну, відео буде на весь екран телевізора. Ви можете транслювати будь-які програми, ігри, особисті відео і багато іншого. Можете заходити в браузер телефону, включати фільми і так само їх транслювати на телевізор. Щоб відключити трансляцію, на айфоне роблю свайп в лівому нижньому кутку екрану і натискаю на активну кнопку Samsung, у вікні, натискаємо «зупинити повтор» і телефон відключиться від телевізора. З телевізором Самсунг, розібралися. Перейдемо до телевізора LG.

На телевізорі LG переходимо в меню, натискаємо шестірню на пульті. За допомогою стрілок вниз, опускаємося на пункт «Мережа» і натискаємо «ок» на пульте. Телевізор підключений по провідному кабелю Ethernet. Переходимо на пункт «Підключення до мережі Wi-FI» і натискаємо «ок» на пульті. У списку доступних Wi-FI мереж, вибираємо домашню мережу, в моєму випадку це мережа kak-sdelat, і натискаю «ок» на пульті. З’явилася галочка біля мережі Wi-FI kak-sdelat, значить ми підключилися. У вас може запитати пароль, потрібно буде його ввести, щоб підключиться. Бачимо, що з’явився напис біля WiFI, підключено до Інтернету. Телевізор підготували. Підготуємо телефон. На iPhone / iPad заходимо в «настройки» і переходимо в розділ Wi-FI. Вибираєте Вашу домашню мережу Wi-FI, якщо телефон не підключений, підключаємо. У мене телефон підключений до мережі Wi-FI з назвою kak-sdelat. Мережа така ж, як ми підключили на нашому телевізорі LG, все готово, давайте підключати наш телефон. На iPhone роблю свайп в лівому нижньому кутку екрану, в нових моделях робимо свайп з верхнього правого кута екрана. У нас відкрився «Пункт управління», натискаємо на кнопку «повтор екрана». У списку з’явиться телевізор Samsung і LG (Samsung ми вже підключали, він залишився в списку). Вибираємо зі списку телевізор LG. Перед підключенням, телевізор може запросити код пароль для підключення, який потрібно ввести на телефоні. Вводжу код 1218 на телефоні і натискаю «ок». Чекаємо підключення. Після підключення, на екрані телевізора з’явиться робочий стіл телефону. Давайте тестувати. Все так же, як і на телевізорі Samsung. Ми можемо транслювати відеоролики з додатка Ютуб на екран телевізора. Відкриваємо додатки Ютуб, і вибираємо будь-яке відео. Зображення транслюється на екран телевізора разом зі звуком. Чи можемо ставити відео на паузу. Заходимо в розділ фото на телефоні, і відкриваємо фотографії, вони відкриваються в великому розмірі на Вашому телевізорі, зручно показувати фото близьким і родичам в хорошій якості на телевізорі, а не дивитися на телефоні. Погодьтеся дуже зручно і нічого не потрібно копіювати на флешку. Так само, Ви можете, транслювати відео з соціальних мереж. Заходимо в додатки FaceBook, і відкриваємо відео. Відео з’явилося на екрані телевізора, перевертаємо телефон, і орієнтація відео змінюється на горизонтальну (на весь екран телевізора), можемо регулювати гучність на телевізорі, за допомогою телефону. Щоб відключити трансляцію, на айфоне роблю свайп в лівому нижньому кутку екрану і натискаю на активну кнопку телевізора LG, у вікні, натискаємо «зупинити повтор» і телефон відключиться від телевізора.

Тепер розповім про найкрутішою фішці. На айфоне роблю свайп в лівому нижньому кутку екрану, і у вікні з’являться телевізори, які Ви підключали вже до телефону. Вибираєте потрібний телевізор, я виберу сумісного. І навіть якщо він вимкнений, він автоматично включиться.

Як і обіцяв, все просто і швидко. Якщо у вас залишилися питання, пишіть їх в коментарях під відео. Сподіваюся, ролик Вам сподобався. А на цьому у мене все, до зустрічі в наступних випусках.

Відео. Як підключити iPhone / iPad до телевізора? БЕЗ Apple TV і ДОДАТКІВ 

Дивіться також...