Як підключити мишку до планшета?

Як підключити мишку до планшета або ноутбука?

Планшет, ноутбук увійшов в життя кожного громадянина. Даними гаджетами починають користуватися вже з пелюшок. Діти грають в ігри, їм подобаються живі картинки на пристроях, слухати музику, водити пальцями по екрану або малювати.

Підлітки найчастіше заходять в соціальні мережі для спілкування, дивляться фотографії друзів, подруг або фільми, друкують реферати, шукають відповіді до шкільних завдань.

Дорослі люди використовують найчастіше гаджети для роботи. Багато заробляють кошти не працюючи 5 днів в тиждень, а виконуючи на комп’ютері роботу. Але також є категорія населення, яка використовує планшет, щоб на ньому грати в ігри по мережі.

Зараз у продажу різні види гаджетів, є ноутбуки, де управління здійснюється дотиком пальця до невеликого вікна на пристрої.

Є планшети, де управління йде від дотику руки. Водиш рукою по пошуковому рядку, щоб ввести текст з’являється внизу клавіатура і натискаєш на нього. Щоб опустити статтю вниз водиш пальцем. А що якщо багатьом людям це не зручно? Їм потрібно швидко друкувати? Або переміщати гравця на поле? Вихід є – підключити мишку до планшета!

Как подключить мышку к планшету или ноутбуку?
Как подключить мышку к планшету

Які бувають мишки та клавіатури?

Перш за все давайте розберемося, що таке комп’ютерна миша? Які види є? Чим вони відрізняються один від одного?

Комп’ютерна миша – це невеликий пристрій за допомогою якого можна вибирати будь-які дії для комп’ютера і програм в ньому.

Стандартна комп’ютерна мишка складається з 2 кнопок, в середині колесо прокрутки. Прокручуємо коліщатко і таким чином сторінка на моніторі рухається вниз. Ліва кнопка підтверджує дію, наприклад натискаємо на сторінку в Інтернеті, де хрестик і натискаючи на кнопку, вона закривається. Права кнопка викликає вікно, в якому можна вибрати настройки, параметри.

У продажу є мишки з проводом, тому вони називаються провідні, а є без проводу і тому їх назва бездротові.

Провідні мишки прості в управлінні і роботі і не вимагають нічого додаткового. Якщо дивитися на мишку, то від початку йде провід, закінчується він стандартним роз’ємом USB. Провід досить довгий, близько 1,8 см, тому дуже зручно працювати. Зовні цей вид підключення нагадує невеликий прямокутник.

Как подключить мышку к планшету

Є провідні мишки, які мають круглий роз’єм PS \ 2.
Мишка має бути на прямій поверхні, пристрою та дроту не повинні заважати інші елементи. У продажу є спеціальні килимки для даного елемента.

Как подключить мышку к планшету

Бездротові мишки – це гаджети, куди необхідно вставити пальчикову батарейку або по-іншому батарейка типу АА.

Как подключить мышку к планшету

Багато пристроїв мають невелике віконце з підсвічуванням і при включенні воно загоряється, таким чином ми розуміємо, що мишка працює.

Залежно від телефону, з нижньої сторони є спеціальна кнопка включення і виключення пристрою.

Якщо комп’ютерний пристрій перестає працювати, то насамперед необхідно замінити батарейку. Для цього перевертаємо мишку, відкриваємо кришку, виймаємо батарейку і замінюємо на нову.

Дані пристрої бувають різного кольору, дизайну, розміру. У багатьох магазинах можна подивитися ближче, помацати і вирішити для себе, яка мишка більше подобається.

Ергономіка. Зазвичай мишка симетрична, під правої і лівої руки – це означає, що правші та лівші можуть нею користуватися. Також є пристрої для правші або лівші.

Гаджети виконані з різного матеріалу, можуть мати різний дизайн: у вигляді черепашки, серця, машинки, зі стразами і без, всередині може бути рідина і плавати пластмасова рибка.

Ігрові мишки різноманітні і можуть відхилятися від стандартного дизайну мишки, вони більше нагадують гори, літак. Мають більше кнопок на корпусі.

Як підключити дротову мишку до планшета?

Кабельне з’єднання.

1. Уважно дивимося на пристрій і шукаємо роз’єм з USB портом.
2. Вставляємо провід від мишки в порт.
3. Відкриваємо текстовий документ, інтернет і перевіряємо. Все повинно працювати!

Как подключить мышку к планшету

Як підключити бездротову мишку до планшета?

У комплекті з бездротовою мишкою є bluetooth датчик зі стандартним роз’ємом USB. Його зовнішній вигляд нагадує флешку.

1. Вставляємо Bluetooth датчик в планшет.
2. Заходимо в настройки планшета і вибираємо з’єднання через bluetooth.
3. У налаштуваннях шукаємо рядок «тільки для підключених пристроїв».
4. З’являється меню, де потрібно ввести код. Зазвичай це 0000.

Або викачуємо спеціальну програму, щоб гаджет відразу побачив підключений до нього пристрій.

Как подключить мышку к планшету

Що таке USB роз’єм? Для чого необхідний?

USB в перекладі з англійської мови означає Universal Serial Bus – «універсальна послідовна шина». Даний роз’єм дозволяє підключити два пристрої між собою.

Зараз дуже багато речей, приладів роблять з роз’ємом USB. Наприклад, є лампа для полімеризації гелю, яка підключається таким чином. Її використовують в nail індустрії для догляду за руками.

Как подключить мышку к планшету

Є міні вентилятор, який рятує людину в сильну спеку, задуху в офісі. Вставляємо кабель від вентилятора в комп’ютер і він починає працювати. Тапочки з підігрівом, пилосос для чищення клавіатури і багато інших речей працюють від такого роз’єму.

Іноді, не завжди все так просто. Буває не стандартний порт, а роз’єм micro-USB.

Роз’єм Micro-USB означає, що на кінці дроту не стандартний розмір USB, а трохи менше. Значить, доведеться вставляти додатковий кабель  з функцією OTG.

Как подключить мышку к планшету

Зазвичай він продається в комплекті з гаджетом, наприклад мобільним телефоном. Але якщо його немає, то його потрібно купувати.

Наприклад, щоб перенести інформацію з мобільного телефону на комп’ютер, необхідно вставити маленьким роз’ємом в телефон, а великим в комп’ютер. На екрані монітора з’явиться папка з файлами, таким чином можна перенести фотографії на комп’ютер або навпаки скачати музику і перенести її на стільниковий телефон.

Як підключити чохол-клавіатуру до планшета?

Замість мишки, можна використовувати чохол у вигляді клавіатури для планшета. Чохол багатофункціональний і крім функції набору тексту, а також захисту корпусу від тріщин, пилу, планшет можна ставити, щоб зручно було дивитися фільми, спілкуватися в чаті.

Чохол підбирається в залежності від діагоналі планшета. Є різний колір, дизайн.

Одягаємо чохол на планшет, включаємо, заходимо в налаштування і вибираємо функцію bluetooth. У пошуковому рядку повинно бути написано keyboard, вибираємо і натискаємо «ок». Або встановлюємо спеціальну програму RS Hardware Keyboard Layouts.

Как подключить мышку к планшету

Аксесуари для техніки можна купити в інтернет-магазині, в магазині, де продають комп’ютерну техніку, а також на сайтах безкоштовних оголошень у приватних осіб.

Відео. Як підключити мишку до планшета?

Дивіться також...