Як підшити спідницю?

Як підшити спідницю

У нашому прикладі спідниця в підлогу, на ній розійшлася резинка на поясі. І резинка дуже маленька для талії. На нашому сайті ми опишемо, як полагодити спідницю в домашніх умовах, а саме будемо зашивати рваний відрізок на поясі і збільшувати резинку на поясі.

Перш за все хочеться написати про те, що товар, який має дефект в магазині можна купити зі знижкою. Наприклад, в звичайному магазині довга спідниця коштувала 700 рублів, але через дірки на поясі (їх було кілька в різних місцях) продавець поступився в ціні і продав її за 450 рублів. Заощаджені гроші (700 – 450 = 250 р) відкладаємо в скарбничку. Коли накопичили, читаємо цікаву статтю: куди можна вкласти гроші.

Ремонт спідниці своїми руками.

Матеріали та інструменти:

– нитка, голка і ножиці;
– кравецькі шпильки;
– широка резинка;

Примітка: краще підбирати кравецькі шпильки яскравих кольорів, щоб не загубилися на тканині.

За допомогою сантиметра для шиття відміряє розмір вашої талії, записуємо дані на папірець. Вимірюємо спідницю на талії записуємо розміри. Необхідно зробити резинку з різницею в один сантиметр. З ваших розмірів талії віднімаємо розмір талії на спідниці і отримуємо відрізок, на який необхідно збільшити резинку на талії.

Можна пришити один край резинки, другий закріпити легким швом (або шпилькою), здійснити примірку перед дзеркалом і вже потім пришивати. Метод збільшення резинки в спідниці підходить в тому випадку, якщо резинка не пришита до самої спідниці всередині. Винятки може становити один пришитий край, який зазвичай розташований на задній стороні спідниці.

В магазині купуємо резинку такого кольору і ширини, як і всередині пояса. При зшиванні враховуємо, що трохи резинки піде на шов.

1. Ось так виглядає рваний пояс, який ми будемо зашивати.

Як підшити спідницю

2. Невеликий лайфхак. Щоб не втратити шпильки при шитті, беремо магніт (наприклад магніт з містом, який вішають зазвичай на холодильник) перевертаємо його і кладемо шпильки). Вони пристануть до нього.

Як підшити спідницю

3. З виворітного боку ставимо рівно шов. Закріплюємо кравецькими шпильками.

Як підшити спідницю

4. Беремо нитку, вставляємо в голку і починаємо прошивати.

Якщо є сумніви які нитки підбирати. То дивимося якими нитками зроблений шов. В даному прикладі спідниця не має певний колір, вона смугаста, колір ниток чорний.

Знаходимо те місце, де повноцінний шов і по ньому і далі прошиває.

Як підшити спідницю

5. Робимо подвійний вузол, відрізаємо нитку. Ось так виглядає шов із зовнішньої (лицьової) сторони.

Як підшити спідницю

6. Приступаємо до збільшення резинки на талії. Робимо проріз на талії за допомогою ножиць з внутрішньої сторони. Найкраще скористатися маленькими ножицями.

Як підшити спідницю

7. Витягуємо резинку.

Як підшити спідницю

8. Розрізаємо резинку в середині. Пришиваємо шматочок нової резинки з одного боку, а потім з іншого.

Як підшити спідницю

9. Зашиваємо проріз в поясі. Колір ниток білий або чорний.

Як підшити спідницю

Тепер наша спідниця готова до виходу в світ. У спекотні дні – це найкраще рішення для вибору одягу, особливо на пляжі після 12 годин, щоб тіло не обгоріло. Спідниця – це жіночно, красиво, практично. Підбираємо різні майки, топіки і спідниця буде виглядати по-різному.

Як підшити спідницю

Підписуйтесь на наш сайт – інструкції, ілюстрації, відео, рецепти, цікаві досліди і майстер-класи. Залишилися питання? Задайте їх нам!

Дивіться також...