Як почистити динамік телефону IPHONE І ANDROID не розбираючи його.

У цій статті, я детально розповім, як почистити мікрофон і динамік телефону на IPHONE і ANDROID. Розглянемо найефективніший і перевірений спосіб. Влаштовуйтеся зручніше, візьміть в руки ваш телефон, і приступимо до роботи.

Нещодавно зіткнувся з проблемою, що люди, з якими я розмовляю по телефону, стали мене погано чути, і сам звук дзвінка, став працювати тихіше. Був, звичайно, варіант віднести телефон в сервіс, ну куди цікавіше вирішити проблему самому. Як Ви могли помітити на відео, мікрофон, і динамік сигналу, дуже брудні. Через деякий час, як би ви не експлуатували акуратно телефон, динамік і мікрофон забиваються брудом.
Для чищення беремо спирт і зубну щітку. Наносимо спирт на зубну щітку, і струшуємо залишки спирту з зубної щітки, щоб волога не потрапила всередину телефону. Першим будемо чистити динамік. Для цього перевертаємо телефон, щоб під час чищення рідина не потрапила в динамік. І акуратно чистимо, легкими рухами. Періодично, витираємо грязь, яка відшарувалася від динаміка, щоб далі нею не забивати динамік. І дивимося в процесі на результат. Тепер беремо вушну паличку, і маку в спирт. Залишки спирту витираємо про горлечко пляшки.

Перевертаємо телефон, і продовжуємо чистити динамік. Після, витираємо динамік сухий стороною ватної палички. В кінці, беремо назад зубну щітку, і прибираємо залишки бруду з динаміка. Час чищення залежить, від того, наскільки він забився брудом. Як ви могли помітити, динамік став набагато краще виглядати без бруду, ну і чути абонента, Ви будете тепер краще. Після чистки динаміка, залиште пристрій на хвилин 30 динаміком вниз, щоб він добре висох.

Тепер приступимо до мікрофона і динаміку сигналу виклику. Вони завжди швидкі забиваються брудом, через те, щоб ми постійно носимо пристрій в кишені. Беремо знову зубну щітку, і починаємо чистити. Намагайтеся, щоб волокна зубної щітки, чистили саме динамік, а не просто совалися по телефону. Перший шар бруду буде відвалюватися дуже швидко. Сам корпус телефону ви не подряпаєте, не бійтеся. Періодично дивіться на результат. Як ви могли помітити, бруду стало менше. Бруд може сильно втрамбованного всередину динамка, і зубна щітка не впорається. Для цього, беремо зубочистку (ні в якому разі не беріть голку, Ви можете пошкодити сіточку динаміка, і вона буде в дірках) і акуратно, круговими рухами прибираємо залишки бруду. Ця той бруд, яку не змогла взяти наша зубна щітка. Важливо, не тисніть сильно на динамік, щоб його не пошкодити. В кінці беремо назад зубну щітку (не забуваємо нанести спирт на неї) і продовжуємо чистити мікрофон. Як ви могли помітити, мікрофон і динамік майже очистилися від бруду. Час очищення, буде залежати від ступеня забруднення і від вашого старання.

Тепер давайте подивимося на результат. Як бачимо, динамік, мікрофон і динамік сигналу виклику став чистий. Давайте порівняємо, що було і, що стало. Я думаю, Ви помітили різницю. Вітаю, у нас все вийшло. Результатом я задоволений, думаю, Ви теж. Як завжди, ми заощадили гроші на похід в сервісний центр.

Відео. Як почистити динамік телефону IPHONE І ANDROID не розбираючи його.

Дивіться також...