Як погасити кредит?

Як погасити кредит

Багато людей бояться слова кредит, а хтось його все-таки бере, т.к змушений. І добре, якщо це на корисне і потрібне для сім’ї: лікування родича, дітей, на покупку квартири, машини, а може бути відпочинок? Часом люди беруть позики, щоб гратися на біржі. Вважають, що чим більше вони вкладуться грошима, тим більше у них буде віддача, але це міф.

Що робити, якщо взяли в борг у банку, а потім сталося так, що звільнили з роботи? У наш час це часто-густо. Як бути, що робити? Як погасити кредит? Розповість наш сайт jak-zrobiti-samomu.com.ua.

 Якщо вас звільнили з роботи.

Щоб ваш стаж не переривався, держава вам виплачувало грошову компенсацію, тоді потрібно звернутися в центр зайнятості населення за місцем проживання (НЕ прописки), принести відповідні документи.

Необхідно буде відкрити картку на яку будуть перераховуватися кошти. Сума залежить від офіційного доходу, якщо він був великий, то і сума переказу буде хорошою. Якщо офіційний дохід був маленький, то сума переказу грошових коштів буде близько 5000 (і менше) рублів на місяць. Дана ціна вказана приблизно, для Підмосков’я.

У центрі зайнятості постійно будуть пропонувати різну роботу, навіть не пов’язану з освітою або вашим досвідом. Можуть запропонувати в іншому місті або в 2 годинах їзди від вас.

Найбільша помилка людини – це піти в інший банк і взяти інший кредит, з нібито кращими умовами для погашення першого. Таким чином людина сама себе заганяє в боргову яму.

Як погасити кредит

У банку взяли кредит, грошові кошти повинні надходити в банк кожен місяць про це згадано в договорі і стоїть ваш підпис. При підписанні договору потрібно читати уважно, задавати питання менеджеру, питати про непередбачених ситуаціях у вашому житті або в житті банку. Не платити, особа взяла кредит, не може, до того ж зазвичай кредит дають з поручителем, тобто вказують додаткову особу з кого можна в майбутньому щось запитати. І краще не збирати відсотки, пені, а дійсно по трохи виплачувати грошові кошти банку. З чого почати?

Можна почати з того, що взяти в руки договір і ще раз перечитати всі умови і що буде в разі прострочення платежу. Спочатку дуже часто будуть дзвонити люди з банку і нагадувати вам про те, що ви повинні погасити кредит. Якщо ви ігноруєте їх прохання, то зазвичай банк передає цю справу колекторам – це люди, які не в дуже дружній формі вимагають борг з людей, хоча за договором банки не мають розголошувати інформацію про вас третім особам.

Далі приступаємо до пошуку роботи. Розміщуємо резюме на всіляких сайтах з пошуку роботи. На той час поки роботи немає, грошові кошти можна знайти з наступних варіантів.

 1. Здача житла.

Найпростіший і надійний спосіб отримання грошових коштів – це здавати житло. Квартира, заміський будинок, кімната або койко-місце – будь-який і в будь-якому місті.

На час можна переїхати до батьків або вони можуть переїхати і здавати якесь житло. Якщо немає такої можливості, то можна здавати кімнату або койко-місце. Житло здають в Москві, Санкт-Петербурзі, Сочі, Геленджику, Смоленську, Вязьмі, Рязані та інших містах.

Люди приїжджають з різних місць, багато хто не тягнуть фінансово знімання квартири і навіть кімнати, тому будуть раді навіть невеликому місцю, називається воно койко-місце. Хтось приїжджає до великих міст на заробітки, а хтось в маленькі міста, просто щоб подивитися місто, сфотографувати пам’ятки, відвідати музеї або провести відпустку.

Можна здавати гараж. Не у всіх людей є місце для зберігання машини. За хороші, дорогі машини люди бояться. До того ж залишати машину на вулиці не рекомендується, так як опади, погодні умови псують машину і призводять до іржі.

Як погасити кредит

 1. Перевезення пасажирів.

Багато відомих служби з перевезення таксі завжди раді новим співробітникам, навіть тимчасовим. Ви думаєте, чому коли викликаєш таксі машина приїжджає найближчим часом? Тому що є додаткові машини, які беруть виклики і з клієнта віддають відсоток фірмі.

Люди їздять в аеропорт і можна запропонувати суму, трохи менше ніж офіційна. На зворотному шляху вам теж можуть зателефонувати з проханням зустріти.

Для розміщення оголошень про перевезення є приватні оголошення, газети, а також спеціальні ресурси, де шукають супутника за гроші, щоб виправдати бензин до кінцевого маршруту. У Москві, Підмосков’ї – це напрямок користується популярністю.

Наприклад: один їздить на дачу у напрямку Москва – Воскресенськ. Їздить один. Щоб виправдати витрати на бензин, він розміщує оголошення на спеціальних ресурсах, де вказує дату відправлення, де можлива зустріч і скільки коштує місце для 1 пасажира в одну сторону. У літній період, набирається вся машина. Так він дає оголошення в одну і в іншу сторону.

Зараз можна перевозити товар, передавати посилки таким чином своїм рідним і близьким. Для людей – це комфортні умови, краще ніж їхати на електричці. На сайті пишуть відгуки і тому такий метод, є безпечним.

Зараз люди захоплюються внутрішнім туризмом, в зв’язку з тим, що є напрямки, які закриті, у людей не так багато коштів, та й просто цікаві свої рідні землі. Є машина? Тоді заробляйте!

Як погасити кредит

 1. Продаж речей.

Озирніться навколо, що можна продати? Магнітофон, колонки, спортивний інвентар, книги, журнальний стіл, пилосос, комп’ютер, велосипед, навчальну літературу?

Якщо ви людина творча, то можна робити щось своїми руками: меблі з дерева, букети з цукерок, іграшок, шкарпеток, в’язати шапки, шарфи і рукавички – це дуже затребуване в зимову пору року і для дітей, т.к всі мами хочуть , щоб їх дитина відрізнявся від інших.

Коли ви встанете на ноги, ви все це купите собі. З іншого боку стільки непотрібних речей висить вдома, особливо в жіночому гардеробі, що ви позбудетеся від мотлоху і ще на цьому заробите.

Є міста контрасти, де квартири та заміські будинки. Люди займаються розведенням тварин, продають яйця, м’ясо, молоко, кефір, сир, ряжанку, мед, квіти, зелень, фрукти або овочі з городу.

Зараз багато людей за натуральні продукти, т.к це здоров’я людини.

В ломбард можна віднести золото. У кожному ломбарді, місті своя ціна за 1 грам золота. Якщо в прикраса є камені, то їх виймають і зважують. Гроші видають відразу.

Як погасити кредит

Хранение личных вещей.

 1. Надання послуг.

Можна надавати послуги, наприклад, лагодити комп’ютер, встановлювати програми, обробляти фотографії, створювати візитки або сайти, бути ведучим на весільній церемонії, пересаджувати квіти, доглядати за дітьми, займатися перетримуванням тварин. Можна наводити красу вдома: нарощувати нігті, волосся, вії, робити епіляцію. Якщо ви вмієте шити і є швейна машинка, можна надавати послуги з пошиття штор, підшити брюки, зашити підкладку в куртці і т.д.

Можна спробувати себе в якості репетитора. Який предмет ви добре знаєте? Математика, англійська, російська мова їх безліч. Можна допомагати з вирішенням і поясненням домашніх завдань, перекладом текстів.

Розміщуємо інформацію на всіляких сайтах в Інтернеті, в різних групах в соціальних мережах, можна дати оголошення в газеті, є спеціалізовані ресурси.

Послуги можна надавати в будь-якому місті. Багато жінок живуть одні і не в змозі поміняти розетку, полагодити кран, встановити програмне забезпечення на комп’ютер. Різні послуги популярні в будь-яких містах, навіть в найменших.

Як погасити кредит

 1. Писати відгуки, статті.

Можна заробляти тим, що писати статті та відгуки в Інтернеті. Для цього не потрібно спеціальної освіти, досить комп’ютера (планшета, ноутбука) і вихід в глобальну мережу Інтернет.

Оплата не велика, залежить від популярності сайту, вашого досвіду, а так само те про що писати. Є ходові статті, теми які будуть переглядати завжди. Популярні статті на тему: заробітку в мережі Інтернет, медицини, догляду за шкірою та особою, навчання англійській, виховання дітей, рецепти приготування страв, напоїв та ін.

Є сайти і форуми, які платять за те, що ви висловлюєте свою думку, а також задаєте питання.

Є газети і журнали куди можна писати за гроші. При публікації статті гроші висилають поштовим переказом. У зв’язку з новим законом, потрібно буде вказати паспортні дані, ІПН, № пенсійного посвідчення.

В середньому близько 500 рублів (або більше) за місяць заробити можна – на проїзд і оплату телефону. Є сайти, де можна створювати кулінарні шедеври, для домогосподарок – це хобі за гроші.

 1. Просити допомоги в інших.

Є сайти, форуми, групи, газети, радіо, де люди просять про допомогу з закриттям позики. Звичайні люди мислять двояко: одні допомагають, т.к вважають, що їм зарахується Всевишнім, це позитивно впливає на карму, вони опублікують про добрі справи на своїх сторінках в соціальних мережах і таким чином просувають себе і створюють про себе позитивний образ.

Інші люди вважають, що не зобов’язані це робити і чому вони повинні допомагати чужим людям, які не думали головою, коли брали кредит? Вони вважають, що відтік грошових коштів не притягує нові грошові кошти. У них є свої діти, родичі кому потрібен догляд та допомога.

У будь-якому випадку хороші люди знаходяться, хтось може допомогти продуктами, грошима, одягом, багато відомих людей, видань беруть участь в таких акціях, т.к це позитивно впливає на їхній імідж.

 1. Вся сім’я повинна працювати.

Ми живемо в такий час, коли можна підробити різними способами може навіть школяр. Мудрі батьки не тримають у себе дітей на шиї, тому їхні діти йдуть працювати і вчаться на вечірньому відділенні в інституті.

Уже в юному віці вони знають ціну грошам, оплачують собі проїзд самі і ще допомагають батькам. За цей час вони набувають досвіду, отримують гроші і не є тягарем батькам.

Дуже добре, якщо дружина працює – це невелика страховка на випадок, якщо чоловіка звільнять з роботи. Добре, якщо діти працюють, гроші на проїзд, книги завжди можуть заробити.

 1. Спільні покупки.

Спільні покупки – це коли купуєш продукцію в коробках, великих флаконах і ділиш з кимось витрати (родичі, сусіди, батьки). Наприклад, можна купити кавун, ковбасу, мішок цукру на дві сім’ї.

Даний напрямок набирає обертів в наш час.

Деякі інтернет-магазини надають знижки. Наприклад, якщо брати товар від 5 штук, то ціна менша, якщо від 10-ти, то ціна стає ще менше. Магазину завжди потрібні гроші на закупівлю товару, зарплату співробітникам, потрібно оновлювати продукцію, т.к у всього є свій термін придатності.

 1. Харчування.

Найбільша стаття витрат – це харчування. Але і тут є вихід. У магазинах часто бувають акції на товар, є недорогі товари з написом «червона ціна» – це альтернатива звичайному товару, тільки дешевше.

Звичайні продукти: картопля, макарони коштують недорого, робити страви можна в різному вигляді: смажити, відварювати, тушкувати, робити салати.

Краще не харчуватися не вдома: кафе, ресторани, столові. Їжа в лоточках – це відмінний економний варіант і збереження грошових коштів.

Можна купити м’яса, розрізати його і розділити на кілька днів прийому, розклавши по пакетам. З першої порції зробити суп, другу підсмажити з макаронами, цибулею та морквою. Залишиться ще для інших днів.

Робити свої пельмені набагато вигідніше і корисніше. Випікати торт, печива теж виходить дешевше, ніж купувати в магазині.

Ніколи не потрібно впадати у відчай, завжди є вихід і рішення проблем. Якщо ви винні банку пристойну суму, то можна продати житло і купити квартиру в іншому районі або місті, а решту грошей заплатити банку, знявши з себе зобов’язання.

 Поради, для людей, які взяли кредит.

 1. Завжди читайте договір до його підписання, читайте знову вдома і якщо з’являться питання, можна прийти і уточнити всі моменти у співробітника або зателефонувати на гарячу лінію банку.
 2. Взявши кредит ви повинні були в голові прокрутити всі можливі ризики.
 3. Не потрібно впадати в депресію, приймати поспішні рішення. Завжди є вихід, головне не впадати у відчай!
 4. У Росії брати кредит потрібно тільки в рублях! Долар – це не наша грошова валюта, він може змінюватися і все ми бачили цю ситуацію, коли люди брали кредит в доларах на одну суму, а в зв’язку з його зростанням стали винні банку ще більше.
 5. Краще вміти відкладати грошові купюри, збирати і примножувати, бо взявши наприклад, квартиру в кредит йде переплата за житло в 2 або 3 рази. Візьміть папір з ручкою, напишіть ваш відсоток по кредиту, скільки років виплачувати, скільки віддаєте в місяць. І ви побачите, що ви просто так даруєте додаткові гроші банку, хоча могли на них щось корисне купити для себе і своїх близьких.
 6. Не подавати дрібні гроші жебракам. Часто – це обманщики, п’яниці і ледарі. Іноді вас може врятувати навіть 10 рублів.

Перш ніж влазити в боргову яму добре ще раз зважте всілякі ризики. Зазвичай його беруть люди, які працюють на кількох роботах (наприклад така можливість є у людей професії бухгалтер, т.к вони ведуть кілька фірм одночасно), мають підробітки.

Як погасити кредит

Люди беруть кредит не поодинці, а якщо живуть не одні, мають сім’ю, де кожен з членів сім’ї працює.

Брати кредит маючи всього одну роботу – це вкрай необдумане рішення. Мрія про шуби, поїздці за кордон може почекати. Ніхто не знає як складеться ситуація далі і що буде з вами і вашими близькими. Зараз така ситуація, що багатьох людей звільняють з роботи, навіть знайти роботу в Москві важко, всюди людей скорочують, зменшують зарплату або офіційно звільняють, щоб фірма не платила з кожної людини податки.

Вмійте відкладати кошти, відкрийте рахунок в банку, почніть хоча б навіть з 1000 рублів.

На сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua – багато корисних тем на всі випадки життя.

Дивіться також...