Як посилити сигнал антени?

Як посилити сигнал антени?

     Ми вирішили написати статтю, для людей, у яких немає можливості підключитися до кабельного телебачення. Таке зараз рідко зустрінеш, в основному в селищах. У таких випадках доведеться використовувати звичайну антену, за допомогою якої можна отримувати ТВ сигнали і дивитися телевізор. Можна придбати хорошу антену, щоб поліпшити якість переглядаються каналів. Ми ж розповімо, як своїми руками в домашніх умови посилити сигнал телевізійної антени, яка є у Вас вдома.

Як посилити сигнал антени телевізора?

Розглянемо чотири простих і популярних способи, як посилити сигнал телевізійної антени в домашніх умовах:

Спосіб №1

Найпростіший спосіб – використання підсилювача телевізійного сигналу. За допомогою цього пристрою, який ми підключаємо до нашої антени, можна підсилити сигнал, що приймається. Пристрій можна без проблем купити в будь-якому магазині.

Як посилити сигнал антени телевізора
Спосіб №2

Використання більше однієї антени. Беремо кілька антен і виносимо їх за межі Вашого будинку, при цьому потрібно об’єднати їх. Дві і більше антени, які об’єднані разом, будуть працювати так само, як встановлена антена на високому рівні (дах висотного будинку). Це дасть можливість зробити сигнал більш сильним. Ідеальним варіантом буде закріпити антену на даху, або в інший найвищій точці – чим вище, тим краще.

Спосіб №3

Можна розширити (збільшити) вашу антену, звичайним телевізійним проводом, що істотно поліпшить якість сигналу. Зменшуйте або збільшуйте шматок дроту (який ви приєднали, за допомогою клейкої стрічки), змініть його розташування. Після тестування декількох варіантів, Ви побачите поліпшення сигналу.

Спосіб №4

Істотно погіршують сигнал предмети, які можуть проводити електрику (металеві, залізні і т.д). Всі ці елементи дуже впливають на якість сигналу, який отримує Ваша домашня антена.

Відео. Як посилити сигнал антени?

В процесі запису.

Дивіться також...