Як позбутися від мурашок. Просте засіб.

Як позбутися від мурашок. Просте засіб.

Боротьба з мурахами зазвичай тривалий процес. Жителі використовують різні домашні приманки і засіб від мурашок, промислового виробництва. Часто такі спроби знищити мурашок призводять до плачевних результатів. Знищуються робочі мурахи, які нишпорять всюди в пошуках їжі для своєї колонії, а матка в гнізді залишається живий і продовжує плодити робочих мурах. Тому більшість застосовуваних методів дають короткочасний результат. Спочатку мурах стає менше, але потім вони знову нарощують свою кількість, продовжуючи свої вилазки по кухні та інших кімнатах. Не допомагає навіть зроблений за всіма правилами ремонт, із застосуванням стяжки і керамічної плитки. Домашні мурахи все одно знаходять шляхи проникнення.

Мурахи в будинку з’являються в основному восени та взимку. У цей час на вулиці холодно і дістати корм для їх колонії вони не можуть. Тому вони переселяються в будинку, де тепло і є їжа.

Жити поруч з мурахами не тільки неприємно, але й небезпечно. Вони можуть переносити збудників захворювань. Тому боротися з ними потрібно обов’язково. Знищити мурах в будинку, квартирі або на городі, досить важко.

Як позбутися від мурашок? Ми пропонуємо вам простий і дієвий рецепт перевірений на власному досвіді і підкріплений результатами.

Що потрібно зробити? Рецепт дуже простий і на 100% робочий.

Купуєте в аптеці пакетик борної кислоти, він розфасований по 10 грам. Потім вміст пакетика, змішуєте з трьома столовими ложками цукру. Цукор набираєте з невеликою гіркою. Перемішуєте добре цукор з борною кислотою. У такому вигляді мурашки не хочуть брати приманку. Для видобутку їжі і доставки її в гніздо їм потрібна вода. Тому вони ігнорують суху приманку.

Берете просту капронову кришку від банки, засинаєте туди чайну ложку суміші і, додавши води до країв кришки, ретельно розмішують до повного розчинення. Після ставите її на стежку мурашок. Кілька крапель розчину проливаєте навколо кришки. Через деякий час збирається навколо кришки велика кількість ласих на халяву мурах і починається справжній бенкет. З кришки мурахи беруть корм навіть гірше, ніж з пролитих на підлогу крапель. Протягом доби розчин стає густим, просто випаровується вода. Потрібно щодня підливати воду і знову розмішувати до рідкої консистенції.

В результаті, через деякий час, близько 10 днів, мурахи зникнуть повністю і назавжди.

Таку ж приманку можна застосувати і для знищення мурах на городі. Тільки на городі потрібно ставити приманку біля їхніх гнізд. Можна використовувати менші кришечки, наприклад від пластикових пляшок. Також можна використовувати будь-яку водонепроникну підкладку і розбризкувати на неї приманку. З таких крапель мурахи беруть приманку охочіше. Так ви зможете вивести мурах на городі або дачній ділянці, а також в дачному будинку.

Пам’ятайте про одне. Так як приманка все таки отруйна для людини в великих кількостях, особливо для маленьких дітей і домашніх тварин, необхідно обмежити їх доступ до неї. Не лякайтесь! Смертельна доза для дитини це два пакетики по 10 грам чистої борної кислоти. Але все одно будьте обережні!

Крім того, кількість борної кислоти в цьому рецепті не рекомендується збільшувати. Бажано, щоб робочі мурахи встигли донести отруєну приманку до свого гнізда і віддати її матці, при цьому не загинувши по шляху.

Мені цей рецепт допоміг на 100%. Уже два роки як мурахи зникли в моєму домі зовсім і більше не з’являються. Сподіваюся він допоможе і вам позбутися від домашніх мурашок і мурах на городі. Рецепт простий і надійний.

Відео. Як позбутися від мурашок. Просте засіб від мурашок.

Дивіться також...