Як прибрати пароль при вході Windows 8?

Как-убрать-пароль-при-входе-Windows-8-mainukr

    Кожна операційна система (ОС) при вході в систему вимагає від користувача вводити пароль і це в деяких ситуаціях, забирає дорогоцінний час або просто немає сенсу. В даній інструкції, ми навчимося прибирати пароль при вході в Windows 8, за допомогою стандартних інструментів ОС.

Відключити пароль при вході в Windows 8.

Крок №1. Натискаємо на клавіатурі наступну комбінацію клавіш Windows + R.

прибрати пароль при вході Windows 8

Крок №2. Після натискання комбінацій клавіш, відкриється вікно «Виконати». У вікні вводимо за допомогою англійської розкладки команду «netplwiz» і натискаємо кнопку «Ок» (Або можете просто скопіювати команду і вставити).

Как убрать пароль при входе Windows 8-2-min

Крок №3. У вікні «Облікові записи користувачів» потрібно прибрати галочку біля «Вимагати введення імені користувача і пароля». Після того як ми прибрали галочку натискаємо «Застосувати».

Как-убрать-пароль-при-входе-Windows-8-3-min

Крок №4. У вікні «Автоматичний вхід в систему», вводимо поточний пароль до нашого облікового запису (пароль потрібно ввести два рази) і натискаємо «Oк».

Как-убрать-пароль-при-входе-Windows-8-4-min

Крок №5. Останньою дією натискаємо «Oк», і виходимо з налаштувань «Облікові записи користувачів».

Как-убрать-пароль-при-входе-Windows-8-5-min

Наступного разу, коли ви захочете вимкнути або перезавантажити комп’ютер, вводити пароль більше не потрібно. Пароль буде вимагати в тому випадку, якщо ви ввімкнете екран блокування комп’ютера. Щоб повернути пароль, просто ставимо галочку в тому місці, де ми прибрали, і пароль буде питати, як і раніше.

Відео. Як прибрати пароль при вході Windows 8?

Дивіться також...