Як пришити рукав до куртки?

Як пришити рукав до куртки

 

    Через деякий час рукава на куртці або пуховику можуть порватися,а резинка розтягнутися. Купувати нову куртку вийде набагато дорожче, особливо в сезон, коли продавці піднімають ціни. Даний докладний майстер-клас описує, як самостійно полагодити рукава на куртці і заощадити сімейний бюджет.

Як пришити манжет до рукава куртки?

Матеріали та інструменти:

– Резинка трикотажна низ виробу;
– Матеріал (під колір куртки);
– Кравецькі ножиці;
– Кравецькі шпильки;
– Маленькі ножиці;
– Клейова павутинка;
– нитка і голка;
– Газета;
– Праска;

Примітка:

Резинка трикотажна низ виробу використовується не тільки для того, щоб пришити до низу куртки, але також її можна використовувати в якості манжета на рукава. У продажу є тільки манжети на рукави невеликого розміру, для підлітків або жінок. Дитячих і чоловічих в продажу на даний момент немає.

Трикотажна резинка представлена в декількох класичних кольорах і різноманіття немає. Тому якщо немає кольору в тон до куртки або в даному магазині немає, можна взяти стандартний коричневий або чорний колір.

Щоб підібрати матеріал до виробу, в ньому потрібно прийти в магазин тканини або взяти з собою.

Підбираємо в колір або ближче до кольору куртки. Якщо такого в наявності немає, то можна зробити контраст і підібрати той колір, який добре виглядає, підходить до шапки, шарфу, блискавки або елементів на куртці. Краще підбирати темні кольори, так як на світлих буде видна вся грязь, плями і доведеться їх постійно прати.

1. Ось так виглядали рукава куртки до реставрації.

Як пришити рукав до куртки

2. Розпорюємо трикотажні рукава по швах. У будь-якому місці робимо натяг і за допомогою маленьких ножиць розрізаємо шов.

Як пришити рукав до куртки

3. І далі поступово розрізаємо шов далі.

Як пришити рукав до куртки

4. Для реставрації необхідно придбати трикотажну резинку. Якщо куртка дитяча або жіноча, то підійдуть манжети, а якщо куртка чоловіча або необхідний манжет не для худенькою руки, то краще взяти резинку трикотажну на низ виробу. Вартість її становить близько 400 рублів.

Як пришити рукав до куртки

5. Відрізаємо необхідну кількість резинки. Можна зробити виміри зі старії куртки або одягнути резинку на зап’ясті руки (з урахуванням краю на підшивку і зшивання). Другий спосіб краще, т.к від шкарпетки трикотажна резинка на старій куртці розтягнулася.

Як пришити рукав до куртки

6. Беремо нитку з голкою і зашиваємо кінці трикотажної резинки. З одного краю і з іншого.

Як пришити рукав до куртки

7. Наступним етапом зшиваємо два краю манжета разом.

Як пришити рукав до куртки

8.Потім вставляємо гумку в рукав куртки. Скріплюємо кравецькими шпильками. Якщо трикотажного манжета виявилося більше або менше рукава куртки, то знімаємо шпильки і скріплюємо знову.

Як пришити рукав до куртки

9. Робимо примірочний шов за допомогою білої нитки. Нитку краще використовувати світлу (білу, жовту, рожеву), щоб колір відрізнявся від виробу. Примірочний шов, дозволяє скріплювати виріб на час, потім нитка видаляється.

Як пришити рукав до куртки

10. Підбираємо нитку в колір виробу. Якщо колір нитки буде відрізняться, нічого страшного, так як цей шов буде всередині куртки і його буде не видно. Прошиваємо. Щоб міцно пришити манжет до куртки, можна прошити шов 2 рази.

Як пришити рукав до куртки

11. Відрізаємо невеликий прямокутник матеріалу під колір куртки. Краще відрізати більше, т.к зайвий матеріал завжди можна відрізати.

Як пришити рукав до куртки

12. На рукавах куртки важко щось пришивати, тому використовуємо шлях легше – клейову павутинку. Кладемо рукав на прасувальну дошку. Загинаємо край матеріалу, між курткою і матеріалом кладемо павутинку. Пропрасовуємо. Вони приклеюються один до одного. Так поступово обробляємо всю поверхню рукава. Зайвий шматок тканини обрізаємо, робимо підгін.

Як пришити рукав до куртки

13. Тепер працюємо з зовнішньої площею рукава. Аналогічним чином. Тільки тут для зручності прасування звертаємо газету і вставляємо в рукав.

Як пришити рукав до куртки
Ось таким способом ремонтуємо манжети та рукава на куртці, пуховику і економимо час та гроші на покупці нового. Ваша куртка прослужить вам ще дуже довго.

Як пришити рукав до куртки

Ну, а якщо через деякий час нанесені рукава, зносяться, ви знаєте що робити!

Відео. Як пришити рукав до куртки?

В процесі запису.

Дивіться також...