Як привчити кошеня до лотка?

Як привчити кошеня до лотка?

Мати тварину в будинку – це завжди заряд бадьорості і гарного настрою. Необов’язково купувати кошеня, можна взяти кота з вулиці або забрати бездомну тварину з притулку. Насамперед необхідно купити всі аксесуари для вихованця: корм, миски (одна для води, інша для корму), місце для сну або будиночок (як зробити будиночок для кішки своїми руками читаємо по посиланню), іграшки (можна їх зробити своїми руками), а також когтеточку. Другий момент – це привчити кота до лотка.

Кошеня в будинку: з чого почати?

Питання, як привчити кошеня до лотка складається з декількох етапів.

  1. Вибрати лоток.
    2. Підібрати наповнювач.
    3. Підібрати місце.Розглянемо всі етапи більш детально.

    Як привчити кошеня до лотка?

    Як вибрати лоток для кішки?

Найпростіший варіант – це прямокутний лоток з сіткою для кішок всередині. Вартість його близько 120 рублів. Він має маленькі борту, тому з нього варто почати. Малюкові не складе труднощів в нього застрибнути і вистрибнути з нього. Недолік такого лотка полягає в тому, що коли вихованець почне закопувати відходи, наповнювач буде розлітатися в різні боки. Доведеться постійно прибиратися. Коли кошеня підростає, переходимо на лоток з бортиками вище.
Другий варіант – це високий лоток для кішок. Найчастіше на таких лотках є захисний обід. Захисний край дозволяє наповнювача завжди знаходиться всередині лотка.
Третій варіант туалет для кішки – закритий лоток для кішок. За своєю конструкцією він нагадує будиночок з дверцятами. В нього є додаткова перевага, аромат фекалій не так сильно поширюється в кімнаті.
Лоток для кішок може мати різний колір, дизайн, форму. У зоомагазинах є кутові лотки, які займають мало місця в квартирі.

Як привчити кошеня до лотка?

Як вибрати наповнювач для кота?
Наповнювачі для кішок бувають різного виду: глиняні, на основі деревини, з паперових і зернових відходів, сілікагелевой, а також на основі мінералів. Можна спробувати різні варіанти, що б подивитися який з них зручніше.
У продажу є також ароматизовані наповнювачі, але їх краще не купувати. Запах може відштовхнути тварину і він не буде ходити в лоток.

Де купити наповнювач для кішок?

Купити котячий наповнювач можна в різних місцях: зоомагазин, інтернет-магазин, звичайні мережеві магазини (в відділі все для вихованців). Але якщо ви замислюєтеся над питанням «котячий наповнювач купити дешево», то краще віддати перевагу інтернет-магазину.

Через інтернет вигідніше здійснювати покупки, і часто бувають акції і знижки на товари. До того ж, вигідніше купувати великі обсяги, наприклад купити наповнювач на 10 літрів, буде вигідніше ніж на 5.

Куди ставити лоток для кота?

Лоток купили, наповнювач підібрали, а далі виникає питання куди ставити лоток для кота? Не варто ставити лоток в місці для сну, а також на кухні. Найкраще почати з коридору і поступово пересувати короб в туалетну кімнату.

Як привчити кошеня до лотка?

Як привчити кошеня до лотка?

Багато власників шукають відповідь на питання як привчити кота ходити в лоток? Як привчити кота до лотка в квартирі? Новий лоток обов’язково моєму, потім сушимо, щоб не було сторонніх запахів. Ставимо тварина в лоток з наповнювачем, потім беремо його лапку і капає їй. На даному етапі кошеня знайомиться з місцем, йому необхідно обнюхати нове місце. Протягом дня він буде гратися, освоювати нові місця в квартирі. Після того як він поїв, приносимо його в лоток і спостерігаємо. Найчастіше тварина почне шукати місце, буде сідати і копати на рівні інстинкту.

Коли процес пішов, то чи не поспішаємо прибирати за чистьохою. Наступного разу він прийде сюди по запаху.

Кішка не ходить в лоток, що робити?
Кішка перестала ходити в лоток – це дзвіночок для господаря, шукаємо причини такої поведінки вашого улюбленця. Найперше на що повинен звернути власник – це чистота в лотку. Кошеняті може не сподобається те, що лоток багато днів не прибиралося. Буває, що стінки вбирають запах і часом його необхідно мити, щоб змити запах. Друга причина, вихованцеві не подобається котячий наповнювач. Третій варіант – це запахи. Кішки дуже чутливі до запахів, особливо цитрусовим, можливо ви помили підлогу з ароматним наповнювачем? Можливо скористалися освіжувачем повітря? Бути може купили ароматизований наповнювач для кішок? Наступний варіант відповіді на питання – це переїзд. Вихованці теж переживають, хвилюються, якщо раніше вони ходили в одне місце, то зараз в квартирі розташовано все по-іншому і вони губляться.

Як привчити кошеня до лотка?

Як прибирати лоток?
Якщо господар знаходиться в квартирі, то періодично варто перевіряти лоток. Іноді чути як вихованець закопує. Постає питання як прибирати лоток за кішкою? Якщо у вас грудок наповнювач, то на ньому все видно. Якщо кошеня написав, то наповнювач буде темного кольору, якщо сходив по великому, то будуть грудочки, які легко прибираються.
Беремо совочок і з його допомогою прибираємо фекалії в пакет. Зав’язуємо його щоб не було запаху, і викидаємо у відро для сміття. Другий варіант – це одягнути пакет на руку, прибрати випорожнення і викинути в сміттєве  відро. У продажу є спеціальні совочки з коробом, на який одягається пакет. З ним прибирання котячого лотка простіше.

Як привчити кошеня до лотка?
Як привчити кота до туалету?
Багато господарів задумаються про те, як привчити кота до туалету? Скажімо вам відразу – це реальне завдання. Розглянемо докладніше, як привчити кота ходити в туалет?
Визначилися з місцем для лотка, зазвичай ставлять його в коридорі. Потім по трохи, наприклад  1 раз в 2 тижні поступово змінюємо його місце і наближаємо до туалетній кімнаті. Через деякий час ставимо лоток всередині туалетної кімнати. Варто зазначити, що у деяких власників є 2-а лотка в різних місцях. Якщо кішка зробила свої справи в 1, то в наступний раз вона піде в інший лоток, там де чисто. Відзначимо, що так не у всіх кішок. Більшість кішок ходить в 1 лоток постійно, навіть якщо господар не встиг його вичистити. Можна на цьому зупинитися, але багато господарів йдуть далі і намагаються привчити кота до туалету.
У продажу є спеціальна кришечка під назвою «система привчання котів до унітазу лоток». Виконана з пластика, зовнішній вигляд у вигляді кілець.
Спочатку систему можна поставити на коробку, потім поступово піднімати на рівні унітазу. Потім вона ставиться на обідок унітазу. Всередину насипається наповнювач. Кішка вже знає що потрібно ходити туди, де наповнювач. Через деякий час, в кришці розрізається отвір. Спочатку маленький розмір, потім відрізається наступне кільце і так поступово кілець не залишається зовсім. Потім залишається лише ободок від туалету. Звичайно, в останній системі коту складно не бачити наповнювача і не копати, він буде переміщатися і шукати його. Але попередні тижні він ходив в це місце, а значить поступово навчиться ходити саме сюди.

Як привчити кошеня до лотка?
Російська кмітливість не знає кордонів і тут знайшли вихід. Необов’язково купувати спеціальну систему, можна взяти сітку від лотка і підрізати кінці під розмір унітазу.

Привчання кішки до лотка відбувається з перших днів перебування вихованця в квартирі. Якщо ви робите все правильно, то кішка сама почне копати і закопувати в лотку з наповнювачем. Не забувайте чистити лоток і періодично мити його, щоб прибрати сторонні запахи.

На нашому сайті https://jak-zrobiti-samomu.com.ua/ завжди корисні поради і точний час. Ви можете дивитися нас на каналі ютуб. Залишилися питання? Задайте їх нам!

Відео. Як привчити кошеня до лотка?

В процесі запису.

Дивіться також...