Як провести час в черзі? 10 Лайфхаків.

Як провести час в черзі? 10 Лайфхаків.

З різних причин люди звертаються в поліклініки і не дивлячись на те, що на дворі 21 століття, і можна здійснити запис до лікаря через сайт, мобільний додаток або термінал, за фактом люди все одно продовжують займати місце один за одним і очікувати в довгій черзі.

Люди подорожують, в аеропорту доводитися очікувати довгий час, в банку теж часом доводиться чекати свого часу, поки піде ваш номер (у великих банках є термінал з номерами) для спілкування з менеджером. Буває так, що люди не компетентні і спізнюються на зустрічі.

Ті хто живуть в Підмосков’ї часто їдуть на роботу в Москву і тут теж потрібно провести час з користю, ну або так щоб його скоротати.

Черги супроводжують людину в різних життєвих ситуаціях, щоб скрасити час, потрібно щось робити. Наш сайт kak-sdelat-vse.com підкаже, як провести час у черзі з користю.

Як провести час в черзі? 10 Лайфхаків.
1. Тетріс.

Є цікава іграшка під назвою тетріс – це гра, яка підкорила світ. Відключаємо звук, щоб не заважати сторонніми звуками оточуючим людям, вибираємо швидкість, рівень і складаємо різноманітні фігурки.
Якщо ваша черга підійшла, то ставимо паузу і вимикаємо гру.
Купити пристрій можна в газетному кіоску, через інтернет – магазин, сайти безкоштовних оголошень або на блошиному ринку.

2. Книги, журнали, пізнавальні статті.

У житті потрібно читати, розвиватися, дізнаватися нову інформацію – це називається самоосвіта. Корисно для розуму, можна дізнатися багато і цікаве, наприклад про життя метеликів або слонів. Тим дуже багато: біографії, тварини, творчість, діти, психологія, філософія, сад і город – всього не перелічити. Можна кожен день вивчати щось нове.

Безкоштовно можна взяти книгу в бібліотеці, якщо немає певної по вашій тематиці, то можна купити в книжковому магазині. Як варіант можна взяти планшет і зайти на цікавий сайт.

На нашому сайті kak-sdelat-vse.com багато пізнавального матеріалу, поради, інструкції, вироби своїми руками, а також вивчення англійської мови безкоштовно.

3. В’язання.

Багато жінок люблять проводити час за в’язанням. Заздалегідь придумуємо, знаходимо, що хочемо зв’язати: шапку, шарф, рукавички, шкарпетки, дитячу кофточку або кофту. Знаходимо схему для в’язання в журналах або мережі інтернет, підбираємо нитки певного кольору або змішуємо кольори. Нитки для в’язання, спиці і маленький пакет беремо з собою і кладемо в сумку або рюкзак. Багато місця таке хобі не займе. Результат – річ буде пов’язана за маленький проміжок часу.

До речі, зараз в 2019 році багато жінок в’яжуть на іспанських ляльок Паола Рейну або м’які іграшки кіт Басик, Лілі і їх компанію.

Як провести час в черзі? 10 Лайфхаків.
4. Кросворди, судоку.

Люди, які люблять читати і багато знають люблять розгадувати кросворди або судоку – це хороша підживлення для мозку. Ручкою вписуємо слова або цифри в клітини. У продажу є багато різних, для будинку можна брати великі формати і з багатьма сторінками, а для відгадування в черзі краще невеликі формати видань.

Купити друковане видання можна в газетному кіоску, в мережевих магазинах або встановити додаток на мобільний телефон.

5. Мультфільми, фільми, музика.

Заздалегідь завантажуємо улюблені мелодії, фільми або мультфільми. Можна вести список і заносити туди то, що хочете подивитися в майбутньому. Фільми з комедійним жанром піднімають настрій, про відомих особистостей – утворюють, а радянські мультики – це класика на століття.

Включаємо звук не на сильну гучність або вставляємо лише 1 навушник у вухо – це для того, щоб не пропустити вашу чергу.

Є аудіокниги, тренінги, вебінари – все це удосконалює, утворює людську натуру.

6. Вивчення мови.

У наш час іноземна мова необхідна кожній людині, великою популярністю користується англійська мова, він вважається міжнародним. На багатьох фірмах без його знання не приймають на роботу. До речі, з англійським і зарплата працівника набагато вище, а це те до чого потрібно прагнути.

Нові іноземні слова записуємо в маленький блокнот. Іноземне слово, переклад, як читати. Додаємо пропозиції, де вживається дане слово. Чекаючи в черзі дістаємо блокнот і перечитуємо слова і пропозиції. До речі, на нашому сайті є цікава стаття як вивчити англійську мову.

Зараз більшу популярність набирає напрямок Посткроссинг – це обмін листівками між людьми по всьому світу. Є офіційні сайти, програми для мобільного телефону, а також форуми, де юди просто можуть написати свою адресу. Так ось, люди таким чином ще й можуть практикувати знання англійської мови безкоштовно.

7. Чати.

На сьогоднішній момент часу є безкоштовні чати з допомогою яких люди ведуть переписку, обмінюються фотографіями та відео: вотсап, вайбер, ICQ, Skype. Без них вже сучасна людина не уявляє себе. У деяких навіть можна безкоштовно здійснювати дзвінки за наявності інтернету.

Так ось зайдіть в чат і запитайте як у людини справи, які плани на вихідні?

Як провести час в черзі? 10 Лайфхаків.
8. Зошит з веселими афоризмами, картинками, цитатами.

Коли чуєте смішну цитату, фразу, то відразу записуйте в блокнот, красиві картинки роздруковуйте або вирізуйте з журналу і вклеювати в блокнот. Фрази можна брати з книг, журналів, а також просто почути серед знайомих або друзів.

Якщо перечитувати кілька разів, то фраза запам’ятовується, і в бесіді можна сказати її в потрібний момент.

9. Розмови.

Чекаючи в черзі багато людей спілкуються між собою на різні теми. Зараз багато людей обговорюють не тільки погодні умови на вулиці, але і безробіття, як погасити кредит, говорять про економію сімейного бюджету, як економити при покупці продуктів, а також як вижити на пенсію. Якщо місто маленький, то часто люди бачать знайомих людей. Цікаво подивитися, як змінюються люди з плином часу, багато хто відразу і не впізнають один одного.

10. Пишемо статті, відгуки.

Є люди, які підробляють тим, що пишуть відгуки на товари, послуги, організації на певних сайтах. Пишуть статті і роблять майстер-класи.

Коли є час, можна придумувати нові теми, писати статті. Не знаєте з чого почати? Прочитайте статтю, як заробити в інтернеті на відгуках? Якщо ви перебуваєте в декреті, то для вас буде корисна стаття, як заробити мамі в декреті?

Тепер ви знаєте як скоротати час очікування в черзі. Заходьте на наш сайт і ви дізнаєтеся багато корисної інформації.

Дивіться також...