Як розкрутити сайт з відвідуваністю 1000 чоловік на добу?

Зараз багато людей ведуть свої блоги, розкручують сайти. Все це вимагає старанної роботи і уваги. Всі хочуть привернути увагу до свого сайту, але не всі знають, як це зробити. Одній людині не під силу охопити всі завдання відразу, повинні бути люди, які в сукупності рекламують сайт, а значить його статті будуть в топі.
Наш сайт jak-zrobiti-samomu.com.ua дає інструкцію, як розкрутити сайт?

Як розкрутити сайт самому.

1. Оформлення сайту.
Сайт повинен бути красивим, привертати увагу, запам’ятовуватися. Тут важливі всі складові. Назва не повинно бути довгим, короткі простіше запам’ятати.
Гарне розподіл рубрик, зазвичай це ліва сторона сторінки, т.к людина читає зліва направо. Пошукова рядок допоможе знайти статтю по цікавій темі.
На сайті можна зробити корисну інформацію, наприклад встановити годинник, перекладач, курс валют, розповідати про шахраїв в мережі інтернет. Як не стати жертвою телефонного шахрайства і як розводять на привізною картоплі?
Ваблять заголовки чіпляють увагу, і змушують читача перейти до статті. Читач повинен захотіти залишитися на сторінці.
Зараз все люди мобільні, тому сайт повинен бути видимим не тільки з комп’ютера, а також з планшета і телефону. Сайти, які не можна відкрити з мобільних пристроїв знижуються в пошуковій видачі.

2. Хороший копірайтер.
Зазвичай в штаті кілька копірайтерів, які займаються наповненням сайту. Інформація повинна бути корисною, і достовірної для користувачів мережі. Краще коли копірайтер пише на ті теми, в яких розбирається сам, а не робить рерайт чужих статей. Раніше ми писали статтю на тему як стати копірайтером. Зараз ця професія стає затребуваною, і можна працювати не виходячи їх вдома.
Копірайтери користуються програмою word, набирають текст, роблять збереження і редагування, а потім переносять його на сайт. Всі секрети Word.
Крім копірайтера в штаті є оптимізатор, який займається розкруткою сайту. До речі, на нашому сайті копірайтери пишуть статті самі, і не крадуть їх з чужих сайтів.

3. Періодичність наповнення сайту.
Сайт повинен постійно оновлюватися новими статтями. Передплатники чекають свіжу інформацію і бачать працює сайт по датах виходу нових тем. До того ж, пошукові запити кожен день змінюються. Сьогодні може бути популярна одна тема, а завтра ходової темою може стати інша.
Людям цікаві різні теми, тому статті повинні бути різної тематики.
До речі, можна не забувати про свята, і завжди вітати читачів свого порталу. Людям буде це приємно!

4. Яскраві фотографії.
Яскраві образи, цікаві фотографії – це ще один пункт, на який варто звернути увагу. Зображення можна брати безкоштовно з мережі інтернет, робити колаж, а краще купувати їх з фотостоков. Також можна малювати самостійно.
Багато друкують заголовок статті на самій фотографії, щоб відразу було зрозуміло про що піде мова в тексті. Часто сайти ставлять на картинки водні знаки, позначаючи свою приналежність.

5. читати текст.
Заголовки потрібно виділяти, текст можна розбивати на абзаци. Коли є перерахування, то робити на цьому акцент. Текст повинен бути читабельним, не маленьким, чітким. На багатьох сайтах текст сірого кольору, і це трохи заважає його сприйняттю. Деякі роблять темний або червоний фон, часто це застосовують сайти де пишуть про ворожіннях і картах Таро. Такі сайти не читабельні, вони складно сприймаються.

6. Посилання на інші статті і відео.
Інформаційні та корисні ресурси завжди пропонують посилання на попередні статті. По-перше це привертає увагу, і збільшує їх перегляди, по-друге так стаття буде цікавіше і змістовніше.
У наш час багато людей пишуть відгуки – це не великий дохід, але він є на переглядах і бонуси. Як заробити в інтернеті на відгуках можна почитати тут. У відгуках можна вказувати прямі посилання.
У текст краще додавати відео. Якщо немає часу знімати власне, в мережі інтернет шукаємо цікаве відео і вставляємо його. Як скопіювати посилання в ютубі? Можна вставити посилання на цікаве інтерв’ю, навчальний урок або думки блогера.

7. Коментарі.
Якщо статті на вашому сайті коментують люди, значить вони затребувані, їх читають, і люди висловлюють свою думку про статтю. До речі, коментарі індексуються пошуковими системами. Чим більше коментарів на сайті, тим краще для вашого сайту.

Ми розглянули сам сайт і його складові, а тепер сайт потребує розкрутки. Як розкрутити сайт?

1. Реклама сайту на сайті відгуків.
Найпростіша реклама – це написати відгук на свій сайт. Тут ви швидко момент їх дуже багато в мережі інтернет, і на кожному можна зробити рекламу. Можна створити свій аккаунт, а можна створити завдання на біржі і знайти виконавців за грошові кошти.

2. Реклама сайту на форумах.
Чи не на всіх форумах можна вказати сторонній сайт, такі повідомлення блокуються. Але тим не менше є список форумів, де можна написати повідомлення і розмістити інформацію про сайт.

3. Соціальні мережі.
Сайт може бути не тільки в вигляді окремої сторінки з адресою, а й також у соціальних мережах: вконтакті, однокласники, пінтерест, фейсбук, твіттер, інстаграм і інші, зараз популярність набирає яндекс.дзен.

4. Нестандартні способи просування.
Є творчі люди, які можуть підійти нестандартно до реклами сайту. Наприклад, можна написати олівцем сайт в книзі і віддати в бібліотеку. Можна написати на обкладинці для книг, і читати її в громадському транспорті.
Принт на майці, візку, інформація машині – будь-який варіант робочий.
Зараз набирає популярність Посткроссинг – обмін листівками по всьому світу. Не сильно витратне хобі купив листівку, приклеїв марку і відправив в інше місто. Так ось і тут можна вказати свій сайт на листівці.

5. Обмін банерами.
Сайти змінюються банерами. Наприклад, сайт про іграшки встановлює банер сайту дитячого одягу. Області схожі, але вони не є конкурентами один одному.
Коли сайт розкручений, є перегляди, то сайт приносить прибуток. Багато розміщують рекламу на сайті за гроші, є ті, кому висилають товари на огляд і виходить бартер. У будь-якому випадку кошти можна вивести на електронний гаманець. Як вивести гроші з Webmoney без комісії?

6. Безкоштовні каталоги для розміщення сайтів.
Сам сайт не буде ходовим якщо не проявляти зусилля. В інтернеті є безкоштовні каталоги, де можна розмістити сайт.

7. Реклама сайту на інших сайтах і в блогах.
Свій сайт потрібно рекламувати різними способами, наприклад написати текст і розмістити його на інших ресурсах. Подібна реклама коштує грошей, але воно того варте. Як додати сайт в пошукові системи?
Реклама у блогерів коштує грошей, але таким чином заявляють про себе і привертають увагу.

8. Конкурси, опитування.
Ви помічали, що на сайтах часто проходять опитування і конкурси? Так ось це теж реклама та залучення відвідувачів до сайту. Сайт звертається до користувачів і йому важлива ваша думка. Важливо весь час працювати над поліпшенням сайту і створенням приємної атмосфери.
Всі люди люблять конкурси, якщо ви будете проводити їх часто, то ваш сайт буде в топі. Багато людей шукають сайти, де можна взяти участь і щось виграти. Конкурси можуть носити різний характер: щось написати, намалювати або сфотографувати. В якості призу можна використовувати жіночу косметику, канцелярські товари, але а краще використовувати грошові призи. Раніше на нашому сайті був конкурс з грошовими призами.

Ми розповіли як наповнювати сайт хорошим контентом, як розкрутити сайт. Якщо приділяти час сайту, то сайт буде приносити плоди, а саме передплатники будуть чекати виходу новий статей, будуть коментарі і трафік.

Дивіться також...