Як розводять на продажу картоплі?

Як розводять на продажу картоплі

У Росії багато сімей полюбляють їсти картоплю. Як говорила героїня фільму «Дівчата», картопля може бути смаженою, відвареною, в мундирі. ЇЇ додають у багато видів салатів. У ряді міст, наприклад в Геленджику роблять картопля спіраллю на шпазі в духовці. Багато хто говорить що картопля – це другий хліб. Вирощувати на своїй землі можуть не всі, т.к дачні ділянки є не у всіх, а ось їсти люблять все.

Багато людей хочуть заощадити на картоплі, хочуть купити більшу форму, щоб було простіше чистити, щоб виглядала вона чистіше, і при цьому заплатити менше.

У магазинах часто дуже маленька картопля, брудна, ще довго доведеться відмивати або очищати. Також варто додати, що магазинна мало зберігається в домашніх умовах, і швидко псується.
Іноді дзвонять у двері, і пропонують купити картоплю, чи варто відкривати двері, і купувати картоплю з рук? Історія з перших вуст.

Мужичок з картоплею і черевиком.

Сиджу вдома, раптом лунає дзвінок у двері. Чоловік відкриває, в дверях стоїть чоловік пропонує картоплю. Чоловік запитує мене: «чи потрібна нам картопля?» Дивлюся в контейнер, у нас її дійсно мало. Думаю, що треба взяти, адже все одно йти в магазин, а тут принесли прямо в квартиру. Пропонує по 35 рублів за 1 кг (для Підмосков’я хороша ціна), але фасування в мішках. Ми погоджуємося.

Чоловік йде за вагами і картоплею. Приносить свої ваги, ставить великий мішок картоплі. Каже, що всередині мішка 55 кілограм картоплі. Чоловік бере мішок, і щось він йому здається підозріло легким. Іде за нашими вагами. Чоловік протестує проти них і каже, що ось давайте ще раз зважимо на його вагах. Знову у нього 55 кг. Краєм ока помічаю, що на вагах стоїть його нога з черевиком. Ще подумала, що дивно, що чоловік так наполягає на своїх вагах. Чим ваги можуть відрізнятися? Чоловік кладе мішок на наші ваги, стрілка показує 41 кг. Чоловік в подиві, куди поділася різниця? А я йому розповідаю. Наполягаємо на 30 рублях за 1 кг або нічого не купуємо. Чоловік пихкає, але погоджується. Ми помітили, а інші, особливо пенсіонери можуть і не розкрити секрет фокусу.

Всі ми знаємо, що незнайомим краще не відкривати двері. Зараз всі розглядають людей, як мішок з грошима з якого треба обов’язково витрусити побільше. Люди не живуть принципами, мораллю, всі хочуть заробити якомога більше коштів. Шкода, що часом шляхи неважливі.

Якщо ви живете в будинку з камерами, то подібні ситуації просто не мають місця. Тут чистота в під’їздах, консьєржки і постійне відеоспостереження. Але якщо ви не живете в такому будинку, то завжди необхідно бути на стражі. Постійні рекламні листівки, незрозумілі особистості і пропозиції сумнівного характеру.

Как разводят на привозной картошке? Мужичок с картошкой и башмаком.

Перш за все в кожній російській людині є жалість, допомога ближньому. Багато, хто продає картоплю (ну або щось інше), говорять що вона з Ростова, Твері, Тули. Люди уявляють, що це не магазинна, а значить краще за якістю, корисніше для здоров’я. Людина пройшовши такий шлях, готова принести мішок прямо в квартиру, і нам його стає шкода. Але давайте будемо реалістами, т.к зараз багато людей грають на цих почуттях, і в кінцевому рахунку обдурять, і наживатися будуть на вас. Ця історія не те, як розводять абсолютно всі пропонуючи картоплю з рук, схеми шахраїв різні. Щоб не попастися на їх вудку, дотримуйтесь рекомендацій.

Поради від нашої редакції:

1. Відкривати двері можна, якщо ви не одні вдома.

2. Встановити відеодомофон, щоб не виходячи з квартири можна було дізнатися хто за дверима, і з якого приводу?

3. Читати газети, журнали, статті в Інтернеті, і бути в темі, як можуть розводити шахраї звичайних громадян. Коли володієш інформацією, то з тобою цього точно ніколи не трапиться.

4. Якщо є можливість, то виходити з телефоном, і робити відеозапис того, що відбувається. Можна відправити зйомку на телебачення, виставити в групі району, міста, щоб попередити інших людей, а також сусідів. У нас так роблять.

5. При покупці чого-небудь з рук зважувати товар тільки на своїх вагах (безмін, підлогові ваги).

6. Якщо немає гаража, то немає необхідності купувати овочеву культуру мішками, т.к вона буде цвісти і гнити.

Від цього заводяться мошки, які складно вивести з квартири. Краще купувати картоплю по 1-3 кг для приготування їжі, щоб вона не псувалася.

Нехай ця історія буде вам наукою, розкажіть її друзям і близьким. Можна розміщувати посилання на ваших сторінках в соціальних мережах. Бізнес на продаж картоплі дійсно для багатьох людей бізнес, і крім грошей за картоплю, транспортні витрати, гроші виходять просто з повітря. В даній схемі шахрайства весь секрет був в черевику.

Дивіться також...