Як самостійно зробити укол?

Як самостійно зробити укол

    На сьогоднішній день через забруднення клімату і слабкого імунітету люди часто хворіють. І в основному, всі захворювання, які мають важку форму, на сьогодні лікуються саме уколами, з якою впоратися можуть тільки вони. Не в кожного є можливість ходити в лікарню в маніпуляційний кабінет або викликати додому медсестру. Особливо потрібно вміти робити собі укол, тим, хто хворіє хронічними захворюваннями і їм потрібно ін’єкція кілька разів на день. Тому в будь-якій ситуації і при будь-якому захворюванні потрібно вміти колоти уколи самому собі.

Як зробити укол самому собі?

До того як почати процедуру, вам потрібно налаштуватися і стати в зручне місце і в зручне положення. Перед тим як робити укол потрібно для початку підготувати все необхідне. Отже, візьміть вату, потім змочіть її спиртом, потім візьміть потрібний вам укол (за розміром) і введіть прописані вам ліки в шприц. Не забудьте випустити повітря зі шприца, достатньо випустити пару крапель. Потім протріть ватою місце, в яке будете вводити шприц.

Як зробити укол самому собі

Підготовчий етап завершено. Переходимо тепер до найголовнішого.

1. Вам потрібно зосередитися і налаштуватися, адже як ми знаємо, це не так боляче і страшно, як може здатися з боку.

2. Виберете зручне положення. Адже для кожного воно різне: одні хочуть все контролювати і бачити сам процес, тоді вам підійде місце перед дзеркалом; тим, хто не любить це бачити – вам краще прилаштуватися на дивані. Кожен для себе повинен вирішити, як йому буде зручніше.

3. Потім берете в праву руку шприц і швидким рухом великого пальця вводите його не повністю, достатньо три чверті голки. Але якщо раптом він у вас увійшов повністю, не лякайтеся, в цьому нічого страшного немає. Продовжуйте повільно вводити ліки.

4. Ліва рука у вас повинна бути на підхваті вже з моченої в спирті ваткою, як тільки ви введете ліки, швидко висмикніть шприц і прикладіть ватку.

Ось так з легкістю, без зайвих зусиль і страху, ви можете собі допомогти в зручний для вас час у своєму будинку, а не в лікарні.

Як зробити укол самому собі

Як самому зробити укол в сідницю?

    Найзручніша і розвинена частина, в яку всі фахівці рекомендують робити уколи – це сідниця. Чому? Тому що, як уже говорилося, вона добре розвинена, не дарма всі лікарі прописують уколи саме в цю частину. Також, так як ви збираєтеся робити укол самі, то вона вважається найбезпечнішою, що є головним при самостійних уколах, так як ви не лікар і не фахівець у цій професії, можете зробити помилку, яка потім негативно позначиться на вашому здоров’ї. Отже, приступимо.

1. Як вже розповідалося вище, вам потрібно приготувати все необхідне для здійснення ін’єкції.

2. Потім найосновніше, коли ви робите укол в сідницю – потрібно поділити її на чотири частини, колоти вам потрібно у верхню часточку, яка розташована ближче до вас.

Як самому зробити укол в сідницю

3. Вам потрібно вибрати зручну для вас позицію. Обробіть місце, в яке збираєтеся робити ін’єкцію.

4. І тепер швидким рухом робіть укол. Потім швидко виймайте і прикладайте ватку.

Як зробити собі укол внутрішньом’язово?

Також вам може знадобитися зробити собі укол внутрішньом’язово. Даний вид ін’єкції не настільки затребуваний, але є люди, яким він потрібний, і ми вам розповімо, що для цього потрібно і як його зробити.

1. Вам не буде потрібно нічого особливого. Щоб зробити ін’єкцію вам знадобитися укол, ліки, вата зі спиртом або, якщо його немає, можете скористатися йодом.

2. Потім вам потрібно зручно сісти і обов’язково, щоб нога була зігнута в коліні. Потім берете, кладете руку на ногу, щоб пальчики були біля коліна, потім випрямляєте долоню і цей проміжок – від коліна до кінця долоні – і буде місце для уколу. Потім ви обхвачуєте цей проміжок рукою, як би збоку, і злегка тягніть вгору. Ці маніпуляції потрібно зробити, щоб голка не ввійшла в кістку.

Як зробити собі укол внутрішньом'язово

3. Потім швидким рухом введіть голку і також швидко її висовуєте. Не забудьте покласти ватку.

Ось ін’єкція самому собі і зроблена – швидко і якісно, а найголовніше в домашніх умовах.

Відео. Як зробити укол самому собі?

Дивіться також...