Як швидко очистити кухонне начиння: 5 корисних трюків?

У багатьох квартирах газ. Найпростіше і економічне – це використовувати плиту, щоб закип’ятити воду для чаю. Але через деякий час на чайнику утворюється нагар і жир. У магазині можна зустріти різну побутову хімію, яка обіцяє влаштувати жир, але не всі вони дійсно рятують. До речі, і на ній можна економити, як економити на побутовій хімії читайте тут. А чи є народні способи як очистити чайник від нагару в домашніх умовах? Розповідаємо на сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua.

Примітка: суміші можна витримувати близько 10-15 хвилин на поверхні чайника. А можна відразу взяти жорстку губку і терти. Губка сама по собі не так «сильно» очищає.


Для прикладу фотографія чайника, який має велику площу нагару.


Спосіб 1. Сода і вода.
У маленьку мисочку насипаємо 2 чайні ложечки соди, додаємо воду і розмішуємо. Краще, коли консистенція схожа на кашу. Наносимо на чайник. Беремо жорстку губку і водимо по поверхні. Змиваємо водою і дивимося результат.


Спосіб дієвий, вже видно своє відображення, рекомендуємо!


Спосіб 2. Отбеливающая зубна паста.
Будь-бренд, який по вашому бюджету. Наносимо товстий шар пасти на чайник. Вичікуємо близько 10 хвилин. Далі проводимо жорсткої губкою, а після змиваємо.


Якщо змивати чайник під краном, то паста швидко змивається. Дає хороший результат.


Спосіб 3. Сода плюс оцет.
У ємність насипаємо соди, додаємо оцет (будь-який). Запах від нього не дуже приємний, кого це бентежить, можна надіти маску або просто не застосовувати даний спосіб. Відбувається шипіння і утворюється трохи піни. Наносимо на чайник. Після застосовуємо все ту ж губку.


Трохи нагару залишилося. Але тут може бути кілька причин, або нагар сильний, або сильніше треба терти.


Спосіб 4. Гірчиця і сіль.
У ємність додаємо трохи гірчиці. Краще використовувати суху суміш (просто в магазині не було). Додаємо сіль. Перемішуємо і наносимо на поверхню посуду. Трьом губкою.


Результат аналогічний в 10 пункті.

Давайте спробуємо застосувати побутову хімію, щоб видалити жир, що залишився і нагар. Прочитала хороші відгуки на засіб від фірми Амвей.


Спосіб 5. Засіб гель для духових шаф. Oven Cleaner (з пензликом).
Наносимо засіб на чайник. В даному прикладі він круглий з усіх боків, тому гель стікає вниз. Потрібно нанести, зафіксувати положення посуду, почекати. Потім застосовуємо жорстку губку.


Засіб відмінно очищає накип від чайника. Якщо у вас сильний нагар, жир на чайнику (або на будь-який інший посуді) як в нашому прикладі, то сміливо купуйте динний гель і використовуйте! Він значно полегшує домашню працю домогосподаркам. Також рекомендуємо правильно експлуатувати газовий чайник, щоб він завжди виглядав красиво і без нальоту від жиру.

Поради:
– періодично очищайте накип з чайника, щоб не було великого нагару;
– наливайте стільки води, скільки вам потрібно для чаю зараз;
– не ставте його з іншим посудом на вогонь;
– ставте чайник на маленьку конфорку;
– використовуйте текстильний ковпак;
У продажу є спеціальні текстильні ковпаки (можна зробити своїми руками), які допомагають утримати тепло. Таку грілку можна взяти і для заварника. Якщо не вмієте шити або плести, то коли будете подорожувати зайдіть в сувенірну лавку і привезіть на пам’ять.

Відмити чайник зовні від жиру і нагару реально! У домашніх умовах або на дачній ділянці! Тепер в чайнику можна бачити своє відображення. До речі, а що всередині? Якщо є накип, радимо вам прочитати статтю як видалити накип.

Відео. Як швидко очистити кухонне начиння від нагару: 5 корисних трюків.

Дивіться також...